Мъжът зодия Близнаци

  • 127 344
  • 763
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 138
Аз снощи размислявах над нещо Grin
Възможно ли е подобен индивид на последните обсъждани да съжалява, за постъпки, за отношение, за думи.. ?
Изобщо може ли един близнак да признае пред себе си и дори пред други хора, че е сбъркал ?
Аз такова чудо до сега не съм виждала Grinning
Така че ми е интересно какво мислите Вие? Hug
Тц. Те са безгрешни. Никога не се извиняват. Проблема винаги е в другия.

# 421
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 842
Изобщо може ли един близнак да признае пред себе си и дори пред други хора, че е сбъркал ?
Че може - може, ако са интелигентни. Ще го признаят по-скоро пред себе си. Но много често нямат смелостта и силата да поправят грешката си. За това реално изглежда сякаш не си признават.

# 422
  • Мнения: 403
Аз като жена Близнак, ти казвам, че близнаците искат да се харесат на всички. И все пак луната има отражение, не всички действат еднакво. Ако му знаеш датата на раждане провери луната.

# 423
  • Мнения: 2 071
Аз като жена Близнак, ти казвам, че близнаците искат да се харесат на всички. И все пак луната има отражение, не всички действат еднакво. Ако му знаеш датата на раждане провери луната.


Само дата ли трябва ? Без час ?

# 424
  • Мнения: 320
Ааа такова пасивно чудо за пръв път виждам... вие срещалили сте до такава степен пасивен близнак. Все едно ама избощо не го интересуваш...а всъщност като сте заедно те залива със супер много нежност...обикновенно мъжете като са пасивни се подразбира че нямат интерес...само че при близнаците или вчасност при този...интерес има но е на "избухвания" през останалото време едно нищо... малко ми е странно такова поведение .....дайте някой съвет...да го търся или и аз да пасувам (въпреки че тогава пък съвсем нищо май няма да се случва) странно човече е...🤔 помагайте...всяко едно мнение би ми било полезно и насочващо.
Хубава вечер.Целувки 😘

Последна редакция: нд, 22 окт 2017, 22:17 от Бонбон911

# 425
  • Мнения: 320
Аз като жена Близнак, ти казвам, че близнаците искат да се харесат на всички. И все пак луната има отражение, не всички действат еднакво. Ако му знаеш датата на раждане провери луната.


Само дата ли трябва ? Без час ?

Ами аз пробвах и без час може но не знам до колко е достоверно така, зависи в кой сайт ще го изчисляваш при мен и сайта в който цъкнах на случаен принцип пишеше да въведа час 11:59ч ако не знам точния час на раждане.
Та мъж Близнаци
С асцендент Дева
Луна в Овен...

П.п нито Овен ниго Дева са ми познати като зодии храктери отношение и прочие така че маййй имам спешна нужна от Вас... 😣🤗

# 426
  • Мнения: 2 071
Това открих аз.
'Моя' се пада и луна в Близнаци... Чудо! Cry
И това което прочетох за луна в близнаци мноого отговаря на това което е..
Ако има разбирачи да кажат колко е достоверен този сайт.
П.п. записала съм си час за хороскоп. За пръв път ще ми е. В последно време ми е много интересна астрологията.

# 427
  • Мнения: 403
 За Луна не е нужен час. Час е нужен само за асцендента и коя планета в кой дом ти е.Овен значи. Хмм това обяснява много неща. Та сега за луната в Овен. Доста тестостерон има твоя близнак. Значи, ако искаш да бъдеш с някой трябва да задоволяваш нуждите му, а най-голямата нужда на Овните е Внимание. Ако искаш да си с него ще трябва ти да го търсиш. Остави го той да те води а ти само го следвай. Никога не го критикувай, пази му егото. Той винаги трябва да е прав, дори да не е в действителност. (Казваш да прав си така е, без да спориш и доказваш.) Овен е най- мъжкия знак, а мъжете все искат да са прави.

https://www.youtube.com/watch?v=jWojLAGAw6o

https://www.youtube.com/watch?v=tyCQtEmWwS0

https://www.youtube.com/watch?v=mNU6VJygH08


Ти каква зодия и луна си.

Последна редакция: вт, 24 окт 2017, 13:24 от Cvetiata na Ida

# 428
  • Мнения: 320
За Луна не е нужен час. Час е нужен само за асцендента и коя планета в кой дом ти е.Овен значи. Хмм това обяснява много неща. Та сега за луната в Овен. Доста тестостерон има твоя близнак. Значи, ако искаш да бъдеш с някой трябва да задоволяваш нуждите му, а най-голямата нужда на Овните е Внимание. Ако искаш да си с него ще трябва ти да го търсиш. Остави го той да те води а ти само го следвай. Никога не го критикувай, пази му егото. Той винаги трябва да е прав, дори да не е в действителност. (Казваш да прав си така е, без да спориш и доказваш.) Овен е най- мъжкия знак, а мъжете все искат да са прави.

https://www.youtube.com/watch?v=jWojLAGAw6o

https://www.youtube.com/watch?v=tyCQtEmWwS0

https://www.youtube.com/watch?v=mNU6VJygH08


Ти каква зодия и луна си.



Много ти благодаря...и аз изгледах и изчетох доста за Луната в хороскопа особено за луна в Овен
Аз дъм Рак с Луна във Везни
Направих и вид синастрия..естесвено не гледам асцендента който ми излиза защото не м знам часа на раждане... иначе имаме попадения и съвпади доста с останалите планети включително неговия слънмев знак Близнаци(въздух) с моята луна Везни(въздух) и т.н тук някой разбира ли повече от тези неща...
😘🤗

# 429
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 842
А как ви звучи мъж Близнаци с Луна във Водолей и Венера в Близнаци. Неуловим отвсякъде Mr. Green Положение - мани-мани, а по-добре - мани-бегай Joy

Последна редакция: чт, 26 окт 2017, 22:55 от Джулая

# 430
  • Мнения: 403
Звучи ми, като много интелект и логика на едно място. Харесва свободата, не бива да го ограничаваш, особено за излизане с приятели. Много да четеш, и да знаеш много неща. Да му обръщаш внимание, винаги да му е интересно с теб.


Бонбон Луната във Везни и Овен са напълно различни като нужди. Или много ще се допълвате или много ще се карате.  Тук вече си зависи от вас. До колко сте развили слънцата си и доколко изразявате луните. Теб не те ли дразни, че той иска да те доминира. До колкото знам луните във везни искат да делят всичко. И са големи естети.


Последна редакция: чт, 26 окт 2017, 22:36 от Cvetiata na Ida

# 431
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 842
Звучи ми, като много интелект и логика на едно място. Много да четеш, и да знаеш много неща. Да му обръщаш внимание, винаги да му е интересно с теб.
Наистина е супер интелигентен без да го натрапва. Може да говори и има мнение по 90% от всичко, което се случва по света и то съвсем сериозно, а не в стил "да се направя на интересен" Grinning Аз също съм любознателна в моите си неща. Никога не спираме да дуднем, освен когато сме се скарали Laughing

Харесва свободата, не бива да го ограничаваш, особено за излизане с приятели.
Хич не е отворко, няма приятели и не обича много да излиза. Но под някаква форма си пада по свободата. По-точно го е страх да се обвързва крайно и да поеме сериозната отговорност, произтичаща от това. А, бе, Близнак. Чудесен човек, но никакво бъдеще заедно Crazy Тествано в годините

# 432
  • Мнения: 320
Звучи ми, като много интелект и логика на едно място. Харесва свободата, не бива да го ограничаваш, особено за излизане с приятели. Много да четеш, и да знаеш много неща. Да му обръщаш внимание, винаги да му е интересно с теб.


Бонбон Луната във Везни и Овен са напълно различни като нужди. Или много ще се допълвате или много ще се карате.  Тук вече си зависи от вас. До колко сте развили слънцата си и доколко изразявате луните. Теб не те ли дразни, че той иска да те доминира. До колкото знам луните във везни искат да делят всичко. И са големи естети.





Ами честно казано доста добре се допълваме.В интерес на истината нямам нищо Везнишко освен че държа на "красивото,естетичното"везните"в моята карта са само тези попадащи в луната ми...М.у другото и моя е с Венера в Близнаци. 😃 За доминантство от негова страна...няма нищо такова ....по скоро с охота се оставя ..не е правил никакви опити за доминации...общо взето зора ми е с това "бездействие"...... но луна в Овен..чака внимание...лошото е че аз пък от своя страна се притеснявам това да не би пък да го отблъсква....за момента и аз съм си "пас" и каквото такова.....

# 433
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Комбинацията мъж Близнаци с жена Рак не е много добър избор.

# 434
  • Мнения: 2 071
То с мъж близнаци, нищо не е доър избор..JoyJoyJoy
П.п. Как мислите, коя е зодията за жена, която най-би си паснала с Близнак? Има ли такова чудо или за всички е изпитание ? Blush

Общи условия

Активация на акаунт