За окончателното решение и изнасянето...

  • 4 263
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 931
Само как сте го хванали този югозападен край. За Гоце Делчев не знам, но аз съм от най-югозападният край на България и мнението ми е друго за мъжете тук, но за сметка на това северозападната България убива рибата. Нашият БНД е от там и просто няма смисъл да си хабя клавиатурата с това кой от къде е и какъв трябва да бъде. А и Благоевград е същият регион.
Всичко си е до човека и няма значение края , а тези с даването на децата и такива дивотии, къде ги има и в кой етнос(смятам, че това си е от значение).
Желая ти много късмет и мога да кажа, че и в Благоевград е много трудно за работа, там заплатите са ниски. Има голяма конкуренция, голяма част от студентите имат нужда от работа и се хващат за дори и по-ниско заплащане. А и има много завършващи които желаят да останат там да живеят, та за това в този град е доста трудничко за работа. Дано да имаш късмет. А за изнасянето имай едно на ум, каквото си вземеш при изнасянето това ще е, после няма да успееш да го вземеш. За това вземи ако трябва голяма кола или две. Ти си прецени какво имаш да си вземаш.

# 16
  • Мнения: 4 569
Послушай Бърди.  Peace Simple Smile

# 17
  • Мнения: 287
Нашият БНД не е от тоя край, ама като четох, май са роднини с твоя Shocked Същата работа, че и по зле - по цял ден спеше, вечер излизаше. Не стига, че мързелив, не го биваше за никаква мъжка работа, ами и се водеше по акъла на родата.
Мисля, че вече си взела решение, смело напред!

Последна редакция: пт, 03 фев 2012, 08:45 от даниела_

# 18
  • Мнения: 54 447
Аз пък си мисля, че една жена може да даде повече на себе си и на света, освен децата. Така че - аборт.
И за БНД те разбирам, ама...що не хвана някой женен....

Дани , ти май обърка темите ... newsm78

# 19
  • Мнения: 287
Аз пък си мисля, че една жена може да даде повече на себе си и на света, освен децата. Така че - аборт.
И за БНД те разбирам, ама...що не хвана някой женен....

Дани , ти май обърка темите ... newsm78
Коригирах се Peace
С тоз обърнатия режим...

# 20
  • Мнения: 20
Mamacita Bandida, аз по принцип мразя обобщенията, но няма една грешна дума в казаното от теб. Не знам да се смея ли или да плача  Simple Smile Аз вече на тоя край му викам Анадолски катун  Joy И аз съм на път да се разделя форевър с  такъв БНД. Не ми се впуска в подробности за обрисуване на взаимоотношенията ни, както с него, така и неговите с роднините му. Само ще кажа, че тези хора са спрели някъде по пътя на еволюцията... Най - лошото от всичко е, че никак няма да е лесно да "разделим" детето. А по горе някой беше казал, че с дете момиче едва ли не не би имало проблеми при живота с такъв баща. Дълбоко не съм съгласна, защото, само като си го представя и получавам сърцебиене, що за мъжки пример ще е това!? Добре, че нямаме брак, а и той трябва да се изнесе, не аз. Донякъде това ми е успокоението, но нерви много още има за хабене... Sad

# 21
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Miss Pis,давай смело Hug Не било страшно Laughing Аз вече си пуснах молбата за напускане в работата,оправих си нещата с курса и сега посъбирам багажец малко по малко.Реших да взема това,което ще ми е необходимо.Както каза Мамасита-всичко се купува.
Поне с родата му проблем нямам.С него също.Държим се нормално.Само дето не сме интимни вече.
Вчера ме попита как ще се разберем за малкия.Аз проблем за виждане няма да му правя.Казах му-когато може и иска-да заповяда.Ако иска и може да го вземе за уикенд,седмица-няма проблем.Ще праща по някой лев когато и колкото може.И те така...не желаем да си правим сечено.

# 22
  • Мнения: 20
Ro, радвам се за теб  Simple Smile Но при мен до човечна раздяла няма начин да се стигне. Точно там е проблема. Но това няма да ме спре.

# 23
  • Мнения: 6 214
тези хора са спрели някъде по пътя на еволюцията...
Хм, какво съвпадение пак, така се изрази моята най-добра приятелка за моя БНД, след като той ме заряза. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7
Ro, когато чета темата ти, си мисля, че аз съм писала.  Simple Smile С тази разлика, че моя роден дом е през един булевард, работата ми е на близо, а,  и ''човечето'' стои пред телевизора, компютрите не го влечат  Laughing, но пак не мога да взема това решение "окончателното".  Embarassed Много ми е трудно, страх ме е. Не знам дали ще се справя сама, да си гледам детето, финансите... Не че той много дава. А живота си тече. Чак се мразя за нерешителния си характер.

# 25
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Ооо,както казах и на една друга потребителка-давай смело.Предполагам си опитала всички варианти за промяна и имаш 2 вариянта 1-да търпиш до живот;2-да си вземеш живота в ръце.
Аз вече от един месец съм при нашите,и мога да ти кажа че коренно промених физиономията  Grinning В добрия смисъл.Много хора го забелязват.Просто нямам такива нерви като преди.Още нямам работа,финансите са ми на привършване вече,ама не е като преди.И не ми тежи,и не ми е мъчно.Е,малко.Все пак навика си е навик.Ама душевното спокойствие няма цена.С цялото си сърце го казвам.
А пък и както казваш-близо си.Няма да сменяш работа,нито градина или училище на детето....

# 26
  • Мнения: 6 214
Браво Ро, нямаш представа как се радвам за теб! Hug

# 27
  • Мнения: 2 510
Ама душевното спокойствие няма цена.С цялото си сърце го казвам.
Това наистина няма цена.

# 28
  • Мнения: 6 214
Ама душевното спокойствие няма цена.С цялото си сърце го казвам.
Това наистина няма цена.
И мен лично ме крепи стремежът към спокойствие за мен и за детето (защото спокойствие все още нямам, то и от мен си зависи)  Confused.

# 29
  • Мнения: 7
Ооо,както казах и на една друга потребителка-давай смело.Предполагам си опитала всички варианти за промяна и имаш 2 вариянта 1-да търпиш до живот;2-да си вземеш живота в ръце.
Ама душевното спокойствие няма цена.С цялото си сърце го казвам.
А пък и както казваш-близо си.Няма да сменяш работа,нито градина или училище на детето....

Благодаря ти! Наистина имам нужда от подкрепа. Радвам се, че си се устройла и си спокойна.  Желая ти много щастие.          

Общи условия

Активация на акаунт