90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 170

  • 25 896
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 060
blackisback, твоята цел каква е? Колко си висока. Аз ако стана 68-69 ще съм много шастлива. Simple Smile

Моята цел е нещо, започващо с 5. Започнах 71, а съм висока 165.

# 16
  • Мнения: 1 054
Добро утро!
Вчера въглехидрати:
з - ябълка
о - бъркана друсана пица с карамелизиран лук и краставички, 3 мъфинчета
в - паста с броколи микс и унисос, Марс, черен шоколад

Днес съм на минус 200гр. и плодовете ще са основно ошав без захар, ябълки и портокали.

Успешен ден. Браво на изплувалите Peace

# 17
  • Мнения: 0
Добро утро!
Поздравления за чудесните резултати!
Днес съм на варива. Мисля да си сваря боб, от много отдавна не съм яла.
Чувствам се по-лека от преди 10 дни, когато започнах диетата. Дано има и видим резултат след 90-те дни.
Лек и успешен ден!  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 8 131
blackisback, твоята цел каква е? Колко си висока. Аз ако стана 68-69 ще съм много шастлива. Simple Smile

Моята цел е нещо, започващо с 5. Започнах 71, а съм висока 165.
Дано успееш. Simple Smile Моята пък е нещо, започващо с 6. Аз съм 1.76.

# 19
  • Мнения: 120
Леле, изпуснала съм цяла тема!!!
Утре се нареждам и аз при плувкините, преди малко си отворих табличката и осъзнах, че е дошъл големия ден  Laughing
Днес съм иначе на плодове, като за закуска изядох един банан, а за през деня съм си приготвила портокали и няколко сушени кайсии. За вечеря сигурно пак портокали, че от бананите ми се повдига направо.
Поздравления на всички за хубавите резултати, след утрешния воден и аз ще докладвам колко общо имам - , че скоро не съм се теглила.
Хубав ден на всичкиииииииии   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 2 132
Добро утро, сега се записвам, по-късно ще описвам   Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 517
Цитат
бъркана друсана пица
hahaha какви са тези раздрусани неща в менюто Crazy
На мен днешния ден ще ми е доста скучен с тази леша и мислех да си сваря и едни картофи, но газовия ми котлон нещо май изпуска и от страни газ та се притеснявам и ще го мислим Simple Smile
П.с. добавих на 1ва страница за софийската среща Peace

# 22
  • Мнения: 2
HugДобро утро на всички момичета и момченце! Мерси за новата тема!Ето моя отчет след 1 цикъл-Тегло--5,500, талия--2см newsm78, ханш-7 см newsm44,д.бедро--4см, л.бедро--3 см.Аз съм си доволна, мъкар ,че можеше още, но аз имах 2-3 провала през периода.Сега ще се стегна ThinkingДобре дошли на всички нови  bouquetNedialka_81 Извинявай, къде ходихте на Зумба, аз също съм от Бургас.Миналата год. ходих в Танцовата академия до КАТ, но ми е далеч, ако има по -близо до дома ми ще се радвам.Благодаря предварително!Нека деня стопли сърцата ви с мнооого -------

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 806
blackisback, твоята цел каква е? Колко си висока. Аз ако стана 68-69 ще съм много шастлива. Simple Smile

Моята цел е нещо, започващо с 5. Започнах 71, а съм висока 165.

blackisback, и аз като теб 166 съм висока и цел нещо, започващо с 5  Joy може да е 59.5 ама да започва с 5  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Да си довлача бабешките кокали. Тинки, благодаря    bouquet

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Да си довлача бабешките кокали.

 smile3532

Тинки, благодаря!   bouquet
Да не е само запис, днешното меню (бобово):
з - проспана;
о - нахут със зеленчуци и салата ряпа и моркови;
в - нахут със зеленчуци и салата айсберг с краставица.

# 26
# 27
  • Мнения: 337
Ха, нова тема Hug
Аз днес съм на плодове. Интересно, плодовите дни ми минават леко, а в другите все изпитвам желание да гриза нещо по никое време (въздържам се все пак де)  Laughing Днес ще ходя при приятеля ми и ще се тегля, че у нас нямам кантар Mr. Green После ще докладвам мерки.
И един въпорс: в сушените смокини има ли захар? Thinking

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И един въпорс: в сушените смокини има ли захар? Thinking
Обикновенно няма.
Свий му кантара.  Mr. Green Или му напомни тактично, че идва св. Валентин, 8-ми март и т.н.  Joy

# 29

Общи условия

Активация на акаунт