На Януарчетата с Любов! Тема 32

  • 27 237
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 251
 Честит рожден ден на днешните пораснали човечета! Да са живи и здрави, да растат много усмихнати и късметът винаги да ги съпътства!   bouquet
 
 Пате, Чарли, Честит празник!   :bouquet:[/b]

 мама зайке, то сега не е за изпит наистина, пожелавам ти успех, дано го вземеш от раз.

 Момичета, срам ме е да кажа Ивайла какви количества може да изяде, наложила съм вече норми, давам до 250гр. и скъсих интервала м/у храненията преди давах на около 4, сега се върнах отново на 3ч. а, каквато е малка на вид, да й се чудиш направо... ooooh! може да изяде близо 400гр. изяждала е близо цяла кофичка кис.мляко или пък случвало се е 210гр. от кухнята да си хапне, да започне да се мята и тръшка в стола, докато не отворя пюре и не го мушне и него почти цялото  ooooh!, и понеже ме е страх да не й се разшири стомахчето, сега и да се тръшка, не давам повече...

 Някой чувал ли е Жоржи? Жоржи, ако четеш  Hug надявам се, че си по-добре
  

# 31
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Жоржи е много силна, не я мисля.

Заглавието много ми харесва.

# 32
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Хау!

Честито на днешните ни рожденици!  Hug

Ох, мацки, вие за детегледачки говорите, а моето Тервелче все повече се залепва за мен Tired. Вчера го оставих за час и половина на майка ми (в нас!!), че имах да движа документи за кредита и той, милия, се съдрал да реве. Плакал през цялото време, успокои се чак когато ме гушна  Confused
Това не му пречи сега само да обикаля около мен и да вика "тата"  Crazy

Зайке, да помагаме (за мъжа  Flutter Mr. Green) нали приятел в нужда се познавал  Whistling

За млечните продукти  - понеже още не съм давала АМ, а кърменето ни е само по 3 пъти на ден, давам всети ден или [/u] заквасена сметана, или кисело мляко. Сиренето е за закуска в попарата или в кус куса.

Навън е стууууд, а аз трябва да ходя да купувам хладилник  Crossing Arms

ААААА, да се похваля, вчера най-после купих обувки на Тервел! Отслабнал е и лапите не са му така пуфкави  Wink ... носи номер 22  ooooh!

# 33
  • Мнения: 496
Стела, честита пешеходка!   bouquet

Това не му пречи сега само да обикаля около мен и да вика "тата"  Crazy

 Joy hahaha

Зайке, да помагаме (за мъжа  Flutter Mr. Green) нали приятел в нужда се познавал  Whistling

 Joy Joy Joy hahaha hahaha

Ноеми, развесели ме. За какво ти е хладилник - мяташ всичко на терасата и готово.  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 0
За мъжките майки-Мъжете са си пиавици от ранна детка възраст и така до към 5г. ще са си залепени и зависими от вашето присъствие.От опита ми на майка отгледала две момчета съм си направила тази констатация.Големия спеше върху мен да не му избягам,малкия се беше абонирал за дясната ми ръка.Момичетата са виж друго нещо ,не го вярвах като ми го казваха,но съм хепи от факта.Моето момиче никога не е заспивало на ръце и в мое присъствие,просто си ляга в креватчето и аз излизам,но това е от както се е родила реших,че няма да стоя диванчи праз за трети път плака две вечери  и това беше.Сега седи в креватчето от един час и слуша Сити тв.Детски не гледа ,но музикалните канали са и страст даже си има любими песни.Отивам да хапна.

# 35
  • София
  • Мнения: 0
Буби,благодаря!

# 36
  • Мнения: 58
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ, МАРТИ, ГАБИ И ДЕЛЯН! ДА РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ! МНОГО ДА ВИ РАДВАТ И ДА СТЕ ГОРДИ С ТЯХ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Пате, Чарли   bouquet  Hug

# 37
  • Мнения: 329
Привет-мривет!
Агент,   bouquet за новата темичка!

Вярно, че е доста студено ама нали е януари и е зима. Не мога да разбера какво истерясват медиите толкова. Не бях излизала тези дни покрай любимия вирус вкъщи и си мислех, че е бедствено положението. А то едно слънчице грейнало  Grinning

Честит рожден ден на днешните сладки януарчета - Габи, Дани, Делян и Мартин! Да за много здрави и безгрижни!

Ох, Ноеми, ти се оплакваш, че Тервел се е залепил за теб, а ако знаеш нас тази болест къде ни прати с Макси, там дето никога не сме били - едвам го оставих при логопедката преди малко. Ако може да е лепнат за мен денонощно, а не му отива на годините. И не е било такова чудо и като по-малък.

Стела, честити ти ходещи крачета и мерси за "успокоението" за момчетата. Значи да не бързам с откъсването  Laughing

Мона пък спа много лошо през нощта и голям рев му удари. Заставаше на челна стойка и се опъваше страхотно. Явно ни напада яко зъбоникнене. Досега доста по-геройски преживявахме тези екстри - само с леко помрънкване и чайче. Май ще трябва по-тежка артилерия да вкарваме, че се мъчи принцесата.

# 38
  • Мнения: 539
Честит рожден ден на Габриела, Дани,Мартин и Делян!
Растете усмихнати, щастливи и обичани!


Патенце, честито ти пораснало синче! Много да ви радва!
Честит празник, майчета!

# 39
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Стела, от детето си зависи. И голямото ми е момче, но не е такова  Confused

УондърГери, като се оправи Макси и ще се върне в изходна позиция  Peace Hug

Зайке, да помагаме (за мъжа  Flutter Mr. Green) нали приятел в нужда се познавал  Whistling

 Joy Joy Joy hahaha hahaha

Ноеми, развесели ме. За какво ти е хладилник - мяташ всичко на терасата и готово.  Mr. Green
Аз нали добра душа нося и помагам  Flutter Ако някой има бутилки (пълни), които му пречат - и за това мога да се жертвам!  Mr. Green ... подозирам че ще намеря и помощници... предполагам и КакаРала ще се хвърли самоотвержено в таз благотворителна кауза... и Бубето... нали не греша?  Mr. Green

Ладилник за новата къща ще взимам...

# 40
  • Мнения: 748
Честит рожден ден на Дани! Честит рожден ден на Марти! Да са здравички, умни и обичани  newsm67

Честит рожден ден и на  Габи и Делян!!!

Честито на патерица на Теодора, на Мила и на Еления   bouquet

Еления, да ти е леко започването на работа и да не ни забравиш

Нощни, снощи четох по нощите вчерашното ти меню и реших, че е акростих. Дълго време се зверих какво образуват първите букви

Благодаря на всички, които харесаха кулинарните ми изпълнения. Всички похвали са ми много ценни, защото ги чувам супер рядко. Случва ми се да готвя веднъж на три месеца  Embarassed
Анабела, определено вкусът е запомнящ се, ама с толкова много масло ми се стори тежичка. Не знам защо в рецептата е описана като "по-лека и не много сладка". Доста сладка си е
Ейвалин, рецептата е от тук
http://sunshineskitchen.com/coconut-rainbow-cake/
Само че на мен ми стигна тестото само за 5 блата, а ми хартиса крем за още една торта

# 41
  • София
  • Мнения: 116
Честито на днешните ни рожденици  Hug

Агентке  Hug  bouquet

Ноеми споко на мен Ники ми вика БА-БА  Mr. Green И ние сме залепени по цял ден, но това положение го отдавам на това, че ни никнат зъби  Peace

# 42
  • Мнения: 493
М,не знам, това правило при нас не важи, Явор е привързан към баща си. А Тея е пиавицата вкъщи.

# 43
  • Мнения: 455
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ, МАРТИН, ДЕЛЯН И ГАБИ!

Бъдете много здравички, щастливи, весели и големи късметлийчета! Hug

Пате, Чарли  честит празник мили! Heart Eyes

Ех, Сами не ме оставя да пиша....благодаря Еления, Вал за отговорите за млякото Бор Чвор. Засега май ще се въздържа.

Сега даваха по БТВ за детегледачките. Баси потресаващите кадри показаха за американски детегледачки...  #2gunfire Та това с камерите си е ОК. Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 0
Явно на мен в родилното все такива са ми пробутвали.Хубаво е ,че третия път си казаха:"Горката жена с двама тинейджъри явно е с отклонения щом иска трето,чакай да и дадем от по-кротките"!Пощадиха ме!

Общи условия

Активация на акаунт