Лидл ::12::

  • 96 015
  • 727
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 17
Сега ще се опитам да обясня какво е усещането от масажа с възглавничката За тези които не са я виждали на живо Размерите са приблизително 20 на 30 см Направена е от дунапрен но стои някак си по твърдо По средата има нещо като прозорче покрито с мрежичка И там са сложени 4 въртящи се топчета доста твърди Предполагам от пласмаса Двете топчета са кръгли а другите две са сплескани отгоре  Топчетата са с различна големина При въртенето се получава кръгообразно движение плюс натиск Натиска се получава от различната височина на топчетата  Сплесканите топчета имат функция при която се загряват Приятно е Аз си масажирам стъпалата на краката което е доста приятно Пробвах и на гърба Там трябва да се мести защото е неприятно ако масажира само на едно място Натиска с който се опираш до възглавничката е индивидуален Ако натиснеш силно топчетата се забиват в гърба и боли Трябва да се пробва не става само с обяснение

# 631
  • софия
  • Мнения: 25 464
Малко след дъжд качулка да споделя: не знам дали помните, но лятото имаше едно немско представяне. И там имаше кнедли. Днес дойде ред на единият пакет, че да не се мина съм купила 2. Да ама НЕ. Имах лека надежда, че са адаптирани към нашия вкус, но не са  Sick. Заминаха в кофата. И готовите, и втория пакет. Аз ги знам кнедлите каква са "вкуснотия", но пусто любопитство... Добре, че кебапът е вкусен. Гладни щяхме да останем

# 632
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Момичета,и аз купих от сладкото ликьорче  Heart Eyes Много е добро!Като за 6,99 PeaceДовчера по една чашка с малко лед...

# 633
  • Мнения: 0
Някой да е взимал уреда за трениране на коремните мускули? Изглежда ми на нормална цена(29.99).

# 634
  • Мнения: 562
На някой да му се е случвало каймата на "Бай Мезан" да има дъх на старо? При мен вече втори път се случва и се чудя дали камерата на хладилника ми не я прецаква или просто си е такава? newsm78

Точно днес готвих лозови сърми  с тази кайма, и докато обядвахме констатирахме същото. Не на развалено, а сякаш дъхтеше на стара сланина. Няма да повторя!
А възглавничката е супер. Поне аз, която съм с почти постоянни болки във врата и плешките, след три вечери масаж мога да кажа, че определено нямам болки.
Единствено не ми харесва малката й площ. Поради тази причина наистина трябва да се мести по-честичко, но това не е проблем за мен. Отдавна търся нещо масажиращо за гръб и врат, но цените са.... Shocked
Тази ме устройва идеално за сега. А я взех с идеята, ако не ми допадне да я върна. Определено няма да я върна Laughing

# 635
  • Мнения: 716
Здравейте,  момичета,
Едва сега видях, че в четвъртък е имало чадъри в промоция.  Бих искала да ви попитам дали някой вече е купил и какви са отзивите. И най-вече дали някой днес е обърнал внимание дали са останали в Лидл - Дружба все още чадъри. Много ми е далече и не ми се ходи, ако е сигурно, че вече няма...
Благодаря ви.

Иначе съм фен на Лидл, но в последните месеци много рядко имам възможност да ходя дотам. Любими са ми  сиренето за мазане в синичка кутия PIC FRISCH (classic) , изварата с плодове (само дето е много скъпа в България в сранение с цяла Европа... - обикновено на промоции купувам по 20-30 кутийки), кашкавала на Мизия милк (много добър за цената си), миксовете замразени зеленчуци Мексико. Ползвам и таблетките за съдомиялна  All in one. Консерви сме купували и не са лоши.

# 636
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момичета от Пловдив, някоя от вас може ли да ми каже дали в магазина на Пещерско има от масажиращите възглавници? Преди час се върнахме от тракийския лидл, но бях свършили.

# 637
  • London, baby
  • Мнения: 800
Харесах си - това, ако някой има нека сподели.
Купих си разделителя за приборите, много е хубав. За жалост моето чекмедже не е толкова широко, за да се отвори напълно, и и това е супер.

# 638
  • Мнения: 4 785
Харесах си - това, ако някой има нека сподели.
Купих си разделителя за приборите, много е хубав. За жалост моето чекмедже не е толкова широко, за да се отвори напълно, и и това е супер.

Аз имам подобно - не на тази фирма. Достра трудно режа картофите, трябва да използвам цялата си тежест. Там където се закрепваха решетките за рязане + щифтчетата на решетките бяха пластмасови - трудно се счупиха, ама се счупиха...  Confused Иначе ми харесва резултата, но ми е трудно и силово боравенето с тази машинка! Евентуално, ако самите решетки са с остриета (моите са просто тънки решетки) и не са пластмаса прикрепителните елементи...

# 639
  • София
  • Мнения: 13 150
Харесах си - това, ако някой има нека сподели.
Купих си разделителя за приборите, много е хубав. За жалост моето чекмедже не е толкова широко, за да се отвори напълно, и и това е супер.

Когато си купих подобна резачка, все още нямаше Лидл тук  Laughing. На първата се счупи пластмасата над решетката (както е писала Трейси - трудно, но се счупи  Laughing). Втората се счупи там където металната дръжка е закрепена към пластмасата на уреда (много лесно, но беше китайско производство). Мястото е доста изтънено заради дупката, а натоварването е голямо. Последната, която ни служи вярно от доста години е от такъв тип:



Все пак за посочената от Лидл нищо не знам. Ако е немска и добре изработена, може и да е издръжлива (моята, от картинката е немска).

п.п. След поста на Валенцето и аз допълвам, че по-големите картофите ги режа на 2, а понякога и на 3 части.

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 11:31 от Тaня67

# 640
  • Мнения: 1 700
Имам на подобен принцип и картофите се режат с к...изми.

# 641
  • London, baby
  • Мнения: 800
Да, и аз съм виждала на други марки такива резачки, но се надявам да си зависи и от марката. Тъй като аз имам резачка за ябълки, една отравителна и много жестоко се нарязах с нея, една приятелка има, която е много доволна от нея.
Знам, че ще мога да я върна, но се чудя тези жулиени само евентуално за пържени картофи ще ги използвам, и краставица за таратор (на снимката гледам, че стават малки) и после допълнително рязане, за да станат на квадратчета.

# 642
  • София
  • Мнения: 9 860
Имам подобна резачка, ползваме я от няколко месеца, не е от Лидл. Много съм доволна, много. Но картофите ги режа наполовина по дължина преди да ги сложа. Нямам затруднения никакви по този начин, само ако са цели е трудно. По този начин много по -бързо се режат картофи са пържене и за мусака....естественно за мусаката после си ги правя на кубчета, но много време ми е спестено.

# 643
  • Мнения: 40
Имам абсолютно същата на външен вид резачка за картофи - от МЕТРО - за 4,99лв. - има две приставки за по големи и по малки жулиени - не съм рязала нищо друго освен картофи/не съм се сещала просто/ - имам я от 7-8 години - не е мръднала - да иска повече натиск, но пък спестява много време - един нормален средно голям картоф става - пък и малко по-големичък. Удобство е голямо - децата обичат да ги хапват когато са на пръчици нарязани. Но това в Лидл като че ли малко скъпо ми се вижда - защо не провериш първо в домашни потреби, или Метро/освен ако не те бърка цената/.

# 644
  • London, baby
  • Мнения: 800
Цената не ме притеснява, а по-скоро качеството. Реших да пробвам, пък каквото стане. Все пак от лидлските неща нямам оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт