Кои филми/сериали не можете да понасяте?

  • 24 332
  • 545
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 796
като отиде спасителката при давещия се и като стъпят на дъното водата все им беше до средата на бедрата най-много  Mr. Green

И всичко това след няколко минути мощно плуване Laughing Joy

п.п. Дързост и красота също ми и много дразнещ. Когато бях малка го гледах - виждам, че сега още го дават ooooh! Там всеки спи с всеки, всеки е брат на някой, страшно кръвосмешение, страшно нещо Crazy... И имаше една, която е майка на всички Laughing

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
И имаше една, която е майка на всички Laughing

 hahaha hahaha Точно така си е  Mr. Green

Този сериал и внуците ми ще го гледат.
Вижте как изглежда вече Рич:

# 17
  • Мнения: 3 736
Тая челюст винаги ме изумява, винаги! hahaha

# 18
# 19
  • Мнения: 2 040
Розичке, поздравления за темата!   bouquet

Всичките Американски пайове, колкото и да са, не им следя бройката. А също и мегатъпнята Полицейска академия.
За сериали ще се изкажа по-късно.

# 20
  • Мнения: 796
хах, мене тази челюст направо ме плаши Laughing - нереална и сюрреалистична ми е Laughing

За филми веднага се сещам за всичките аватари, трансформърси и тем подобни тъпотии. На трансформърс 3 приятелят ми буквално заспа в киното. И на мен ми се искаше, но все пак някой трябваше да остане буден Crazy

# 21
  • Мнения: 54
Дързост и Красота и аз не харесвам  Laughing и Турските сериали не харесвам. Едно време като малка следях латино-американските сапунки, ама те са класи над днешните  Joy Joy Joy . И аз не харесвам просташки филми, като пайовете. Не съм ги гледала, няма и да гледам.

# 22
  • Мнения: 196
Филми сега определено не се сещам, но сериали - Tree hill, Клюкарката, прословутия Дързост и Красота Simple Smile и всички от този вид.

# 23
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Имаше един...испански ли, бразилски ли беше...за една бедна прислужница, много уважаваше господарите, ама един господар я уважаваше особено много. Нали се сетихте, името и започваше с "М" или с "Е"  Joy
Сега се сетих, наскоро попаднах на "Синьо лято" - видя ми се на нивото на сапунка, а толкова го харесвах като дете  Rolling Eyes

"Женените..." и "Ало, ало"  винаги могат да ме разсмеят, въпреки или поради очевидната идиотия.  Laughing Така ми действа и "Етажна собственост" И за да се върна на темата - дразни ме този с Лолова, за зетя. Много изкуствен смях зад кадър, заради него не му дадох никакъв шанс.

# 24
  • Мнения: 419
Зимна роза, така се ококорих като видях снимката на Рич, в първия момент помислих, че се беси.
От сериалите най-дразнещи са ми "Женени с деца" и "Пълна лудница".
Филм, който ми е толкова глупав, че не мога да си задържа вниманието на него повече от няколко минути, е "Карибски пирати".

# 25
  • Мнения: 3 736
За филми веднага се сещам за всичките аватари, трансформърси и тем подобни тъпотии.

И те, и те, да.  Mr. Green

Сега се сетих, наскоро попаднах на "Синьо лято" - видя ми се на нивото на сапунка, а толкова го харесвах като дете  Rolling Eyes


Да! И поучителните теми толкова нелепо "замаскирани". Ама като бях на 6, не ми пукаше, бях влюбена в Панчо.  Blush

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Да! И поучителните теми толкова нелепо "замаскирани". Ама като бях на 6, не ми пукаше, бях влюбена в Панчо.  Blush

Аз предпочитах Хави  Laughing

Сетих се за един филм, който ми беше тъп та тъп - "Ангелите на Чарли".
И за един сериал, който навремето даваха по Канал 1 - беше с Памела Андерсън, казваше се "V.I.P". Главните герои бяха нещо като тайни агентни и все разплитаха разни случаи и афери, накрая ПамитУ правеше коктейл "Маргарита" и разливаше на всички. Тя също беше агент. Heart Eyes Все се чудех как на тия високи токчета гони, че и залавя, престъпниците  hahaha

# 27
  • Мнения: 3 736
 hahaha hahaha hahaha Хави и Панчооо! Ех, детство мое.

Като каза Памела, се сетих за един пълнометражен с нея, който срам не срам съм гледала - май заглавието беше Don't call me babe. Невероятна боза!


Ооо, как можах да забравя - Аполо 13, най-най-досадният филм в живота ми. Заспах в киното, после още два пъти заспах при опит за домашно гледане, вече не помня дали някога успях да го изтърпя целия. Тук трябва да поясня, че много рядко заспивам на филм.  Mr. Green

# 28
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Като каза Памела, се сетих за един пълнометражен с нея, който срам не срам съм гледала - май заглавието беше Don't call me babe. Невероятна боза!

Неее, заглавието беше Barb Wire  Mr. Green
Ей го на (с потресаващо висока оценка!  Mr. Green): http://www.imdb.com/title/tt0115624/
Сещам се, че като излезе аз нямах никакво желание да го гледам. И слава богу!  Laughing


Редактирам се и добавям "Ориндж Каунти"  Sick

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 11:00 от Зимна роза

# 29
  • Мнения: 630
Леле, Рич по-челюстен и от бате Деймън Joy

Един много неприятен сериал - "Гулденбургови", направо се потрисам като наакано дете, бррррр
Също и Женените, Реймънд. Сексът и градът. Ще допълвам още.


Общи условия

Активация на акаунт