Спамо-чат /30.01-05.02/

  • 21 475
  • 1 324
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 599
Ирееее, мноУ си работна мо  Shocked . Мини и към нас да пооправиш, че и пералнята ме мързи да пусна  ooooh!

# 1 306
  • Мнения: 1 167
Оо, аз днес съм баш работна. Чистих, подреждах и извърлих сумати боклуци(чудя се понякога колко излишни неща съхранявам, като си мисля, че са важни, а след време отиват в коша, неупотребявани) Пена си врътна гъза два пъти, правих торта, одих на магазина....предстои правене на пица, ама по късно.

# 1 307
  • Мнения: 31
Ирееее, мноУ си работна мо  Shocked . Мини и към нас да пооправиш, че и пералнята ме мързи да пусна  ooooh!
готово ,само кажи кога и идвам всичко кво трябва ще свърша  Hug Heart Eyes Hug

момичета, изпадам в депресия, ooooh! не мога да спя , след 3 часа правя 56часа без да съм мигнала ,фито е нощна и имам свобода да тропам и вдигам шум с една дума нема да спя пак
 Thinkingпреди да съм посегнала към хаповете с зелена рецепта
моля за рецепти за сън

# 1 308
  • Мнения: 1 167
Физически упражнения и ще спиш, като бебе  Peace

# 1 309
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
аз па си направих профил във фейсбук smile3544

Разбрахме Whistling
Ние пък не сме  Crossing Arms.

# 1 310
  • Мнения: 6
Ирееее, мноУ си работна мо  Shocked . Мини и към нас да пооправиш, че и пералнята ме мързи да пусна  ooooh!
готово ,само кажи кога и идвам всичко кво трябва ще свърша  Hug Heart Eyes Hug

момичета, изпадам в депресия, ooooh! не мога да спя , след 3 часа правя 56часа без да съм мигнала ,фито е нощна и имам свобода да тропам и вдигам шум с една дума нема да спя пак
 Thinkingпреди да съм посегнала към хаповете с зелена рецепта
моля за рецепти за сън

 smile3555 айде да се смениме за една нощ  Mr. Green

# 1 311
  • Мнения: 31
Крейзи  Hug Hug Hug на драго сърце
ако си ми по близо  Naughty
ща пратя да работиш за второ веднага Joy Joy 

# 1 312
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 263
 Имаш грижи,Ире. Не знам - топло мляко или пък да се напиеш...

# 1 313
  • Мнения: 31
Имаш грижи,Ире. Не знам - топло мляко или пък да се напиеш...
Hug Hug Heart Eyes
най добре да се напия  newsm78

# 1 314
  • Мнения: 3
Въх, Жижо, ти си голема мръстница мА  Whistling прави ли пица...или заголва сиса  tooth аз си отметнах задълженията..освен подмиването и се наготвям за лек, неангажиращ и релаксиращ филм  Flutter

Ире, излез да ринеш сняг, после напари пЕтите с чашка винце в ръка...безценно  newsm47

айде ви Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 1 315
  • Мнения: 1 446
Опа,ей ма на. Ако някой е ревал де.

Ще пускам пак Спортс, около 10-ти или 11-ти. Събирам поръчки до 9ти ли 10-ти на обяд.

Пани да ми пише дали  пускам нейната. Направила съм си нов акаунт и се надявам да няма драми с поръчката този път,че ги наврях на......те и знят къде.

# 1 316
  • София
  • Мнения: 819
Редо, ше ти се невиди и на теб с тоя Спортс Crazy Потника за Стела ми е идеален, ако ги има още, може да си поръчам, супер удобен е Mr. Green И нещо за бебето на брато, на 25 има ЧРД - на цяла една годинка ще стане пикльо лелин Crazy

# 1 317
  • Мнения: 1 446
Не го помня какъв беше,но потърси, реши и ми кажи. Нали и някой около теб питаше? Събирай ги там  Mr. Green

У, кви недоклатени има у форума.  ooooh!

Аз шси лягам  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil, че миУото чака. Тоя уикенд го ударихме на разврат и спане. И ядене,дан заслабнем.

Тежка седмица ме чака в офиса. Не само,че имаме много работа,ами и важни решения трябва да се вземат. Направо съм на кръстопът какво да правя--да си осигоря спокойствие,но по-малки доходи, или да си го направя гадно, но пък с повече пари. От три дни не мога да спя, сънувам глупости.....

# 1 318
  • София
  • Мнения: 819
Иванчо и Марийка били на един чин и по време на часа Марийка почнала да вика:
-Госпожо, госпожо Иванчо има в джоба си жаба!
-Иванчо, я ела тук! - извикала учителката. Я да видя къде е тая жаба. Иванчо и показал джоба си и учителката бръкнала и в момента в който бръкнала извадила ръката си и извикала:
-*ййй !
......Иванчо казал:
- *й я, *й, този е скъсания джоб! Жабата е в другия джоб!

# 1 319
  • Мнения: 329
Джийо, туй искаш ли го, пиле шарено?  Crazy

http://picbg.net/u/63251/47815/618572.jpg

Общи условия

Активация на акаунт