какви пюрета купувате най често

  • 3 899
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Рядко съм купувала, защото готвим в къщи, но като се налагало, съм вземала само на Ганчев.  Peace

Много ги наресва - пуешко, заешко ...

# 16
  • София
  • Мнения: 10 825
Хип, Семпер, Гербер, от време на време Алете. Български не съм купувала никога и не смятам да го правя

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хип и Семпер купувам сега за събота и неделя, когато детската кухня не работи, а до 8ия месец съм купувала на  Ганчев

# 18
  • Мнения: 1 427
Най-често Хип,Гербер и Семпер.Нестле също,но по рядко.

# 19
  • Мнения: 1 645
Купувам само на Семпер,но рядко защото малкият вече и тях не ги харесва.

# 20
  • Мнения: 390
Давам всички видове плодови и зеленчукови пюрета на Ганчев,
като стигнем до месните смятам пак да са същата марка.
Малкият много ги харесва feeding

# 21
  • Мнения: 1 031
Взимала съм на Хип, но основно ги приготвям сама. Имам 1-2 пюрета запас, ако случайно не мога да приготвя домашно.

# 22
  • Мнения: 140
Хип и Семпер, а от зеленчуковите на Нестле-Алете за нейната възраст, защото зеленчуковите на Хип и Семпер са само за след 4 месеца, малки бурканчета и фино пасирани, което вече не е за нас Laughing
На Хип И Семпер има за различни възрасти- след 4 мес. след 8 мес. след 12 мес.,с различен грамаж и различна степен на пасиране.Става въпрос за месните, ние купуваме само месни, а зеленчуковите ги яде само домашни Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ганчев  Peace

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Ганчев и плодови на Ам- ам и Хаме.
А някой има ли наблюдения върху пюретата Hello  Thinking Отскоро ги има в Билла и взех за проба с манго. Малката очевидно е очарована, ама все пак...

# 25
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Семпер, Алете и Хип.

# 26
  • Мнения: 3 698
Плодови и зеленчукови-на Ганчев  Peace /миналата седмица взех на Ам-ам, уж че са по-чисти  Close/, а месни на Хипп  Peace!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 298
Хип и Семпер, а от зеленчуковите на Нестле-Алете за нейната възраст, защото зеленчуковите на Хип и Семпер са само за след 4 месеца, малки бурканчета и фино пасирани, което вече не е за нас Laughing
На Хип И Семпер има за различни възрасти- след 4 мес. след 8 мес. след 12 мес.,с различен грамаж и различна степен на пасиране.Става въпрос за месните, ние купуваме само месни, а зеленчуковите ги яде само домашни Peace
Аз само за зеленчуковите на Хип и Семпер съм казала, че имат единствено за над 4 месеца ...
За месните съм наясно за кои възрасти има, след като ги ядем тях и сме близо на 10 месеца ...

# 28
  • Мнения: 5 370
Приоритетно - АЛЕТЕ, ХИП и понякога СЪНВАЛ.
За плодовите - най-харесва на Хаме, ако и да съм давала и други преди това.

# 29
  • София
  • Мнения: 131
От плодовите най-много харесва на Хип, но иначе взимам и на Семпер, Сънвал, Гербер, а за киселите използвам Ам-Ам. Зеленчукови пюрета основно приготвям в къщи, но за резерв имам няколко на Сънвал (с и без месо).

Общи условия

Активация на акаунт