90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 169

  • 32 085
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Изгубих ви за 2 дни, но идвам да се похваля с успех 6.00 за първата ми сесия Grinning
Менюто ми за днес:
З: банан
О: крекери
В: макарони със захар
За 10 дни съм свалила 2 кг, остават 7-8 до целта

# 16
  • Варна
  • Мнения: 227
Oooo и на мен бавно ми минава плодовия... особено по цял ден вкъщи с дребното...

Снощи едва заспах от глад и мисли за храна, но днес - 1,200  Laughing та заковах 6 кг за 25 дена, т.е. затвърдих ги.

Днес:
З 2 банана
О 3 яйца с кашкавал (нямаше сирене в магазинчето) пък не съм яла млечни и яйца 25 дена... само на мръвка се хвърлям
В пиле на жар... точа лиги дано мъжо по-бързо си дойдееее и няква салатка

За количествата аз ям, за да се наям! Иначе определено ми се е свил стомаха, щото на първия ВХ изядох една макаронена салата от 500 гр. + 2 пърленки  Laughing ама вече съм сита и с едни солетки!!!

Хубава вечер!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Изгубих ви за 2 дни, но идвам да се похваля с успех 6.00 за първата ми сесия Grinning
Зубрачка!  Laughing

Диваненце, и аз така. Преди 2 дни това разправях, че имам чувството, че всеки втори ден е плодов. Другите не ги усещам как минават, плодовия ми се точи като 2 високосни години.  ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 8 131
Леле, ние тия теми за нищо ги нямаме. Колко бързо приключват само.
Отивам да хапвам за вечеря пилешко бутче. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 639
Току-що си хапнах шоколадчето Laughing . Отивам на гости-стискайте палци да издържа на вода Confused

# 20
  • Мнения: 11 478
Да се запиша с едно въпросче: хайверът за кой ден е подходящ? Предполагам, че или за белтъчен, или не е подходящ изобщо  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Да се запиша с едно въпросче: хайверът за кой ден е подходящ? Предполагам, че или за белтъчен, или не е подходящ изобщо  Mr. Green

Ако си купуваш черен или червен хайвер на зърна - в белтъчен.
Ако имаш предвид тарама хайвер - в никой, защото има хляб.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Зависи какъв хайвер. Черен и червен може в белтъчен ден, но много малко, защото е стрешно калоричен и с високо съдържание на мазнини. Разбит хайвер не може.

# 23
  • Мнения: 11 478
Благодаря, разбрах Simple Smile За 92-рия....

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте!
Днес ми беше 2-рия белтъчен:
З-1 ябълка
О-2 варени яйца с краставица
В-същото
Утре нямам идея какво ще ям, много го мразя този ден на варива, предпочитам 2 плодови пред един такъв  Laughing

# 25
  • Мнения: X
Утре нямам идея какво ще ям, много го мразя този ден на варива, предпочитам 2 плодови пред един такъв  Laughing

Вариш 3 картофа, ръсиш шарена сол и си готова. Или ги печеш. Какво толкова...

# 26
  • Мнения: 110
Да се включа и аз,понеже само ме дъвчите за киселото мляко.Никога не мога да се наям с половин кофичка,нито с една даже.Но обърнахте ли внимание защо прибегнах до нея.Наобяд омахах една чиния кисело зеле със свинско и 2 филии черен хляб,и то в 2 часа.Как мислите 1овек ще  е гладен след това ядене в 6?Та в случая добре ми дойде тази половинка.
Не,че се оправдавам или дължа обяснения някому,но да си кажа.[/color
А,и нямам нито плюс,нито минус,същата съм си.

# 27
  • Мнения: 13
Благодаря и от мен за новата тема!!!  bouquet

Какво правите момичета, от вчера нямах интернет и ви сте изписали цялата тема сега се връщам да чета.
Иначе бях режимна вчера ВД - фреш, лучник, кекс
днес плодов- фреш от грейпфрут,2 киви, към 8-10бр бадеми, плодова салата., нещо с водата днес съм назад ама ще наваксам с чая в халба за бира.
Дано утре да отчета някой минус  че след първата четворка   няма такъв.
За утре мисля да си направя руски борш с свинско месо, моркови, лук, зеле, червено цвекло.

# 28
  • Мнения: 7 914
Запис и бягам на йога. Flutter

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 723
да ни ви изпусна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт