За мръсните думи и секса

  • 61 595
  • 345
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Груби вулгаризми ( от типа курво ) нито ми се ще да говоря по време на секс, нито пък да чувам.

Ей това например изобщо не си го представям,че мога да го изрека.  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=220690.msg5049962#msg5049962

( темата е култова! )  Laughing
Хахах  Joy
Тва с поренето и цепенето е съвсем по тази тема hahaha

# 31
  • Мнения: 1 175
Не обичам мръсни думи в този контекст, нито да ги говоря нито да ми ги говорят. Иначе ги използваме във всекидневната реч за майтап или по нечий чужд адрес  Mr. Green Но насочени към мен или към него - не  Stop Не ме притесняват, просто не ми харесват, простеят ми някак, отблъскват ме. Но пък и мъжът ми не напира да ги използва. Не съм съгласна че всичко трябва да е позволено в секса, иначе виждаш ли не зачиташ партньора си и свещеното му право да получи всичко каквото му хрумне. Всеки си има лични граници, които трябва да бъдат уважавани от другия.

# 32
  • Мнения: 22 444
Не съм чувала някакви брутални вулгаризми или нещо, което да звучи грозно, гадно, или обидно.
Но ако ми изпляскат някоя вопиюща глупост...
А ако ти каже "пачавра", "парцал", "курва"?

За курва едва ли бих се обидила...) почти всеки мъж го употребява..) но за пачавра...бих се позамислила. )
Не ми се дават примери с гадни и кофти думи, че като нищо ще ме забършат...)

# 33
  • Варна
  • Мнения: 289
Мръсните думи не ги възприемам като обиди, просто фантазии които си ги казваме по време на секс, насочването с думи кой какво да направи,на кой как му харесва и такива.. Понякога е по цинично но това си е между нас Wink...Курва, уличница и пачавра не мисля че са мръсни думи в секса, тва си е наричане най-откровено, не ми се е случвало  Laughing

# 34
  • Мнения: 4 120
 "Пачавра" и мен не са наричали, просто моите мъже ползват други думи, това ми е доста аграрно.

# 35
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз също мисля, че мръсните думички действат особено възбуждащо и за двамата патньори. Харесват ми  на него също и използваме такива. Той е по смел в това отношение и използва и цинични изрази. Курва, уличница и пачавра не бих приела все ми асоциират друга категория жени.
Мръсница и малка кучка са ми по привлекателни  Grinning

# 36
  • Мнения: 4 120
 Що пък малка  Grinning

# 37
  • Мнения: 2 457
Ми по-готино е, по- младичка тоест. А не дърт парцал примерно Laughing.
Оф, не мога да намеря книгата, в мазето е сигурно и не мога да препиша точно. Но беше нещо за "унижението в любовният живот" и че при секса чувствената и любовната линия при мъжа се размиват. Мъжът има нужда да принизи жената за да изпита онова похотливо желание, есктаз.
Не случайно мъжете понякога са влюбевни в една, но силно и страстно желаят друга.
Ох, къде е Бояна да обясни Praynig. Сигурно ще се смее като види какво пиша, но нещо такова беше. Thinking

# 38
  • Мнения: 755
Що ми се струва , че тук се бърка мръснишкото с просташкото.
Например- "пачавро" не ми е мръснишко, а просташко, същото се отнася и за "мастия". Това, ако го чуя  го оставям да си продължи сам. Twisted Evil
Не съм против мръснишкото, но да е такова.

# 39
  • Мнения: 2 457
Що ми се струва , че тук се бърка мръснишкото с просташкото.

Мии, предполагам мъжете просто изпростяват в секса. На животинско ниво им е най- гот.
Не трябва да се приемат лично тея неща, това са техни си фантазии. Peace

# 40
  • Мнения: 12 669
А кои са тия думички, които така възбуждат? Защото ако на животинско ниво, ме нарече лъвице моя, нямам против, но виж кучко, курво..

# 41
  • Мнения: 755
Що ми се струва , че тук се бърка мръснишкото с просташкото.

Мии, предполагам мъжете просто изпростяват в секса. На животинско ниво им е най- гот.
Не трябва да се приемат лично тея неща, това са техни си фантазии. Peace

Да така е. Това не го отричам. Мен с тези думи не са ме наричали, пък и  някак не са ми мръснишки. Не знам.
Един екземпляр ме ловеше за врата... повече не се пробва. Mr. Green Имам силен инстинкт за самосъхранение.
Представям си , ако ми беше казал "пачавро"...хахахах ...само си представям нищо никому не съм навредила.
Трещи, да това е интересен въпрос. Единствено с "мръсница" ми е известна като често срещна.

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 09:20 от Fortune

# 42
  • Мнения: 2 457
А кои са тия думички, които така възбуждат? Защото ако на животинско ниво, ме нарече лъвице моя, нямам против, но виж кучко, курво..
Късно ти е на тебе вече, къде се буташ  Joy
Да не се обидиш, майтап Hug

# 43
  • Мнения: 2 448
Мъжът има нужда да принизи жената за да изпита онова похотливо желание, есктаз.
А от какво има нужда жената не е важно.  Laughing

# 44
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Как от какво, точно от това.
Преди много години в едно филмче го даваха това.
Той и вика "Ти си шибана кучка" и лашка, тя се възрадва неимоверно и повтаря "Аз съм кучка, чукай ме" ....
даммм ,а после и се плюха ...  Shocked
и тя се радостна ...  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт