Попътен вятър на порасналите ни деца 12

  • 30 457
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 371
Добро утро, любими ! Heart Eyes Hug Heart Eyes Пожелавам ви усмихнат и прекрасен ден, нищо че е работен !
Сигурно на Флаш така изглежда картинката, докато си пие кафенцето сега, но не пречи и ние да си помечтаем, нали така ! Пък и аз вярвам, че мечтите се сбъдват- ето и децата ни го доказват всеки ден ! Peace

# 661
  • Мнения: 413
Добро ви утро и от мен  Hug
Ванче,мерси за кафето   bouquet Госпожо мила , права си за кафенцето на Флаш, чакаме от нея снимки  Crazy
Албенче, бе то танците нещо много горещи  Mr. Green, Явно са си изкарали супер  Peace
За Стаси не давам дума да се издума  Hug Това прекрасно момиче е най-оправно от всичките ни
момчета на куп  Hug  bouquet Искам не искам да си го призная  Wink , така е Flutter
Работи , учи , планира на пред, очарователна е , разсъдлива , не мрънка, бе, наистина се гордея с нея  Hug Господ си знае работата, ще стане най-доброто за нея  Peace
Като продължава разговора за домашните любимци, ето :
Марто с подстригана  Close коса и НЕГОВОТО  куче

Мартовото куче  реши, че не съм си измила лицето  Simple Smile

Дори има и самостоятелна фото сесия  без дори да е сресан  Mr. Green

# 662
  • Мнения: 413
Днес ви досаждам мноооооооооого, но до след малко, че имам още малко работа .
Това е сутрешната ми радост


Хайде стига съм писала, почвам да работя, че няколко ЕТ-та чакат  Peace

# 663
  • София
  • Мнения: 3 731
Добро ви утро, прекрасни мами!
Боже, колко хубави неща не се случиха напосрледък, дано и занапред все така да е!
Ваня, благодаря за кафето! Hug
Абетче, личи си, че младежите ще си изкарат прекрасно, но и твоята заслуга не голяма!  chef
Малинке, освен с големия син имаш с още много неща да се гордееш-и със малкия, и с градината, и с кучетата! Абе друго си е в къща! През лятото е страхотно! Аз ако бях богата щях да живея през зимата в апартамент с всички удобства и топлинки, а през лятото в къща! Абе мечти! Thinking Много ти е красивата градината, браво! А Виктор-браво, и стипиндия ще има, много добре се справя! Ти си една щастлива жена!  bouquet 
Ние сме в ремонт, сменят циркулационна тръба в мазето и днес нямаме топла вода.
Прегръдки на всички, обичам ви, момичета!

# 664
  • Мнения: 7 109
Малинкааа,прекрасни и Марто, и ти ,и кучето(макар,че ме е страх от кучета Crazy),а лалетата,лалетата ми напълниха очите с красота!  Heart Eyes Е,няма начин,ще ви давам Теди за снаха.  Mr. Green

# 665
  • Мнения: 413
...да  живея през зимата в апартамент с всички удобства и топлинки, а през лятото в къща! Абе мечти!
Марианче, Те това е истината , ама нейсе  Simple Smile когато дойдат въглищата пак ще снимам  Close
Е,няма начин,ще ви давам Теди за снаха.  Mr. Green
Харно Нези, няма лошо, само трябва  малкооооооо.........да чакаме  Mr. Green Mr. Green просто Марто  не се харесва с къса коса, де  Heart Eyes Laughing
А ето и моя офис сътрудник, в любовен период е ,не идва често в офиса  Heart Eyes но му прощавам

# 666
  • София
  • Мнения: 1 762
Ааааааа, страхотни снимки. Малинка и Марто се превръща в един хубав мъж. Според мен прилича на баща си  Peace
В кучето съм влюбена  Heart Eyes И лалетата са ти прекрасни.
На тая маса съм пила бира, но навеса отзад е нов, нали? Ще пробваме и него  Wink

Нези, и твоите лалета са прекрасни. Днес сутринта първо на тях се порадвах.

Да се оплача, компа ми умря. Пиша от един лаптоп и ми е чоглаво. Дано го съживят  Peace

После ще пиша пак.

# 667
  • Мнения: 3 410
Албенче, ма как няма да искат децата на вилата, то гледай какво е хубаво, свежо, зелено. Представям си как готино са си прекарали, чак си пуснах тука малко музичка и се кефя на снимките.
Малинкеееееее, откъде я извади тая градинска хубост, то хубост ми и любов направо струй, ох много ви се радван на теб и нези с тия прекрасни лаленца. Аз току мина през пазара и си купя лилавки и розовки лаленца и си ги цопна във вазичката на масата. Седя си и им се кефя.
Да знайш Малина, на 9 май ти идвам на гости на следобедно кайвенце, ама в градината да си го пием Hug
Мойто чаве ме успокои малко с тая магистратурка, виждам го че знае какво иска и решихме с бащаи да я оставим сама да си взема решенията. Още повече че и някаква българо-швейцарска либоф са заформя и да видим къде ще се окаже ключа за палатката. Ама и за там ме отрязаха с инфо,и така.
Засега се е потопила в тоя последен семестър - имат само лекции съвсем специализирани и някакви там проекти. Но тя си е подготвена за тоя им тертип на учене още от лайстунга в гимназията, така че гледам я повече се кефи на проектите отколкото притеснява.
И така девойки, оставям ви , че ще ми изгорят зеленчуците в печката Mr. Green
Целувки на всички, всичкиииииииииииииииииииииииии Hug

# 668
  • София
  • Мнения: 16 198
Я колко цветна и хубава е темичката като се разпишат всички.
Чета една тъжна новина, но надявам се да е само временно. FrozenFly , нали от време на време ще се размразяваш и ще ни радваш с присъствието си? Надявам се  Praynig
Абет, много е хубаво под навеса. Дано си изкарат добре децата. А умрелия комп. дано е служебен, та тогава шефа ще му мисли.
Малина, Марти много прилича на баща си. Той сега с къса коса ли е? Двора е много красив.
Сега нали съм на Истанбулска вълна, а там цъфтят лалета та помислих, че го показвате.
А офис сътрудника как се спогажда с кучо?
Марияна, след ремонта абонатната ще действа по-добре.
Мама Тин, дано се заформи нещо международно - време е вече. Свиквай с отрязването, като им дойде времето ще си кажат всичко без бой.
Къща с двор - хубаво е, свежо, приятно. Но не бих живяла, не съм свикнала. Все ще ме е страх от ниските прозорци.
Аненце мина през дома като вятъра. Утре е на изпит по история в СУ, не е отворила учебник. И да и пожелаем успех.....


# 669
  • Мнения: 85
Успех на Ани  Hug

Бих искала да помоля,ако има някой от Стара Загора и скоро има път към мол Галерия да провери дали има някоя от тези трите  рокли там
http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershka … ka%2Blace%2Bdress
http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershka … %2BZipper%2BDress
http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershka … r%2Bprint%2Bdress
Благодаря Ви,предварително.  Hug

# 670
  • София
  • Мнения: 16 198
zhenya93, в подфорум по градове сигурно има и старозагорска тема. Най-добре да попиташ там. Все някоя млада майка ще е ходила по бутиците.
А Ани си проспа изпита.  Joy

# 671
  • Мнения: 681
А Ани си проспа изпита.  Joy
Направо ме разби  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Здраве да е ....

# 672
  • Мнения: 413
Добро утро  Hug Hug Hug
я, по едно кафенце


Тини, нямаш грижи за 9 май, чаааааааакам те   bouquet
Айшенце, Марто си е копие на баща си   Peace, а за Ани и изпита  newsm78
ноооо младите си знаят най-добре.
Мацки оставям ви ,че тази седмица имам много работа.
П.С. Имате и много поздрави от Поли Heart Eyes
 

# 673
  • София
  • Мнения: 3 731
Пу, заплювам си едното столче от снимката!  Peace
Абетке, къде си? newsm78
Как е минало събитието? Компутърчето как е? Ние сме нормално.

# 674
  • София
  • Мнения: 1 127
Ето ме и мен след десет дневно отсъсвие.Първо ЧЕСТИТИ РОЖДЕН  ДЕН   на момчетата на Абет и Росна , да са ви живи и здрави , да пълнят сърцата ви с много обич и безброй хубави моменти заедно.
Такава почивка направих при мама със сестра ми и малкото ми момиче , че направо се размазах от мързел.А и по магазините помиткахме малко - пък то много хубаво бе  Joy
Сега имам яко работа ама нищо ще наваксам.

Общи условия

Активация на акаунт