ЕВРОВИЗИЯ - 8-ма тема “Light your fire!”

  • 32 028
  • 739
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 262
Избрах топ 5 от песните до момента:
1. Кипър - Ivi Adamou
2. Норвегия -Tooji
3. Малта - Kurt Calleja  !!! след края на песента, сред клиповете с избраните песни на другите държави, виждам Десислава с нашето знаме.
4 Швейцария -Sinplus  и
4. Германия - Roman Lob

# 301
  • Мнения: 1 792
 Grinning Знам как е  "здравей" на японски. Даже съм качвала тук в темата една песен на Робин.
Но като и гледам клипа колко е кичозен, май по-добре да не знам текста. http://www.youtube.com/watch?v=f55NARJq84A

Добре, че не са избрали тези близначки, щеше да ми е гадно. Когато се отнася за изкуство, се смятам за широко скроен човек. Но всяка гавра си има граници. А това беше повече кич, отколкото мога да понеса. Sick
Има разговор за Евровизия  в момента по канал 1 с Хайгашот Агасян и с Райко Байчев - журналист в Стандарт.
Не мога все още да правя топ - трябва да прослушам всички песни, а това ще стане като бъдат избрани, но най си слушам Изабо - и евровизионната и други техни. Другата ми слабост е Нина Зилли, макар още да не е определена песента и.
http://www.youtube.com/watch?v=zLlNkq89Blg - SKYE & Nina ZILLI in "Rome Wasn't Built In A Day"

Последна редакция: пн, 27 фев 2012, 10:10 от Morphea

# 302
  • Мнения: 262
Песните за финала на Гърция (12 март):   http://www.ert.gr/eurovision/
- Aphrodisiac
- Baby I’m Yours - харесва ми най!
- Killer Bee                              
- No Parking                    

# 303
  • Мнения: 9 261
До сега са избрани 16 представители от жрнски пол,8 от мъжки,4 дуета и 3 групи.
Логиката сочи,че не трябва да избираме жена.Много стават и нашата ще се загуби в мелето.  Crazy

Снощи по БНТ са давали обзор на репетициите.Аз го хванах почти в края. Софи я мернах в зелена рокля.Дес  в нещо от гардероба на Лейди Гага.

# 304
  • Мнения: 262
По програма нашият финал с 12-те песни започва в 20.30 ч. и до 23.30 ч.
ОК за участието на свързаните с Евровизия Елица и Стоян, Иван Иванов, Anggun и другите чуждестранни евровизионни гости. Но защо и Васил Найденов, Графа, Нели Рангелова, група “Те” (несвързани с Евровизия) - по-добре беше да участва Поли Генова, която остави добро впечатление миналата година и много от чуждестранните фенове очакват новоизбраната ни песен да бъде на нейното ниво.

# 305
  • Мнения: 338
Моля се Софи или Десислава да не ни представят пред Европа Praynig

# 306
  • Мнения: 907
Фолклорното интро на Десислава: http://vbox7.com/play:m1801772d6

# 307
  • España
  • Мнения: 1 310
Мен участниците и гостите не ме плашат толкова, колкото водещите  smile3514!!!!

А що се отнася до това ,кого ще избере българският драг зрител ,мисля че трябва да загърби лични и музикални предпочитания и да се концентрира върху идеята кой най-добре адекватно и музикално вярно ще се държи на сцената!  Така като гледам претендентите ми се струва ,че на тези критерии отговарят мaй само Софи и Елвиса! На другите все има по щипка от нещо, което им липсва- на някои опит на други увереност на трети  ъъъъъ smile3505!

# 308
  • Мнения: 3
Поли Генова НЕ МОЖЕ да участва като гост в нашия финал, тъй като е в договорни отношения с Нова ТВ (X factor), които изключват напълно  нейното появяване на мероприятия, провеждащи се под егидата на друга медия.
И преди пак да ме насметете, ето нещо за омилостивяване

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 13:52 от Eurovision Bulgaria

# 309
  • España
  • Мнения: 1 310
Eurovision Bulgaria, СПОКО за сега няма да те насмИтаме, особено като "вървиш в ганитура" Laughing с такъв поздрав! Обаче след обявяването на победителяяяяя...... newsm12..... хич не гарантирам!

# 310
  • España
  • Мнения: 1 310
До сега са избрани 16 представители от жрнски пол,8 от мъжки,4 дуета и 3 групи.
Логиката сочи,че не трябва да избираме жена.Много стават и нашата ще се загуби в мелето.  Crazy


Няма, ако е достатъчно ярка и самобитна! smile3503!

А Десислава "а ла Гага"  - вЪх уби мА!!! Mr. Green

Аз като франкофон не ми прилича да го казвам, но Ангун ми е леко  Rolling Eyes  Предпочитам Пастора Солер , ама мен кой ме пита  Mr. Green В очакване на Евровизионната й песен -ето нещо красиво от испанката-

на живо- ето за това говорех горе- нашият представител да бъде конкуренция достойна на нещо такова примерно! Не говоря за стил и музика а за глас и присъствие на сцената!

# 311
  • Мнения: 1 792

И преди пак да ме насметете, ето нещо за омилостивяване

Недей така, че целият ми позивен имидж ще отиде на кино.  Embarassed И без това в другата тема вече са ни обвинили, че не даваме на новаците в темата да гъкнат. Прекалено са ми изтощителни виртуалните войни, тук гледам да цари примирие.  Wink
Апропо можехте да ни спестите Васил Найденов, Графа, Нели Рангелова и т.н. -  в никой финал не са се подвизавали гости, несвързани с Евровизия. Освен ако не изпеят стари евровизионни хитове - тогава може.  Grinning
PS Сцената е красива - особено за някои песни. Хареса ми декора на Ивайло. thumbsup Симона Сиванио, чиято песен много харесвам, не е докарала готик стила на песента си ни в облекло, ни в декор. Облеклото и трябва да бъде задължително черно, ама като няма кой да  ме пита... Laughing

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 17:57 от Morphea

# 312
  • Мнения: 9 261
Ам...то не си личи дали е точно Гага,но снощи на това ми заприлича.
Незнам защо клипчето на Десс е толкова тъмно - http://www.youtube.com/embed/opcnvqsLPdE

Бях решила да не гледам, но швейцарците  Sinplus ми харесват.

П.П Тази вечер ще бъде представена македонската песен - от 22.00ч.

# 313
  • Мнения: 1 792

Аз като франкофон не ми прилича да го казвам, но Ангун ми е леко  Rolling Eyes 

Споко, тя Ангун не е франкофон. Френският и не е добър. Wink

# 314
  • Мнения: 262
Моля се Софи или Десислава да не ни представят пред Европа Praynig
Спокойно, и двете бледнеят на фона на "колоритната" украинка Gaitana  

Предпочитам Пастора Солер..,
Страхотна е!!! Зарежда с изключителна емоция! От нейните песни предпочитам  Tu vida es tu vida"
(под видеото има аудио с пълните 3 минути)  , но и другите й песни са хубави.
На линия сме за испанския финал на 3 март, 22.30 CET .

Общи условия

Активация на акаунт