БУРГАС и той е разцъфтял ....

  • 37 774
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
аха  Mr. Green

# 76
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Ако не сте видели случайно-да знаете,че вали сняг Joy
..и ми е едно тооопло до каминката..

# 77
  • Мнения: 1 813
Ако не сте видели случайно-да знаете,че вали сняг Joy
Глууууупости, как ти хрумна дори... Бургас,зима и сняг ..

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
нали... вечно лято...  Whistling

# 79
  • Мнения: 428
Здравейте,мами!
За първи път пиша тук и се надявам да ме приемете във вашата тема.Аз съм от Бургас,но от години не живея там.Идвам си често и винаги ми е мъчно.
Ще ми бъде приятно да контактуваме и да ви следя.

          love001

# 80
# 81
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Дано да се намери жив и здрав  Praynig  Praynig Praynig дано не е погълнатото от морето момче. Не сте ли разговаряли с момичето, което също е било на моста?  Peace

# 82
  • бургас
  • Мнения: 624
разговаряхме с нея,момичето е много объркано,но каза че 90% е сигурна че е той  Cry обаче някои неща се разминават-дрехите,времето когато е станало...

БОЖЕ,ДАНО НЕ Е НАШИЯ ПРИЯТЕЛ  Praynig Praynig Praynig

# 83
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Дано да се намери момчето  Praynig колко е годишен?

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Момичета, в събота на ул. Сан Стефано, в района на хотел Драма намерих банкова карта издадена от Пиреос банк на името на Карамфилка (забравих фамилията). Който си я познае да тича в клона на банката на площад Кирил и Методий.  Peace

# 85
  • Мнения: 1 813
Къде мога да погледна кои улици се полагат за паркиране по постоянен адрес на дадено жилище ?

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Къде мога да погледна кои улици се полагат за паркиране по постоянен адрес на дадено жилище ?
Правоъгълник (условен), затворен между прилежащата, на която се намира жилището, нейна успоредна и до две пресечни от ляво и от дясно на дома ти.

# 87
  • Мнения: 1 813
Къде мога да погледна кои улици се полагат за паркиране по постоянен адрес на дадено жилище ?
Правоъгълник (условен), затворен между прилежащата, на която се намира жилището, нейна успоредна и до две пресечни от ляво и от дясно на дома ти.

  bouquet

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
това къде го пише?  newsm78

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Не съм го чела никъде, може и да го има. В "Синята зона" ми го казаха и слушах като обясняваха на други като мен.

Общи условия

Активация на акаунт