"За" или "против" пиенето на ледена вода повреме на бременност

  • 5 182
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 677
На бебето няма какво да навреди. Ти си свикнала да пиеш студено, така че опасността да си простудиш гърлото при теб не нараства. Аз ако пия вода с лед, много скоро ще ме зобили гърлото, но аз не обичам да пия студено и не съм свикнала.

# 16
  • Мнения: 8 999
Не мисля, че ледената вода по някакъв начин застрашава бебето.

# 17
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
Щом винаги си го правила, не виждам проблем.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
Близките ти се притесняват ,че сега като си бременна може да се разболееш и да се наложи да пиеш антибиотици . Може би за това се притесняват.

# 19
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Е, стига де.  Laughing Чак пък антибиотици, от студена вода...

# 20
  • Мнения: 4
 Grinning Не смятам да пия антибиотици, но си пия ледено и сладолед си похапвам Simple Smile Simple Smile

# 21
  • Мнения: 309
Аз от ледена вода си докарах гнойна ангина и лежах в болница! Така, че момичето съвсем правилно си е пуснала коментара за антибиотиците!
Явно при всеки е различно, един свикнал друг, не! Вие си решавате и си знаете кое е най-добре за вас!
Аз съм от тези, които не обичат ледено студена вода и са предразположени към развитието на ангини при употребата и!

# 22
  • Мнения: 80
Ледената вода няма как да навреди на бебето, а ти щом си свикнала и не се разболяваш , не виждам проблем.

# 23
  • Мнения: 150
Не мисля, че има проблем. Е разбира се трябва да се внимава през зимата.  Аз например само кафе пия от топлите напитки, а всичко останало колкото по- студено, толкова по-добре. Просто не обичам топли или на стайна т течности.

# 24
  • Мнения: 6 713
И аз съм пила студена вода, не виждам проблем.

# 25
  • Мнения: 472
По принцип не обичам вода с лед- веднага ме заболява зверски гърло, още по-малко през бременност бих пила, заради ограничените лекарства, които се приемат.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Никога не ми е хрумвало, че това може да е проблем, при положение, че нямаш проблеми с гърлото и не те разболява.
Винаги съм пила много студена вода и всякакви други напитки.

# 27
  • в рока
  • Мнения: 1 119
По принцип не виждам проблем,ако нямаш предразположение към фарингити,ангини и т.н.Щом имаш тренинг пий студена вода.Аз не обичам нищо студено,освен бирата Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 117
И аз не виждам проблем.
Щом не се разболяваш от нея, не виждам защо да е вредна.
Аз лично обичам вода на стайна температура.
По-важното е да се пие много вода по време на бременността, независимо топла или студена!

# 29
  • Мнения: 4
Martisunny права си , че е важно да се пие повече вода, но ако не е ледено студена немога повече от чаша:) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт