Нека вън студa владее, моето сърце със тестче положително се грее - тема 90

  • 34 319
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 983
и аз тук  Hug

# 16
  • Мнения: 5
Страхотни сте мацки дано повлеча крак и да се напълни темата с положителни тестове  аз чаках за моето чудо година и четиги месеца но чудеса се случват  Hug Hug Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Да се запиша и аз да ви следя...
И да ви се похваля - утре,най-късно в другиден ще ми се обадят вече от фонда да ходя да си взема заповедтта за първи опит от София... Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 9 111
Зазу, според мен, щом си податлива на гъбични инфекции е задължително да включиш пробиотици.
Ами не знам дали съм податлива. Имала съм веднъж, но беше преди 3-4 месеца някъде, т.е. скоро.
Пуфе, благодаря за съветите   bouquet.
Kali_tod, радвам се за теб. Пожелавам ти успешен първи опит Wink.

# 19
  • Мнения: 39 324
Кали, стискам ти палци за успешна заповед.
Ти при Стаменов ли беше, че съм забравила ?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Кали, стискам ти палци за успешна заповед.
Ти при Стаменов ли беше, че съм забравила ?

Не,засега за първи опит в "Олимед" - Варна

# 21
  • Мнения: 11 479
Меци, благодаря за темичката и усилията като цяло   bouquet
Честито на Цанка, прекрасно начало на новата тема, нека така да ни върви. Желая ти лека и усмихната бременност  Hug
Кали, нека първият опит да е и успешен такъва  Hug

# 22
  • Мнения: 39 324
Цане, честити ти чертички  Hug
Кали, дано успееш от раз.

# 23
  • Мнения: 706
Мецани   bouquet
Цанке- радвам се за теб  Hug  , лека и успешна бременност    Praynig
Кали - дано първият опит е успешен  Hug и в най-скоро време ни зарадваш с добра вест  Heart Eyes

# 24
  • Варна
  • Мнения: 193
Кали  Hugстискам ти палци  Praynig
Цани честито   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 225
Момичета, нека да се допитам и до вас.. от сутринта ме боли ниско в корема, не са яйчници... усещането е като сякаш ще ми дойде след малко или утре... а съм само на 20-ти ден от цикъла.
Имам ли поводи за притеснение или мога да го отдам и на студеното време?

# 26
  • Мнения: 2 802
Записче да ви следя  Hug Меценке, страхотно заглавие  Hug

Аз съм ЗА пробиотиците, дори продължавам да си ги пия и както е казала Пуфпафка - лактофлор 
Peace

canka1987   ти не си ли Cana87  Thinking Mr. Green Честито мила, много се радвам за теб  Hug Hug Hug

Kali_tod   Hug

Пожелавам тази тема да се изпълни с положителни тестове ако не всеки ден, но през ден  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 499
Кали, стискам палци първият опит да е успешен fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Яница, а дали е минала О?! Имала съм болки, по- скоро като бодежи в областа на яйчниците, когато съм била в О.

# 28
  • София
  • Мнения: 225
Мисля, че О ми беше около 13-ти ден... и два положителни тестове за О имах преди това, след това Т се покачи малко, но аз меря от този месец... може да не съм измерила правилно  Embarassed

# 29
  • Мнения: 2 038
Ехааа, още на първата страница положително тестче! Canka,  честито! Лека и безпроблемна бременност и после да се похвалиш!
Имаме си юбилейна 90-та тема! Викам най-много до стотната всички да сме се преместили в горния списък и да си приказваме само колко са ни големи коремите и колко са ни палави децата.  fingerscrossed
Хубав ден, момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт