БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-16

  • 24 952
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 348
А някой знае ли какви/от колко мг. бурканчета трябват за детска кухня,че забравих да питам а днес отивам да търся.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
А някой знае ли какви/от колко мг. бурканчета трябват за детска кухня,че забравих да питам а днес отивам да търся.

Стандартни малки бурканчета - те са 200 грамови. Можеш да си купиш от пазарите. На мен лично ми искаха 30 броя.

# 32
  • Мнения: 22
зависи от кухнята, някои искат стандартни 200 с капачките и определен брой, за да ги редят в касетки, а при нас не искат специални - не съм от софия, ти си носиш 3-4, аз вземах па-големи 380  с широко гърло и от кухнята ми сипват колкото трябва  Peace

# 33
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 101
Аз да попитам щом съм въвела телешкото трябва ли да въвеждам и говеждото постепенно. Това друг вид месо ли се води?

Ми не, води се на телето дядо му  hahaha
Joy

# 34
  • Мнения: 3 241
Здравейте! Моят въпрос е малко встрани от темата захранване, но ще го задам все пак  Wink бебо е изцяло на АМ вече - Хип Комбиотик , яде 170мл 5 пъти и 1 път 90 или 120мл. (нощтно), притеснително ли е това голямо количество мляко или си е ок?  newsm78  Ще се консултирам и с педиатър, но контролния ни е доста далече, та затова първо вас да питам  Rolling Eyes


Добре е, не се притеснявай. Peace
Гледай да не се влияеш много от другите  Hug

# 35
  • Мнения: 4 615
В Бургас искаха 4 малки и 4 големи бурканчета. Трябва да попиташ във вашата кухня какво ще ти трябва.

# 36
  • Мнения: 3 114
Мина, ако бебето ти се чувства добре, нищо друго и друг не трябва да те интересува  Peace!

# 37
  • Мнения: 348
А някой знае ли какви/от колко мг. бурканчета трябват за детска кухня,че забравих да питам а днес отивам да търся.

Стандартни малки бурканчета - те са 200 грамови. Можеш да си купиш от пазарите. На мен лично ми искаха 30 броя.

Благодаря на всички.От пазара намерих и там също казаха 200 гр. И на нас искат 30 бр.и 60 капачки.Дано съм уцелила.Simple Smile

# 38
  • Мнения: 22
Благодаря на всички   bouquet за отговорите
Леле 30 бурканчета и 60 капачки  #Crazy не е ли много това  newsm78

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте, понеже в момента съм във фаза проучване и четене за захранването, да попитам нещо:  почвам с зеленчук картоф, морков, тиква... да речем в 14 часа. Като дойде време за плодовото пюре, кога трябва да се дава то? В 14 часа със зеленчуковото или в 10 часа?

# 40
  • Мнения: 1 517
Здравейте,пак имам въпрос.Днес педиатърката каза да започна да давам жълтък по 1/4 през ден.Някъде четох,че се започва с трохички,но и те ли са през ден или може и всеки ден? Благодаря предварително!

# 41
  • Мнения: 74
Пак съм тук с въпрос-Праз лук въвежда ли се и ако да с какво количество да започна и до какво количество да стигна?
Благодаря ви много  Hug

# 42
  • Мнения: 4 589
Аз праз започнах да въвеждам като слагах в някои манджи или супа, по малко, и на тях много им хареса. Аз не мисля, че трвъвеждане, може да слагаш, е да не е само манджа с праз  Joy

Педито днес каза, че 3 яйца на седмица на дете е ок. А за филийки, каза че като е със сирене, кашкавал, маже се и се яде от няколко човека яйцето, едва ли не не се води като даване на яйце и че може и всеки ден.

# 43
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз честно казано и за манджа от праз с ориз примерно не виждам проблем. Празът е лук, аз лично лук не съм въвеждала.

# 44
  • Мнения: 4 615
Сърчи беше писала нещо от рода, че се дава само бялата част на праза. Лук и аз не съм въвеждала.

Общи условия

Активация на акаунт