Мъжът зодия Близнаци

  • 127 141
  • 763
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 403
Щом е на 29 г. значи сега му се завръща Сатурн. По мои изчисления е роден 1988 г. Ето

https://www.youtube.com/watch?v=W_ayClQ-dNs

След 2 год. ще е различен човек. Сега е в криза.

# 451
  • Мнения: 11
Здравейте, мъжът Близнаци е много сложен за разбиране.Той самият не може да се разбере.Иска всичко да става по неговият начин.Той е вечното дете,а е на 40г. въпросният близнак.Несемеен,без деца, с положение,но хич и не мисли даже за това.Живее в някакъв негов свят и е голямо изпитание за другите.Аз също съм на 40г,видяла съм доста мъже,но такова "чудо" като него няма.От две год. флиртува с мен,грижи се за мен,а не предприема нищо друго.Не е обвързан.Изключително ревнив,нерешителен и страхлив.Добре,че съм телец и не се впрягам много много.

# 452
  • Мнения: 1 137
Здравейте, мъжът Близнаци е много сложен за разбиране.Той самият не може да се разбере.Иска всичко да става по неговият начин.Той е вечното дете,а е на 40г. въпросният близнак.Несемеен,без деца, с положение,но хич и не мисли даже за това.Живее в някакъв негов свят и е голямо изпитание за другите.Аз също съм на 40г,видяла съм доста мъже,но такова "чудо" като него няма.От две год. флиртува с мен,грижи се за мен,а не предприема нищо друго.Не е обвързан.Изключително ревнив,нерешителен и страхлив.Добре,че съм телец и не се впрягам много много.
Може да е обвързан, пък ти да не знаеш. Иначе не се връзва.

# 453
  • Мнения: 403
В какъв знак му е луната?

# 454
  • Мнения: 11
Не зная къде му е луната.Отрича да има приятелка.Да, нищо не се връзва.Това искам да разбера .

# 455
  • Мнения: 403
Датата му на раждане знаеш ли? Между другото, Близнаците като знак не са по обвързването, но има начин да ги накараш?

# 456
  • Мнения: 11
Луна във Везни. И какъв е начина:)

# 457
  • Мнения: 320
Датата му на раждане знаеш ли? Между другото, Близнаците като знак не са по обвързването, но има начин да ги накараш?


Какъв е начина и аз от него силно се вълнувам 😊 хах

# 458
  • Мнения: 403
Да делиш всичко с него. В смисъл да си партньорски настроена и да го подкрепяш.

# 459
  • Мнения: 119
Добре ли е да се говори с близнаците със свалени карти? Притиснати....бягат или замазват....?
Бягат, когато не знаят какво искат или когато наистина искат да си тръгнат...?
Връщат се, когато са сигурни че искат да са тук и сега....или, когато не знаят къде искат да са....?
Винаги съм изпитвала непоносимост към близнаците Simple Smile Ако някъде, някой ме е дразнил без причина се е оказвал близнаци Simple Smile
Но сега, съм някакви/ никакви отношения с един такъв Simple Smile
След бурно начало, последва рязък край Simple Smile След което поисках разговор....бях буквално онемяла от изненада и някак не можех да си представя, че някой може да си тръгне така рязко...
Той поиска да продължим....
Но от тогава, аз не смея да питам и да очаквам нищо....Изпраща ми толкова противоречиви сигнали...., аз търпеливо по телешки приемам всичко...
Но в мен има въпроси, но не знам дали в него има отговори Simple Smile
Та сега се чудя, дали да си трая и да се наслаждавам на всяка наша среща, която винаги е невероятна, винаги успява да ме накара да летя, когато сме заедно....
Или да предизвикам разговор....след който....всъщност....мога ли да съм наясно с това, какво има в него?!

# 460
  • Мнения: 320
Добре ли е да се говори с близнаците със свалени карти? Притиснати....бягат или замазват....?
Бягат, когато не знаят какво искат или когато наистина искат да си тръгнат...?
Връщат се, когато са сигурни че искат да са тук и сега....или, когато не знаят къде искат да са....?
Винаги съм изпитвала непоносимост към близнаците Simple Smile Ако някъде, някой ме е дразнил без причина се е оказвал близнаци Simple Smile
Но сега, съм някакви/ никакви отношения с един такъв Simple Smile
След бурно начало, последва рязък край Simple Smile След което поисках разговор....бях буквално онемяла от изненада и някак не можех да си представя, че някой може да си тръгне така рязко...
Той поиска да продължим....
Но от тогава, аз не смея да питам и да очаквам нищо....Изпраща ми толкова противоречиви сигнали...., аз търпеливо по телешки приемам всичко...
Но в мен има въпроси, но не знам дали в него има отговори Simple Smile
Та сега се чудя, дали да си трая и да се наслаждавам на всяка наша среща, която винаги е невероятна, винаги успява да ме накара да летя, когато сме заедно....
Или да предизвикам разговор....след който....всъщност....мога ли да съм наясно с това, какво има в него?!

Предизвикваш разговор.От който обикновенно ... почти винаги ти става ясно на къде вероятно ще се завъртят нещата в последствие.Единия вариант е объркващ отговор..или липса на такъв но в последствие ще се отключи действието т.е ще ти се издемострира положителния отклик след разговора...другия вариант е директен отговор..и третият е след разговора да има промяна..но не положителна,т.е да се отдръпне за да помисли.С близнак не отлагай /нямам в ппедвид да го натискаш разбира се , но самото предварително уточнение,"на къде огивате какво има възможност да се случи с вас за напред"/ е много полезно за жените захванали се с мъж близнак, защото се потъва, залита се по тях и невероятния начин по който те карат да се чувстваш и точно когато вече така си налапала въдицата се оказва, че той всъщност "не е готов""просто се забавлява"и подобни....Ако не е тайна на каква възраст е господин близнаци ?

П.п аз пък имам друг въпрос н кой.момент просто не отговарят нищо.т.е ниго отказ нито съгласие..малко стил "да си оставят вратата леко отворена".

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 17:56 от Бонбон911

# 461
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
П.п аз пък имам друг въпрос н кой.момент просто не отговарят нищо.т.е ниго отказ нито съгласие..малко стил "да си оставят вратата леко отворена".
Аз си мислих, че само моят млъква. Всеки път когато го притисна, когато осъзнава, че е сгрешил или когато знае какво искам да ми каже, но няма да го направи. Отдавам го на неконфликтен характер и на липса на смелост да се поеме отговорност за казаното и евентуално да пристъпи към действие

# 462
  • Мнения: 119
Предизвикваш разговор.От който обикновенно ... почти винаги ти става ясно на къде вероятно ще се завъртят нещата в последствие.Единия вариант е объркващ отговор..или липса на такъв но в последствие ще се отключи действието т.е ще ти се издемострира положителния отклик след разговора...другия вариант е директен отговор..и третият е след разговора да има промяна..но не положителна,т.е да се отдръпне за да помисли.С близнак не отлагай /нямам в ппедвид да го натискаш разбира се , но самото предварително уточнение,"на къде огивате какво има възможност да се случи с вас за напред"/ е много полезно за жените захванали се с мъж близнак, защото се потъва, залита се по тях и невероятния начин по който те карат да се чувстваш и точно когато вече така си налапала въдицата се оказва, че той всъщност "не е готов""просто се забавлява"и подобни....Ако не е тайна на каква възраст е господин близнаци ?

П.п аз пък имам друг въпрос н кой.момент просто не отговарят нищо.т.е ниго отказ нито съгласие..малко стил "да си оставят вратата леко отворена".

Не е тайна Simple Smile На 33г. Но аз съм на 40г и имам две деца....
И започвайки тези отношения, аз бях тази, която каза, че не мога да му дам това, от което се нуждае....
И рязкия край, дойде от едно мое притискане. Защото за мен е важно, мъжа да ми е отдаден на 100%, така да се каже, всичко или нищо...
И той буквално се стъписа, от това колко надълбоко мога да бръкна в душата му и колко силни и въздействащи са думите ми....
Тогава той емоционално много се отдръпна.
Преди няколко дни ми каза, че понякога сам на себе си се очудва, как може една емоция да си тръгне, след това да се върне...Но говореше принципно.
След което, когато продължихме, последва тази уговорка, няма НИЕ...
След няколкото прилива и отлива, дойде този сегашния период...двойка сме...
Отношението му е повече от специалнои се усеща във всичко което прави...
Но в мен го има това усещане, че утре може да се събуди и да каже, аз бях до тук...
А аз искам да....опитаме....но ме е страх, че няма как да разбера...., че той самия не знае какво иска...
И понякога започвам разговор и светкавично отклонявам темата, защото, ако пак чуя, няма ние.....ще си тръгна..., а ми е хубаво с него, много...

# 463
  • Мнения: 7 550
И аз съм в някакви "никакви" отношения с мъж Близнак .Ще ми е интересно да прочета нещо за Близнак с асцендент Лъв и луна в Козирог. Hug

# 464
  • Мнения: 1 137
Не знам защо си го причиняващ (аз съм си) Той деца има ли? Близнака е повърхностен, утре ще реши, че не знам си какво. Опора ме съмнява да ти бъде. Ако трябва да заживеете  заедно., голям цирк ще настъпи.

Общи условия

Активация на акаунт