Кои филми/сериали не можете да понасяте?

  • 24 360
  • 545
  •   1
Отговори
# 480
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
ама и доста говори за теб. Пак мое мнение, не подскачай като ощипана госпожица, не целя това
И какво ти говори за мен? Не съм те обидил, но ти точно това правиш спрямо мен.

пп - Междузвездни войни съм го заглеждала поне 10 пъти и е максимално глупав филм.
Само за теб, но не и за милионите му почитатели.

Аз ти се извинявам ако си приела поста ми като заяждане.  bouquet Peace

# 481
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Розе, да, да, дааа!   superuu Уникално извратен мозък има Баркър.

Иииии, намерих си сродна душа! Ти остави само Баркър, ами какво ще кажеш и за отговорниците по костюмите? Баркър хубаво е съчинил историята и е казал кой как да изглежда, но и те добра работа са свършили. Като напишеш в Гугъл имиджис "Cenobite" може да ти се изправи/накъдри косата просто  Crazy Пинхед си е направо нормален в сравнение с останалите...

# 482
  • Мнения: 2 040
Joy Joy Joy Joy Joy
Гея, нямаш си на идея как съм се хилила на това!

Аз пък много харесвам един доста често споменаван тук сериал - Развитие в застой. Според мен са уникални идиоти и даже сега за пореден път си ги гледам с голям кеф по БТВ комеди.

Покрай свекърва ми се сетих се да добавя още нещо по темата с нехаресваните филми - всичките немски Розамунде Пилхерски скучнотии, които тя много харесва.

Пуц и Розето - извратенячки  hahaha

# 483
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Сега като мярнах по една от тукашните телевизии "Далас" си спомих че едно време не можех да го понасям. А сега без да се усетя сюжета на филма ме грабна Wink .

# 484
  • София
  • Мнения: 1 455

  ар цво, де цво идва Joy Как да му обясня ся, че са ар ту, де ту и Оби Уан Кеноби, не Оби Ван Кеноби и ар цво, де цво Crossing Arms
 

   Joy Joy Joy Joy Joy  Не мога да спра да смея. Мъжът ми е абсолютен фен на сагата, само да си дойде довечера и ще му разказвам твоята история. Със синът ни двамата гледат събота и неделя анимацията по CN.

# 485
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Пуц и Розето - извратенячки  hahaha

Това със завист ли го каза?  smile3534
Ти не си ли от хелрайзерския клуб? Щото явно знаеш за какво си говорим с Пуци  Sunglasses

# 486
  • София
  • Мнения: 5 658
Покрай свекърва ми се сетих се да добавя още нещо по темата с нехаресваните филми - всичките немски Розамунде Пилхерски скучнотии, които тя много харесва.
Дето аз ги мислех за един и същи филм или поне за сериал  hahaha

# 487
  • Мнения: 2 809
Свалям.  bowuu Челюстите наистина са класика, ама някак не може да ме трогне този вид сюжети, не знам защо. Аз съм фен на Хелрейзър.  Sunglasses

Цитат
в People who liked this also liked... има тъкмо два мои много любими филма, та кой знае.

За кои става въпрос Simple Smile?

Като заговорихте за немски филми - имаше един - Ветровете на любовта май?
Абе някъв вятър имаше в заглавието със сигурност -  ммм, нали съм в майчинство и понякога беше за фон - е голяма глупост, едни такива безумни герои, случки и ситуации.

# 488
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 875
Ааа, радвам се, че ви разсмях Mr. Green Трябва някой ден да седна с него да гледам и да записвам, че то тук има много извратени наименования Rolling Eyes

# 489
  • Варна
  • Мнения: 2 768

  ар цво, де цво идва Joy Как да му обясня ся, че са ар ту, де ту и Оби Уан Кеноби, не Оби Ван Кеноби и ар цво, де цво Crossing Arms
 
 Joy Joy
 Цвиля от смях с Геиния син. Няма какво да му обясняваш сега, то ще прогледне самичко като порастне.

Мидсамър ми е много любим сериал от преди 10г. като го почнаха по Холмарк. На първите сезона съм му гледала сериите по 2 пъти минимум.

# 490
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Имаше един сериал "Корабът на мечтите" - прекалено захаросан и лустросан ми изглеждаше. Ако седнех да го гледам и ме приспиваше.  smile3507

# 491
  • Мнения: 6 496
Ай стига бе ,аз съм фен на Междузвездните,пък изгледах и 1001нощ(единственият ми турски сериал) hahaha . Гледам с хлапето и анимацията, даже аз по се кефя  Laughing

# 492
  • София
  • Мнения: 5 658
Синът ми (на 8 г.) каза, че няма по-голяма глупост от анимационния Междузвездни войни (и Скуби Ду  Mr. Green ). Игралните Междузвездни обаче ги хареса и им е голям фен, обаче не успява да чете субтитрите достатъчно бързо и ми окапва устата, докато чета и едновременно с това обяснявам кой какво и защо прави  Grinning И аз ги гледам с него с удоволствие Simple Smile

# 493
  • Мнения: 2 040
Ти не си ли от хелрайзерския клуб? Щото явно знаеш за какво си говорим с Пуци  Sunglasses
Хич и не го знам, вие сами си признахте какви сте.

Имаше един сериал "Корабът на мечтите" - прекалено захаросан и лустросан ми изглеждаше. Ако седнех да го гледам и ме приспиваше.  smile3507
Вярно, че го имаше и това. Същата бозица.

# 494
  • Мнения: 3 736
Аре стига с тия Войни. И аз не мога да ги изтърпя, макар да съм се пробвала и то когато бяха пресни. Радвайте им се и ни оставете да ги мразим.  Mr. Green

Розе, думица против Пинхед да не съм чула, ей! Прекрасникът мой!  Heart Eyes Ура, ура, най-сетне не съм сама в хелрейзърското си битие!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт