Име на Бебо

  • 5 514
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
А мъжа ти какво мисли по въпроса? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 354
Малко глупав въпрос към авторката Embarassed,но името Даниел или Даниел ще си изговаря?
На мен лично Даниел ми е по-симпатично и ако е с такова произношение бих гласувала за него.
Иначе честно казано не знам  Confused може би Здравко просто Даниел никак не ми харесва.Аз бих предпочела Данаил...въпрос на вкус разбира се  Peace

Последна редакция: нд, 29 яну 2012, 08:28 от n_di

# 17
  • Мнения: 419
С тези ударения ми се оплете езика. Да не става въпрос за Даниел и Даниел?

# 18
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Стопроцента бих предпочела Даниел, независимо от ударението. Това ми е едно от любимите имена, едно от обисляните за моя син. Здравко и звуково не ми звучи добре, и си правя асоциации с неприятен за мен човек.

# 19
  • Мнения: 354
С тези ударения ми се оплете езика. Да не става въпрос за Даниел и Даниел?

да,да моя грешка Blush

# 20
  • Мнения: 4 569
На мен нито едно от двете не ми харесва. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 7
И двете имена са хубави.
По мое мнение щом имаш желание да кръстиш детето на дядо си, и да го уважиш го направи.
Името Здравко носи много сила в себе си... а за галеното Здрави Simple Smile

# 22
  • UK
  • Мнения: 4 308
Кръсти го Здравко, нека е на любимия дядо.

# 23
  • София
  • Мнения: 291
Здравко.

# 24
  • Мнения: 432
Когато го видиш и ще кажеш- Това е...Здравко (Даниел) Просто ще усетиш кое му подхожда.

# 25
  • Мнения: 399
Хм,и аз много обичах дядо си,много,много! Казваше се Йордан,наричаха го Данко...никога не съм признавала това (пред баща си-синът му),но реших да наричам моя син Дани точно защото се доближава до умалителното на милия ми дядо...колкото й да го обичах обаче не бих кръстила детето си Йордан...или Здравко, в случая! Нека е жив и здрав човекът,убедена съм, че изказваш привързаност и обич по много други начини - наистина не смятам,че това е кой знае какъв израз на уважение! Стана ясно,че "Здравко" изобщо не ми харесва,дори доста се изненадах,че може да има чуденка точно между тези две имена! Rolling Eyes
Успех!  bouquet

# 26
  • Мнения: 419
И аз се изненадвам, че такова хубаво, стабилно българско име като Здравко може да не се харесва.

# 27
  • Мнения: 2 216
И аз се изненадвам, че такова хубаво, стабилно българско име като Здравко може да не се харесва.
А  аз се изненадвам, че има хора, които го харесват и даже биха си кръстили детето така Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 15 379
Даниел.

Здравко не ми харесва.

# 29
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На мен ми харесва Здравко , страхотно българско име. Така щях да кръстя първото си дете , ако не беше момиче.

Общи условия

Активация на акаунт