Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 103

  • 27 843
  • 725
  •   1
Отговори
# 90
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Охх аз съвсем се обърках - кое е сега кое е после кое е преди в коя година къде  ooooh! абе то на първо гледане не се ориентирам мн мн в серията.

# 91
  • Мнения: 1 064
Досега не са казвали къде е, що е дъщерята. Само знаем, че я има, че Кудрет дава пари за нея - да не би да е в някакъв пансион и да дава за таксата, щом уточни, че ще прати парите в началото на месеца. А, и я показаха на снимката, голямо момиче...

# 92
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
А я да питам - човека който Али остави преди да отиде в болницата при жена си след аборта Кудред ли беше

# 93
  • Мнения: 1 064
Селен казва и на Айлин, че е прегледала телефона на Селим, че в онази сутрин е говорил няколко пъти с Халил и че не може да приеме, че Халил не знае нищо, след като му е най-близкият приятел. Айлин казва, че и на нея не й се вярва, но Халил много пъти настоява, че нищо не знае.

Али казва на Фериде, че ще й сложи охрана пред къщи.
По телефона Айлин пак пита за колата - дали са открили нещо. Али й отговаря, че се е занимавам с нещо друго неприятно, но не й казва за прострелването.

Това, което видя Али по телевизията, е нашето познато вадене на кръста. И в Босфора хвърлят кръст, там живеят много гърци.

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 22:11 от B l a n k a

# 94
  • Мнения: 234
Така ли ще ни оставят- със запознанството  Thinking И днес не ни "светнаха" много.

# 95
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Тези двамата какво така се загледаха така.....Вече поне разбрахме от къде се познават.

# 96
  • Мнения: 1 064
Към свършване върви май, да.

По време на операцията Лейла показа умения и привлече вниманието на Селим. Самият той направи рискован опит да спаси болния, заради което колегата му го укори, че се опитвали да бъдат лекари, а не герои.

# 97
  • Мнения: 3 547
ама на нашия човек как му приляга да е хирург ...и как само му отива хирургичното облекло на очите  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

в тази серия малкия Ферхат изобщо не го дадоха...а на Нихат явно наистина не му е чиста работата Wink

# 98
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
И аз мисля че срещата на Нихат и Али в кафето не беше случайна.Мисля че той беше там нарочно

# 99
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
ама на нашия човек как му приляга да е хирург ...и как само му отива хирургичното облекло на очите  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

 smile3521 и аз това си мислех.  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 0
Свърши Simple Smile Ама му светнаха очетата като я видя Mr. Greenе може би и Айлин да е видяла нещо свързано с Лейла Thinking

# 101
  • Мнения: 3 547
аааааааааааа !!!!!
изобщо не ми стигат два часа серия Crossing Arms Cry

и сега какво ...чак до другия понеделник... #Crazy


Blanka,, благодарим ти, че ни превежда важните моменти   bouquet  bouquet

# 102
  • Мнения: 40
И какво- каквото  му липсва вкъщи го намери навън .Айлин не го подкрепя, а Лейля му привлича вниманието... newsm78

Бланче, и от мен благодарско!

# 103
  • Мнения: 1 064
Ау, Селим се е влюбил в Лейла... на такова ми мирише.

Лека нощ от мен  Hug

# 104
  • Мнения: 0
дамата с пръстена се казва Rosa

Бланче,  Hug  благодаря и лека нощ Hug

Общи условия

Активация на акаунт