Горят ли ви често крушките?

  • 8 582
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 535
По едно време пукаха като пуканки - поне по 1 на месец.
Сега малко престанаха, но вчера изгоря една скъпа енергоспестяваща след само 2 г. работа.
Аз и преди съм писала във Форума, че новите крушки са пълно менте, тъй като всъщност горят по-бързо от обикновените и трябва да се сменят по-често и вероятно ресурсите, които отиват за производството им, вредят много повече на околната среда, отколкото енергията, която харчеха старите крушки.
Инсталацията я пипнахме малко по време на ремонта преди 2 г и сега е малко по-добре от преди.
Ще видим, някой ден, като сменим и таблото, дали ще има по-голямо подобрение.

# 16
  • Мнения: 3
Като прочетох заглавието на темата, не можах да се стърпя да ви пратя това филмче -     http://hdbox.bg/w/uc-a40edf6d?set_accept=1     изгледайте го, има над какво да се замисли човек....... 

# 17
  • Мнения: 201
katbalu, това филмче е много добро!   bouquet Хареса ми! Няма смисъл да изреждам всички неща, над които се замислих гледайки го... всеки който го гледа ще се замисли за тях. За жалост това е истината, грозна и ужасяваща и няма как да не ти стане тъжно  Cry

# 18
  • Мнения: 107
Крушките ни не са мръднали от 3 год. вече (в хола) и 4 год. (в спалнята).
Може би е и въпрос на марка.  Thinking

# 19
  • Мнения: 3
katbalu, това филмче е много добро!   bouquet Хареса ми! Няма смисъл да изреждам всички неща, над които се замислих гледайки го... всеки който го гледа ще се замисли за тях. За жалост това е истината, грозна и ужасяваща и няма как да не ти стане тъжно  Cry
Уви, така е...... тъжно и страшно......

# 20
  • Мнения: 116
Крушки у нас горят поне по веднъж на месец.Все при мен се случва-при светването им.Предния път чак се пръсна.Не знам дали си внушавам,но мисля,че ако не ги светвам с голи ръце не гърмят.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Онзи ден изгоряха 3 крушки за 30 мин, 2 от тях на единия лампион. Сега мъжа ми е събрал 6-7 да ходи да ги сменя, че останахме без резервни.
Не е от марката, ползвали сме всякакви. В кухнята и хола в момента имаме общо 24 крушки и 15 луни. Забелязваме, че горят предимно крушки на малкия цокъл, предимно на два от лампионите, 2 луни за по-малко то два месеца, на другите май не сме сменяли.

Общи условия

Активация на акаунт