малко снимки и от нас

  • 2 377
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
Мария, страхотни сте!
Да е жив и здрав малкият Зайед, да порасне голям, красив и добър мъж!!!

Направи ми впечатление книгата: The road less travelled.
Ти ли я четеш? Wink

# 16
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Мария, страхотни сте!
Да е жив и здрав малкият Зайед, да порасне голям, красив и добър мъж!!!

Направи ми впечатление книгата: The road less travelled.
Ти ли я четеш? Wink


любимата ми книга! преди 5 години брат ми ми я даде  и ми каза -това е писано за теб. бях затънала емоционално и се въртях в отвратителен кръг. като я про4етох все едно някой ме удари здраво в главата и вси4ко се намести. Laughingот тогава коренно промених живота си и на4ина си на възприятие. сигурно съм я 4ела N пъти. между другото брат ми ме запозна и с мъжа ми, така 4е той е "виновен " живота ми да е много по-добър

# 17
Мария, страхотни сте!
Да е жив и здрав малкият Зайед, да порасне голям, красив и добър мъж!!!

Направи ми впечатление книгата: The road less travelled.
Ти ли я четеш? Wink


любимата ми книга! преди 5 години брат ми ми я даде  и ми каза -това е писано за теб. бях затънала емоционално и се въртях в отвратителен кръг. като я про4етох все едно някой ме удари здраво в главата и вси4ко се намести. Laughingот тогава коренно промених живота си и на4ина си на възприятие. сигурно съм я 4ела N пъти. между другото брат ми ме запозна и с мъжа ми, така 4е той е "виновен " живота ми да е много по-добър

Лелеее, БРАВО!!!

Да знаеш само още колко много ми се вдигна в очите!  bouquet
Не са много хората, които ще се заинтересуват, а и ще имат търпението да прочетат книга от подобен род. Радвам се, че познавам още един човек, чел тази книга, па макар и виртуално!

В този дух, ако не си я чела вече, бих ти препоръчала следната книга, както и на всеки друг:


Намирам я за малко по-добра от The road less travelled, няма елементи на религия, но затова пък си е чиста психология, невероятна е.  Wink Мисля, че трябва да я направят задължителна за родители!

В момента пък се боря с друга книга на същия автор, но тази вече е за професионалисти  Wink, пък аз съм още аматьорка, та затова по 3-4 странички, почивка да ги осмисля, после пак и така... кой знае кога ще я свърша... за тази става въпрос:


Въобще... авторът e трепач!  Sunglasses

Поздрави! Wink


ПП Между другото, сега се сещам, че май имаше и друга книга, след The road less travelled, нещо като нейно продължение, не съм сигурна, но съм останала с такова впечатление.
Мда, сега погледнах в сайта на M Scott Peck, има някакви продължения или вариации на книгата.

# 18
  • Мнения: 1 017
Мария, да нагу6ка6 този малък голям ве4е 4аровник от Гого и мен  Grinning Grinning Grinning
страхотно си се приготвила, и сигурно си впе4атлила гостите (мен поне вси4ко ме впе4атли, много оби4ам такива ефектни го6таваници...и окото да се нахрани  Hug).
да сте живи и здрави и вие, и мъни4кия 4овек   bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 854
Мария, много сладурски снимки, ама и главния "виновник" за тях е голяма картинка Simple Smile.Да Ви е жив и здрав, пьк ако случайно не иска да става учител като порасне, може и шейх Wink
Страхотна табиетлийска трапеза. Похвали!!!А тази традиция около прохождането характерна ли е в Дубай или си е само наша бьлгарска?Тук В Холандия още не сьм присьствала на такова мероприятие и не сьм чула месните да говорят за това newsm78

# 20
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Честит рожден ден. Да ви е живо и здраво усмихнатото момченце.А за трапезата просто нямам думи Laughing

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
доказателство колко е силна е, 4е след толкова много години все още се 4ете и е в кра4ка с времето. хреса ми и,4е не набива идеи и мнения, а те кара сам да мислиш. за това не всеки успява да си направи изводите. трябва да си узрял за промяна. аз съм 4ела много пъти преди това по същите въпроси, но никой не ме накара да повярвам. 2-рата 4аст е по-религиозна. за съжаление не съм 4ела нищо друго от него . сега съм на вълна Дан Браун, но като свърша ще я намеря и тази. дано да я има и във Бг, 4е те по принцип са трудни за 4етене.

# 22
  • Мнения: 980
mnogo hubawa trapeza, Maria Flutter
A malkiat e prosto o4arowatelen
Neka da mu e na ksamet Hug Hug

# 23
  • Мнения: 2 952
The road less travelled


Как се  чете  на английски, Мария.....за човек с  добър английски , но не перфектен....защото на БГ до малко книги имам  достъп.....а   бих искала ....

Поздравления  за  хубавите снимки!Много  здраве , късмет , шансове в живота и отворени врати на малкия...през   целия му живот....където   стъпи ...от  късмет да не се оттърве!!!!!!!!! Simple Smile

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
The road less travelled


Как се  чете  на английски, Мария.....за човек с  добър английски , но не перфектен....защото на БГ до малко книги имам  достъп.....а   бих искала ....

Поздравления  за  хубавите снимки!Много  здраве , късмет , шансове в живота и отворени врати на малкия...през   целия му живот....където   стъпи ...от  късмет да не се оттърве!!!!!!!!! Simple Smile

на български е преведена " Изкуството да бъдеш Бог", което е много подвеждащо и е извадено от контеста. мразя такива работи по принцип, но във БГ е практика. в 2 части е.

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
chestito i bravo za vkusnotiite - sladura da go naceluvash i nama4kash, haide na dietite sled takava masa!

# 26
  • Германия
  • Мнения: 8 099
вааааа Мария, добре, че не съм бременна, че с тия трапези... newsm47
Да ти е все така здраво и весело момченцето!

# 27
  • Мнения: 2 952
The road less travelled


Как се  чете  на английски, Мария.....за човек с  добър английски , но не перфектен....защото на БГ до малко книги имам  достъп.....а   бих искала ....

Поздравления  за  хубавите снимки!Много  здраве , късмет , шансове в живота и отворени врати на малкия...през   целия му живот....където   стъпи ...от  късмет да не се оттърве!!!!!!!!! Simple Smile

на български е преведена " Изкуството да бъдеш Бог", което е много подвеждащо и е извадено от контеста. мразя такива работи по принцип, но във БГ е практика. в 2 части е.



 GrinningАааааааа   за  тази ли книга  говорите ...ама  , че превод наистина , помислих,че е друга книга ...Аха...от  къде  този превод бе .... Rolling Eyes

  Мерси , Мария Wink

Общи условия

Активация на акаунт