Гледате ли "Такъв е живота? по бтв?

  • 2 236
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 418
Пак го изтървах и ме е яд  Crossing Arms
Предишните сезони ги следях и бяха много интересни. Като изключим някои моменти от сезона за осиновяването на деца, ми харесва  Peace

# 16
  • Мнения: 677
аз този сезон го гледам, тази сиса ми стана симпатична, ама като казаха, че избягала от болницата, нещо ми падна в очите. Ама ще видим другата серия Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 6 301
Преди гледах, този сезон съм го пропуснала.Някоя съфорумка ли участва?

# 18
  • Мнения: X
Не го следя. Гледала съм 2-3 епизода ицидентно, но ми идва прекалено драматично и сълзливо за събота следобед. Не е необходимо да ми покзват какъв е живота по телевизията. В крайна сметка не живея в изолирана среда. Конатктувам с достатъчно хора, чиито съдби и животи са вълнуващи и ме интересуват, за да се товаря и с тези на напълно непозанти хора.

# 19
  • Мнения: 320
Инцидентно хванах един епизод, в който майка правеше АМ на бебето си и просто гребеше от кутията и сипваше в шишето. Реших, че от простакеси, който не си дават зор да прочетат указанията на кутията как се приготвя най-елементарно мляко, нямам какво да науча! Много са едностранчиви - сложили са всички под един знаменател - болници, доктори и всички те са лоши и некомпетентни!

# 20
  • Мнения: 677
Инцидентно хванах един епизод, в който майка правеше АМ на бебето си и просто гребеше от кутията и сипваше в шишето. Реших, че от простакеси, който не си дават зор да прочетат указанията на кутията как се приготвя най-елементарно мляко, нямам какво да науча! Много са едностранчиви - сложили са всички под един знаменател - болници, доктори и всички те са лоши и некомпетентни!

а да, това с млякото и аз го гледах. Като знам аз колко внимателно сипвам, тая като я видях ми призля.

Общи условия

Активация на акаунт