КГБ=Клуб на Готините Баби - 119.

  • 83 873
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3
`~~Честит рожден ден на Танитка и Здравчето!Да сте живи и здрави и много късмет ви пожелавам!Хули и на теб пожелавам много здраве и късмет,вчера пропуснах да пиша.
При мен нищо ново,студено е при нас ,а сега дори заваля дъжд,мрачно е-край няма тая зима,и сега като се стопи снега всичката мръсотия блесна ,като вървиш по улуците е толкова сиво,изкъртено,прашно....Като дойде пролетта поне заленина ще има малко ,тревичка ще никне-гледката ще е по приемлива.
Момичета пожелавам ви приятно изкарване на националния празник и да се подготвите след това за осми март  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 706
  • София
  • Мнения: 16 059
Танита, Здравка, честит рожден ден! Пожелавам здраве, сбъднати мечти и много щастие с близките ви хора. Да сте все така бодри и весели и да ожените правнуци.   bouquet   bouquet
И утре чакаме похвала как сте изкарали и какви подаръци сте получили.  Laughing
didisidi, описанието на улиците е като на нашите софийски. Ама да се радваме на затоплянето, да не обръщаме внимание на независещи от нас неща.
Ивлин, посмях се преди сериала.

# 707
  • Мнения: 1 558
Да честитя и аз рождения ден на Здравчето и Танита!
Честит празник, момичета!
Пожелавам ви живот дълъг, щастлив и безгрижен!


Доби къде  зачезна,я разкажи ; Sunglasses Heart Eyes

Шпунц  Hug Hug Hug
Де да имаше нещо интересно за разказване, върти ме животът наляво-надясно,
а аз се нагаждам според обстоятелствата....

# 708
  • София
  • Мнения: 16 059
Доби, всички се въртим и нагаждаме - няма начин.
Нищо не казваш за младежите, как са, завършиха ли.
Да нямаш вече я снаха, я зет?
Аз проглушавам ушите на всички с Ани, сигурно съм им писнала.

# 709
  • Мнения: 1 558
Хихихи, Айша, няма ни снаха, ни зет, има само гаджета ....
Младежите са пред завършване/единият - бакалавър, другият - магистратура/, много малко остана. Изучиха се засега, а накъде за в бъдеще - Божа работа  Praynig

# 710
  • София
  • Мнения: 16 059
Доби, браво а тях. Дано си намерят хубава работа, другото ще се нареди.

# 711
  • Мнения: 0
Пожелавам ви лека нощ с това прекрасно изпълнение !
http://www.youtube.com/watch?v=T-qgT5OlOoY&feature=PlayList&p=0DEF77DFF8A8B846&playnext=1&playnext_from=PL&index=2

# 712
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856



Честито на именниците!
Да са живи , здрави и късметлии!
Хубав празник!

# 713
  • Мнения: 77

Момичета, пиша по памет част от песен на дует "Шик" :

Старото приятелство, само то остава,
всичко друго вятъра отвя,
имаш ли приятел, нищо страшно няма,
нищо страшно няма на света!



Римар, Макавели, Шпунц, Гъбче, Рамона, Каролинче, Здравче, Ивлин, Джили, Роси, Дидка, Дидия, Хули, Дидисиди, Айша, Доби, благодаря ви за прекрасните пожелания!
Дано всички се сбъднат! thumbsup

Благодаря за красивите цветя, благодаря за люляка, благодаря за това, че днес през целия ден ви усещах край себе си! Хубаво ми е с вас!  Heart Eyes Hug

Каролинче, на това бабе от клипа, със сините шорти, снахата доста ще почака да се гътне!  Joy
Ивлин, това лице на баба-ябълка съм го виждала някъде! tooth

Днес концерта в Общината мина превъзходно, отново бяхме най-!  newsm10
После няколко приятелки седнахме в една сладкарница, почерпих за свое здраве.
Утре имаме концерт на обяд, на площада пред читалището, след това ще отпразнуваме моят рожден ден в пицария в квартала ни. Така пожела младежта.
Ама и аз от мероприятия и концерти не се свъртях в къщи да сготвя!  Joy

Нека всеки ден да е празник, много ми харесва! tooth


ЛЕКА  НОЩ !

# 714
  • София
  • Мнения: 472
MИЛИ  МАРТЕНСКИ РОЖДЕННИЧКИ!!!
 ДА  СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ ВИНАГИ ВЕСЕЛИ, ЗАСМЕНИ, МНООООГО ЩАСТЛИВИ, КЪСМЕТА  НИКОГА ДА НЕ ВИ ОСТАВЯ И МЕЧТИТЕ ВИ ДА СЕ СБЪДВАТ!!
ХУЛИ, ТАНИТКА, ЗДРАВЧЕ  - НАЗДРАВЕ!

ПРЕГРЪДКИ И ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ ВИ... Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 894
Честит национален празник!



Днес е Тодоровден!

Легендата разказва, че на този ден Св. Тодор съблича своите девет кожуха, яхва бял кон и отива при Бога да измоли лято. Когато пристигне, Св. Тодор слиза от коня и забожда маждрака си (копието си) до него. А самият светец влиза при Бога, за да го моли да прати лято на земята.
Във връзка с изградената представа за светеца на този ден стават надбягванията с коне (кушии). Затова празникът е наричан още и Конски Великден.

Мили момичета ,искам да Ви почерпя за здравето на моето голямо синче-Тошко!

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 09:05 от Ivllin

# 716
  • София
  • Мнения: 1 529


Честит имен ден на именяците!

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 04:06 от Шпунц

# 717
  • Мнения: 1 065
Добро утро.
Честит празник, България, честит празник, КГБ!

Дано денят ви е по-различен и успеете да усетите празничността му.

Честит Тодоровден на всички носещи това име, те или близките им хора,
Честит имен ден на синчето на Ивлин, на дъщерята на Здравка-Мравка ( Здравчеее, нали не бъркам нещо? newsm78
.
 Да се чувстват поздравени и всички, които сигурно няма да спомена, защото не знам дали ще имам възможност да вляза отново днес. 

Много среднощни писания, защо не спите? newsm78
Шпунц, как си? Дано всичко е наред и просто си се наспала и пишеш по това време. Знам, че не е нужно да даваш обяснения, но те мисля.

Слънцето вече наднича през прозореца, денят ще е чудесен, изживейте го по най-добрия начин.
Оставям ви с пожеланието всеки да намери днес своят повод за празнуване!

П.п ( Малко ми е хаотично писането, но бързам и нямам време да обмислям и редактирам-просто исках да ви ,,погледна'' и да ви кажа, че мисля за вас. Сред близки хора човек може да се покаже понякога и  по ,,неглиже'' ( емоционално), нали ?)

# 718
  • София
  • Мнения: 4 178
Честит национален празник!

Честит имен ден на именяците!

# 719
  • Мнения: 7 393
Честит национален празник!

Честит имен ден на именяците!

Общи условия

Активация на акаунт