д-р Максим Яков "Майчин дом"-гр.Варна

  • 12 451
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 115
Здравейте Simple Smile Аз посетих 2 пъти д-р Яков от началото на бременността ми, в сряда ще се регистрирам на женска консултация при него. От отношението му не съм очарована, но тъй като четох за него доста, бях подготвена. Доста е апатичен и несловоохотлив, но както са казали някои мами - по-важното е без много приказки и здраво бебе накрая, голословието не е в ничия полза Simple Smile. Имам въпрос, на който, макар да прочетох темата тук и инфото в сайта на Майчин дом, не можах да си отговоря. Наясно съм, че тъй като М.Яков не работи по здравна каса,  ЖК ще ми струва 555 лв. Но не разбрах - ако той ме изражда, възползвам ли се от това, че съм здравно осигурена? Или още по- ясно да задам въпроса : Ако раждам със секцио при М.Яков, 1130 лв ли плащам (като здравно осигурена) или 1200+ 90лв на ден за легло + 160лв грижи за новородено +.... поради това, че лекарят не работи по ЗК ?Simple Smile

# 16
  • Мнения: 119
zarrry мен ме следи и ще раждам при друг лекар там, който също не работи по здравна каса, но при раждане е друго, секциото си излиза 1130лв. като ти искат направление от GP-то. Като питах ми казаха, че допълнително само заплащам ако искам ВИП стая и таткото да присъства и др. екстри. Попитай пак на регистратура ако искаш, дано съм била полезна:)

# 17
  • Varna
  • Мнения: 115
Много ти благодаря Simple Smile Леко и успешно раждане Simple Smile))))))))))

# 18
  • Мнения: 0
Аз вече съм 21 седмица, срещах се с д-р Яков вече няколко пъти много съм доволна. Преди да се запиша в МД ходих и при други лекари, но никои не ме спечели. Мисля да родя при него за сега съм за операция защото съм с тесен таз.бях чула че едно момиче е тръгнала да ражда нормално , но са се появили усложнение и се е наложила операция незнам при кои д-р е била , но са я таксували и за двете раждания. Някои чувал ли е нещо подобно?

# 19
  • Мнения: 119
Аз вече съм 21 седмица, срещах се с д-р Яков вече няколко пъти много съм доволна. Преди да се запиша в МД ходих и при други лекари, но никои не ме спечели. Мисля да родя при него за сега съм за операция защото съм с тесен таз.бях чула че едно момиче е тръгнала да ражда нормално , но са се появили усложнение и се е наложила операция незнам при кои д-р е била , но са я таксували и за двете раждания. Някои чувал ли е нещо подобно?
Аз съм такъв случай - от нормално раждане към спешно секцио, е няма такова нещо като двойно таксуване. Платих точно упоменатата сума за секцио.
zarrry, благодаря!

# 20
  • Мнения: 0
Хух...Даи боже да успея нормално....мерси за отгожора!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт