секс играчки

  • 57 769
  • 391
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 364
Тъй, тъй... Я кажете мъжете на какво се кефят, че то не е само като за женското удоволствие да иде реч. Нали и мъжът трябва да се отрази в пейзажа.

Ами Тонка, аз съм от нямащите, но имам приятелки, които имат и точно с партньорите си ги ползват тези играчки. Та как се отразява мъжът в пейзажа. Малко тънко така наречено анално вибраторче си седи "на мястото" в теб и си върши работа, докато мъжът ти си я върши отпред; виброяйце - слагаш го отпред, докато си вършите нещо отзад или докато ти му правиш орална. Топчета, пръстени и т.н. - по предназначение и/или докато оползотворявате други отверстия. И така нататък и така нататък. Ако мъжът си пада, може да използвате някое вибраторче за масаж на простата (май така се казваше стимулацията отзад) ... И такива познати имам - няма нищо лошо, мъжете са си хетеро, просто се кефят на това усещане.
(Дано не получа бан, постарах се да звучи уж по-прилично.)

# 61
  • София
  • Мнения: 23 117
Yulichka, благодаря ти, мила.  Hug  Joy
Но да си призная, че и двамата с мъжа ми сме девствени отзад. Особено той.  Mr. Green
Нищо де, темата е образователна и може и да изникне нещо дето да ми пасне. (Егати и безобразието - как никой не се сети за мой рожден ден да ми подари поне един нищо и никакъв вибратор!)

# 62
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
   Хахахах седят тук няколко дами и цъкат  Mr. Green че нямат , че не им  било итересно и т.н.  Whistling но пък са на линия в темата  Wink




"Целомъдрието е най-неестественото от всички сексуални извращения."
Олдьс Хъксли








# 63
  • Мнения: 1 127
  Хахахах седят тук няколко дами и цъкат  Mr. Green че нямат , че не им  било итересно и т.н.  Whistling но пък са на линия в темата  Wink

 Просто съпричастност към `проблемите` на съфорумките. Laughing
 Винаги с готовност изслушвам/изчитам/  мнение, различно от моето, стига да е аргументирано/което обаче съвсем не значи, че ще променя своето/. Whistling Grinning  Laughing









# 64
  • София
  • Мнения: 23 117
Хахахах седят тук няколко дами и цъкат  Mr. Green че нямат , че не им  било итересно и т.н. 
Обобщението ти нещо куца. Аз нямам играчки, обаче нито цъкам, нито ми е безинтересно. Към коя група да се причисля - на дамите или на мръсниците?   Mr. Green Щото мразя да съм в златната среда.

# 65
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За неща и теми които не ме вълнуват не съм особено активна  Wink но ето че не при всички е така  Wink
нЕма лошо де  Peace




Сорка за оффа и че някои се припознаха в поста ми  Sunglasses


п.п.
tonkabonka Wink няма да продължа дискусията с теб Wink изилзаме от темата Wink

Споделих впечатление  , който като иска да ме разбира Wink



Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 15:59 от Desss

# 66
  • София
  • Мнения: 23 117
Аз пак ще те попитам, че не разбирам от намеци - кажи поименно кои са тези дами в темата, които са активни, но въпреки това не се вълнуват от секс атрибути. Че да не си стреляме така напразно в пространството...

# 67
  • Мнения: 4 569
Не е нужно играчките да "заместват" мъжа или да "компенсират" за негови недостатъци. Просто са добавка - колкото повече, толкова повече  Laughing А и един мъж сам по себе си просто не може да ти предостави всички възможни усещания, колкото и велик да е в леглото. Мъжът е просто човек, все пак, а хората не вибрират. А вибрацията е велико усещане, който я е измислил е бил гений   Mr. Green

Вероятно е билА гений Joy
  bowuu Първия вибратор е бил измислен за нуждите на Клеопатра. Представлявал контейнер пълен с пчели. Simple Smile

# 68
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Легенди.
Жалко че една наша съфорума изтри блога си, където беше проучила историята на тези уреди.

# 69
  • Мнения: 1 127
Към коя група да се причисля - на дамите или на мръсниците?   Mr. Green Щото мразя да съм в златната среда.

Е, че то едното не изключва другото.  Grinning

# 70
  • Мнения: 7 947
имате ли секс играчки?
Как бихте реагирали ако мъжът ви ви подари такава или ваучер от секс шоп?

Нямам, никога никой не ми е подарявал  Crossing Arms
Ако ми подари сега - след цели 6 години познанство и нито намек досега - ще се опуля предполагам. Пък и знам, че няма да ми подари, защото не си пада. Обича си натуралните неща той.
Сега, а дали аз искам да пробвам...вероятно искам, щом идеята не ми е нито противна, нито срамна  Wink

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 364
То и аз съм от нямащите, но смятам да променя този факт съвсем скоро.  Wink

# 72
  • Мнения: 7 947
То и аз съм от нямащите, но смятам да променя този факт съвсем скоро.  Wink

А, точно! Сега обаче ми кажи - ако един ден просто си извадиш вибратора пред мъжа ти и си го сложиш на съответното място - ти явно знаеш къде и как  Mr. Green - той как би реагирал мислиш?
Защото моя сто на сто ще каже - ооооо, значи аз не ти стигам и тн простотии  Crazy

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 364
О, моят няма да реагира така. Той сам преди време поиска да вземем вибропръстен, ама аз тогава нещо не бях на кеф. Не му пречи - той е с тооолкова високо самочувствие за себе си и уменията си, че не могат да го уплашат играчките. Дори и да има проблем - той ще е в мен, така че играчките няма да го притеснят. Ще се включи на бърза ръка и няма да повдигне въпрос.  Laughing
Вилико, ти му се разходи и си сложи вибратора пък после гледай реакции.  Laughing

# 74
  • Мнения: 7 947
 Joy Опасна си!

Общи условия

Активация на акаунт