Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1
   Кралице,   bouquet  Hug  bouquet великолепно е !

# 17
  • Мнения: 18 544
Огромно благодаря на Госпожата и на всички, които се грижат за хубавата ни темичка! HugОбичам ви всички! Аз  понеже не умея да правя такива красоти като вас, мога само да ви поздравя с един любим клип

# 18
  • Мнения: 1 413
Здравейте, дами! Hug
 За приповдигнатото настроение в темата, един любовен поздрав за всички! Heart Eyes
И нещо за Госпожата :




с благодарност за новата тема!

# 19
  • Мнения: 432

Бехлюл: Какво правиш с мен, Бихтер? Как може толкова да те обичам, въпреки че съм съсипан?!
Бихтер: А аз защо не мога да се отделя от теб, въпреки че казах "Край"?! Колко пъти реших да се отдалеча от теб, но не можах да направя и крачка. Всеки път се връщах назад и пак се озовавах в обятията ти.
Бехлюл: Понякога като перце отлиташ от ръцете ми. Тогава ме боли...,но се амбицирам и се озлобявам. Искам да те отдалеча от себе си...,но искам и да те имам.
Бихтер: Сякаш танцуваме танго. Въртим се един около друг...ту се отдалечаваме, ту се прегръщаме. Каква магия! Каква страст! Понякога спокойни, друг път буйни. Тъкмо да свърши и да настане тишина и започва отново. Сякаш са ни наобиколили и ни гледат, а ние танцуваме. Не знам колко дълго ще продължи, но няма да се оттеглим от сцената преди музиката да спре. Знам това.

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 18:58 от kralitsata

# 20
# 21
  • Мнения: 1 413

kralitsata, прекрасно е мила! HugБраво, че си го намерила Party! Заслужено краси темата! :love:

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 19:53 от shaane

# 22
  • Мнения: 432

Това не успях да го направя настрани, но се надявам, че ви харесва  Hug

# 23
  • Мнения: 432

kralitsata, прекрасно е мила! HugБраво, че си го намерила Party! Заслужени краси темата! :love:
Благодаря, Шани, но не съм го намерила, а току-що го направих  Hug

# 24
  • Мнения: 432

Ето още нещо от мен, лично творчество  Rolling Eyes Party

# 25
  • Мнения: 432

Тук Бехлюл каза на Бихтер, че тя го е повикала в ателието  Hug Hug Hug

# 26
# 27
  • Мнения: 432


Този клип е просто перфектен  Embarassed

# 28
  • Мнения: 432


Сбор от прекрасни моменти между Бихтер и Бехлюл  Hug Поздрав за всички дами тук   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 413

kralitsata, прекрасно е мила! HugБраво, че си го намерила Party! Заслужени краси темата! :love:
Благодаря, Шани, но не съм го намерила, а току-що го направих  Hug


 smile3501  love001 smile3501  love001 smile3501  love001

Златно момиче си!!! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт