Лидл ::12::

  • 96 164
  • 727
  •   0
Отговори
# 540
  • софия
  • Мнения: 25 931
Hug
Ха, видяхте ли новата версия на форума?
Да,но много е дребен шрифта.
Шрифтът се увеличава с Ctrl +

Въпрос към тези, които купиха кафе машината.Доволни ли сте, хубаво кафе ли прави?Мисля да питам дали няма останали бройки, ако има да си взема.
Да уточня, че питам за еспресо машината.Не помня кога беше на промо.
Много пъти сме обсъждали - прави много хубаво кафе и висок каймак, който не пада.

# 541
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Възглавничката за шиатсу масаж някой купи ли си вече?Че да чуем отзиви.

# 542
  • Мнения: 212
Въпрос към тези, които купиха кафе машината.Доволни ли сте, хубаво кафе ли прави?Мисля да питам дали няма останали бройки, ако има да си взема.
Да уточня, че питам за еспресо машината.Не помня кога беше на промо.
Много пъти сме обсъждали - прави много хубаво кафе и висок каймак, който не пада.
Знам, че е обсъждано, но мненията често се променят след първоначалната еуфория  Grinning Затова ми трябва актуално.

# 543
  • софия
  • Мнения: 25 931
Впечатленията не бяха еуфорични. Машината за първи път я пуснаха преди година и в течение на времето те не се промениха. Отделно от това, в началото имаше споделени впечатления от машината, купувана в други държави доста преди да има Лидл в Бг.

# 544
  • Мнения: 1 831
По повод на кафе машината, коята беше по 99 лв. във вторник видях, че има 1 останала бройка в Лидл Младост Simple Smile

# 545
  • Мнения: 22 867
Такава блуза си купих с 25 % намаление
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-216FB864-A5351DBF/lidl_bg/hs … l/index_13885.htm
Мислех да чакам още намаление, но се прежалих, мъжът ми си купи и каза, че много топли, на планината носеше само нея и от горе яке.

И аз имам такава блуза, преди доста време си я купих, наистина много топли. Също и дамски комплекти пускаха от такава материя, и от тях си взех, панталона не го нося толкова, но горнището вкъщи постоянно, топличко е с него, лекичко е, че както мразя да се навличам. И как ме хвърляте в размисъл с тая кафемашина........нашата не е нова, но си работи. newsm78
Възглавницата ми хареса, на мен поне тоя тип възглавници ми вършат работа, удобна ми е и добре се спи на нея. Peace

# 546
  • софия
  • Мнения: 25 931
И аз имам такава блуза, преди доста време си я купих, наистина много топли. Също и дамски комплекти пускаха от такава материя, и от тях си взех, панталона не го нося толкова, но горнището вкъщи постоянно, топличко е с него, лекичко е, че както мразя да се навличам. И как ме хвърляте в размисъл с тая кафемашина........нашата не е нова, но си работи. newsm78
Възглавницата ми хареса, на мен поне тоя тип възглавници ми вършат работа. Peace
Много е добра. С чиста съвест мога да кажа, че Gaggia-та не прави по-хубаво кафе. А Gaggia прави страхотно кафе Peace

# 547
  • Мнения: 987
Люба, в някой от магазините в Пловдив има ли останало от увеличителното огледало ?  Laughing

# 548
  • София
  • Мнения: 404
И аз се нареждам сред издирващите кафемашината,освен в Младост ако я видите някъде другаде свиркайте  Whistling

# 549
  • Мнения: 385
Тъй като стана въпрос за обновения форум, кажете ми какво да направя за да си увелича времето на престой.
Не е по темата ,но около 20 мин. съм във форума и трябва пак да влизам.Благодаря ВИ!

# 550
  • София
  • Мнения: 44 345
като се логваш, дай отметка да ти запомни паролата(или запомни ме ли пишеше).

# 551
  • Мнения: 40
Въпрос към тези, които купиха кафе машината.Доволни ли сте, хубаво кафе ли прави?Мисля да питам дали няма останали бройки, ако има да си взема.
Да уточня, че питам за еспресо машината.Не помня кога беше на промо.
Много пъти сме обсъждали - прави много хубаво кафе и висок каймак, който не пада.
Знам, че е обсъждано, но мненията често се променят след първоначалната еуфория  Grinning Затова ми трябва актуално.

deni_den кафе машината е страхотна - купих си я още на първата промоция - 65лв. - преди повече от 1 год. - все още прави невероятно кафе - независимо от марката на кафето - винаги има плътен и дебел каймак. Преди няколко месеца ми се счупи копчето ключ - отпред което е - но по магазините се продават същите и за някакви стотинки си купих ново копче и нямам проблеми. Много съм доволна! Ако си намериш взимай смело Peace

# 552
  • Мнения: 212
krasi1980 благодаря за споделеното   bouquet
zvanche няма нужда да се дразниш, можеше просто да кажеш впечатлениата си  Peace все пак благодаря.

# 553
  • Мнения: 5
Момичета, моля споделете мнение за възглавницата за шиацу масаж... Мъжът ми е с дископатия и все се оплаква от болки...  Praynig 55 лв не са много, но ако не си заслужава са доста пари хвърлени на вятъра...

# 554
  • София
  • Мнения: 44 345
ами то нали може да се върне лесно, пробвате, ако не ви харесвате връщате....

Общи условия

Активация на акаунт