Нека вън студa владее, моето сърце със тестче положително се грее - тема 90

  • 34 372
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
На мен в събота ми дойде вечерта /малко позакъсня/ и през нощта се събуждам - болки. Викам си - за пръв път ми се случва от години. Направо бях забравила какво е да те боли, когато ти идва.
ММ ми вика - значи се подмладяваш  Blush /щом ми се връщали младежките симтоми/ Simple Smile Де, дее...

# 676
  • Северозапада
  • Мнения: 5 486
Привет!
Аз да се отчета за прегледа ми тази сутрин, пък и да видя какви ще бъдат коментарите, че имам някои колебания.
Прегледът ми беше в "Щерев". Докторката е внимателна, говори направо, без предисловия минахме директно на въпроса защо съм там. Но ми се струва, че малко пришпорва нещата или поне при мен е така. При нас проблема (за сега) е в спермограмата -  намалена подвижност, но пък количеството и морфологията са добре. Планът, който тя ми начерта, е този цикъл преглед и изследвания - микробиология, цитонамазка, мико- и уреаплазми и хламидии ДНК тест. Следващия цикъл - хидротубация, до тук ОК, и на третия - инсеминация  Shocked, която обаче смятам да отложим малко. На приятеля ми изписа Fertilaid, които така или иначе смятахме да вземем (нямаме консултация с уролог-андролог, не мога да го преборя  ooooh!, и се договорихме да пие 3 месеца витамините и, ако няма подобрение в СГ, при док), а на мен един джоб хапчета - фолиева киселина (неофолик мета) по при пъти на ден, аспирин протект и още нещо, не мога да се сетя какво беше. А след овулацията този месец дуфастон за 10 дни. Каза да се обадя другата седмица за резултатите от изследванията, ако има нещо да проведем лечение. Преди 2 години ми махнаха полип на ендометриума с абразио и според нея пак се появявал, но не била сигурна, защото сянката е много малка. Ще го проследим, а и при хидротубацията трябвало да се види. Та това е за сега. Аз подозирам, че пак с гъби ще трябва да се боря преди хидротубацията, ама ще видим!
Пуфче, стискам палци да ви се е получило
Яница, на теб също, въпреки падналата Т
Хубав и успешен ден!

# 677
  • Мнения: 6 395
аааа тамън почнах да се образовам за този имплантационен спад и БТК обявили национален проблем с интернета да им се невиди, сама съм в офиса, гризна ме съмнението, а нямам интернет да се разнообразявам или поне да работя, че да не ми минават щутории през главата  Laughing Laughing

Тест, утре ще правя, ако не падне темп. или не ми зацапа пак....днес и да направя от сутринта съм изпила на 2 литра вода, чайове и кафета  hahaha hahaha нищо няма да излезе. По графика трябва да ми дойде след два дни, че дали заради снимката или заради друго, този месец овуто беше на 16тият ден. Аз и този спад на това го отдавам  newsm78 ,да ме е разбутала цветната снимка, ама сега като ми пуснаха тази муха, не ме свърта.
Надявам се много и се радвам, че ми стискате палци, но шанса е малък -да знаете, така че не е изключено да ви разочаровам  Blush  Ще видим  Wink А теста, няма как да не покаже на 12ти ден.....или има хормон и има бременност, или няма хормон и няма бременност.

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 13:26 от pufpafka

# 678
  • София
  • Мнения: 225
А теста, няма как да не покаже на 12ти ден.....или има хормон и има бременност, или няма хормон и няма бременност.
   202uu fingerscrossed fingerscrossed

# 679
  • Мнения: 39 575
Спорез мен престо те лови отвсякъде, ама ти си знаеш  newsm78

Перу, де дееее. Сега и като докараш яйцеклетки на 23-годишна  Hug

# 680
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Mай само аз мисля, че е по- добре да има закъснение и тогава тест. Когато и да реши да прави тест Пуфето ... й стискам палци. Praynig Praynig Praynig

не, не си само ти и аз така мисля .. само 11 дни след О., единствено кръвен ще даде коректни резултати .. а престо лови от 25 mIU/ml тъй че, аз по бих го чакала да ми познае на 1-2 дни от закъснението ..

А теста, няма как да не покаже на 12ти ден ..

има, има и още как .. недей лежа ти на тая кълка ..

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 14:03 от mecani

# 681
  • Мнения: 960
Фейт, ами и двете ти лентички ги виждам размазано, душицо Crazy.. Скоро бях на очен, не е от очите Mr. Green. При мен нищо ново и затова си трайкам Flutter...Освен, че тия дни ме мъчи една аритмия Tired
Пуфке Praynig Praynig Praynig
Ант, гъбки се лекуват, дано всичко е наред Praynig. Вече имате план за действие Peace

# 682
  • Мнения: 888
Цяла събота и неделя бях на работа, много сте активни и не мога да ви изчета!
Честит Борис на мама Старлет! Да е жив и здрав и да има щастливо детство!

 stork-boy newsm30 Бързо възстановяване!

pufpafka,  Praynig Hug

Само положителни емоции да има в нашата тема!

# 683
  • Мнения: 2 038
Честит син на мама Старлет! Да е жив и здрав, много щастлив и послушен, а на мама - бързо възстановяване и браво   bouquet  bouquet  bouquet

Дидолинка, ЧРД на патеричка Tada
Пуфе, стискам мнооого силно палчета  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Всички мацки с ПМС да стискат кълки и никакви лели да не пускат!  stopuu
Аз вчера бях на поредната погача (защото всички около мен се множат като зайци), ама нагушках една сладка бебка Simple Smile
Хубав ден, прекрасни  Hug

# 684
  • Мнения: 477
Пуфе, взимай поне 5 теста като Дидолинка и започвай веднага, не ни дръж в напрежение  hahaha


 hahaha  hahaha  hahaha

АаАа Блонди, аз не съм вече такова момиче- този месец само един направих и той за мое огромно учудване беше отрицателен- категорично!Да му се ненагледа човек!  Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 225
А пък на мен ще ми се пръсне коремчето момичте...Не е подут, но пък така ме боли вече Sad И все съм жадна и все тичам да пишкам.. това повече осложнява положението ми, не помага грам  Cry

# 686
  • София
  • Мнения: 5 260

Честита радост на мама Старлет, много да я радва и бързо възстановяване   bouquet

# 687
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
aз като една Скарлет О'Хара и съм силно отнесена от вихъря, ще изкажа поздравленията си за Старлет, с леко закъснение, но пък с много желание Blush Старлетче честита рожба, пожелавам ви здраве, щастие и дълголетие Hug

Яни от прогестерона е, ще мине, споко Hug

# 688
  • Мнения: 2 802
Фейт, ами и двете ти лентички ги виждам размазано, душицо Crazy.. Скоро бях на очен, не е от очите Mr. Green.

Ами не знам защо така се получава  Mr. Green

ant G Не мога да ти бъда от полза... Мисля, че не трябва да се бърза със инсеменацията, а тази ФК ... защо по три пъти на ден  Shocked. Нека мъжо си пие хаповете известно време и пак пуснете една СГ.  И освен да потърсиш второ мноние друго не мога да те посъветвам   Hug

# 689
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
АнтГ в общи линии толкова бързо прибягват към инсе, защото ако ти си напълно здрава, една процедура ти гарантира почти 100% успех, а се предполага, че при двойка с репродуктивни проблеми, колкото по-бързо се стигне до бременност, толкова по-добре .. съвсем стандартна политика прилагат хората .. според мен ФК-то и наведнъж да го пиеш и на порции, все тая .. аспирина ще се погрижи за добрата усвояемост .. макар че без изследване, не ми е ясно защо ще го пиеш, ама да речем, че е предохранителна мярка .. коя е твойта докторка в Щерев?

Общи условия

Активация на акаунт