Мъжът зодия Близнаци

  • 127 089
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Близнаците може да въртят едни цикли. Както много те харесват....така и да им станеш безразличен. Може да стане от раз, може и постепенно. Зависи на какво ниво сте. После пак да се завърти наново цикъла. Пак ще те преоткрие, ще прояви интерес...и ще го загуби. Bowtie

# 736
  • Мнения: 100
А има ли трикове, с които да впечатлиш вниманието на мъж близнаци, а и да го задържиш след това.. Какви жени харесват? Как да се държим с тях?

# 737
  • Мнения: 18 295
Татко е Близнаци, 42 години брак с майка. Продължават да са заедно, без конфликти.
Тя е Скорпион. Силен, безкомпромисен, на моменти дипломатичен, в други решителен. Доколкото знам е разчистила доста конкуренция в началото на съвместния път... Rolling Eyes
Честно казано... мама е малко диктатор. Rolling Eyes Според мен това е ключът от палатката. Joy Желязна ръка в кадифена ръкавица. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 738
  • Мнения: 2 323
А има ли трикове, с които да впечатлиш вниманието на мъж близнаци, а и да го задържиш след това.. Какви жени харесват? Как да се държим с тях?

Писах и преди няколко страници - жена близнаци съм (доста неблизнашко има в мен, та съм адекватна :д) и някои от най-близките ми хора са мъже близнаци, та са ми доста ясни.
Отговорът на въпроса ти е пределно ясен - стабилна интелектуална стимулация. Постоянно. Ако трябва да сведем всичко до зодия (доста опростяване е и със сигурност не е валидно в 100% от случаите, но все пак...), близнаците не са от хората, с които можеш да оставиш връзката на самотек и да разчиташ, че ето, щом един път е уточнено, че сте еди-какви-си, това е така. Козирог, Дева, Телец... те си карат добре и можеш да си сигурен, ясни, сериозни, карат си в коловоза на отношенията, всичко 6. Скорпион, овен и др. подобни.. те също не се отказват лесно, ама при тях е на инат. Grinning

За да останеш някакъв в живота на близнаци, трябва усилие и вложение от твоя страна, защото твърде лесно намират нова страст - не непременно човек! - занимание, хоби и т.н. Те просто имат запленяваща и на моменти отчайващо трудна за поддържане нужда от непрестанна интелектуална стимулация и разнообразие - в разговорите, изживяванията, хобитата... Ако не можеш да я дадеш, не се захващай.

# 739
  • София
  • Мнения: 6 167
От моя опит с Близнаците си правя изводи, че губят интерес към всичко, което им е в кърпа вързано.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 4 055
и моят опит със съпруг-близнак е такъв - в началото се палят бързо, тресе ги голям ентусиазъм, правят велики планове и след известно време - всичко преминава, все едно е нямало такова нещо

# 741
  • Мнения: 10 008
След 5 месеца с Близнак получих предложение за брак. Достраша го да не ме изпусне. Това преди 22 години.

И те са хора като всички други, не са такива съкровища извънземни, та да му трепериш дали ще изгуби интерес.......

# 742
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Близнаците ги дострашава да не изпуснат. Но после , ако им пристанеш под каквато и да е форма - пак влизаш в графата "в кърпа вързана" Joy Явно трябва периодично да им се напомня, че няма нищо сигурно на този свят Bowtie Т.е. пак опираме до типичните Близнашки цикли...

Подкрепям казаното дотук, че интересът се задържа с интелект и разнообразние. Освен това жената трябва да е по-активната и твърда страна във връзката и ако Близнакът твърде много се понесе като балон по въздушно течение - да му се дръпне връзчицата и да го свалиш на земята...поне за известно време Bowtie Аз познавам и много сериозни Близнаци, но в нещата, с които те лично се занимават и имат интерес.

# 743
  • Мнения: 67
Здравейте, имам нужда от съвет. От 8 месеца излизам с мъж Близнаци, изоставих връзка от 10 години,заради него. В началото беше всичко прекрасно, беше грижовен ,мил, идваше когато съм на работа от неговия квартал до моя да ме изпрати на работа, на обяд да ми донесе хапване, вечер да ме прибере и да пийнем по нещо.. Недостатъка му е че обожава жени ,постоянно си пишеш в социалните мрежи и приложения като баду. После спря уж... От един месец се държ7 много лошо с мен. Започна нова работа и от тогава се държи ужасно,само ме игнорира,обижда ме, крещи ми и най-важното не иска да прави секс с мен.  Започна и да ме лъже...ще дойда да се видим, след малко се скараме и ми връзва тенекия. Все си мисля че може да си е забил някоя по тия жалки сайтове. Оня ден се скарахме и за пръв път не се видяхме 3 дни, никаква комуникация. Много ми домъчня и му писах че ми липсва. Уж се сдобрихме, ама пак продължава да ме игнорира И да се държи инатливо. Казах му че ако не ме харесва,да не му досаждам, и без това достатъчно се унижавам. Аз съм  зодия рак и съм много чувствителна, хич не си пасваме ама го обичам. Дали си е намерил друга или е влюбен,  писнала ли съм му? Нищо не ми казва, супер потаен а и същото време си признава много неща, ще ме подлуди тоя човек...дайте съвет какво да правя, знам че е най добрия вариант да го оставя,ама някой ако има идея,как да постъпя, приемам съвети всякакви...

# 744
  • В.Търново
  • Мнения: 6 677
Какво го мислиш, типично арогантно държание на Близнак. По-добре няма да стане. Зарязвай го, докато е време, ще си скубиш косите.

# 745
  • Мнения: 67
Какво го мислиш, типично арогантно държание на Близнак. По-добре няма да стане. Зарязвай го, докато е време, ще си скубиш косите.
най-лошото е че вече си ги скубя,  Мамка му защо го обичам, и да определено става все по-зле и по-зле...

# 746
  • Мнения: 10 008
Olios, възможно ли е да обичаш мъж който те обижда и ти крещи?
И се чудиш дали си му писнала, вместо да си хукнала в обратна посока след първото повишаване на тон? Че и обижда...
Строшила бих му гръбнака. Метафорично, разбира се. Innocent

При първи сигнал за нередност хуквай в обратна посока.

Този не е редовен, добре си се оттървала. Нормалните хора не крещят, и не обиждат. Общуват като  цивилизовани хора, и се разделят нормално.

# 747
  • Мнения: 18 295
Като не правите секс, може ли да се смята, че още имате връзка?

# 748
  • Мнения: 67
и аз не знам какво Имаме един ден е стария човек в който се влюбих,на другия ден е игнориращия злобар. Много съм проста,никога не съм търпяла такова отношение,ама никога,как ме заслепи, но според вас дали има друга?

# 749
  • Мнения: 10 008
Сигурна съм, че има друга, и те предизвиква да го оставиш, за да си спести евентуални драми от твоя страна.

Общи условия

Активация на акаунт