Съвременни пътеписи

  • 3 634
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 342
Аз опитах да прочета "Никой не си тръгва от Индия завинаги" и не успях - просто книгата ме умори с безкрайните си подробности.
Изключително интересна като фактология, но начинът на поднасяне на информацията не ми допадна.
Естествено, това е личното ми мнение и не е окончателно. Ще дам още един шанс на авторите.

# 16
  • София, България
  • Мнения: 2 222
А, и отрицателните мнения са необходими. Свет65 ти чела ли си ги, какво ти е мнението.

И да попитам за Изабела Шопова (наистина много ме впечатли) има ли блог за Нова Зеландия, както е за Австралия, или само отделните статии в сайта Иде ли  newsm78

# 17
  • Мнения: 382
А, и отрицателните мнения са необходими. Свет65 ти чела ли си ги, какво ти е мнението.

И да попитам за Изабела Шопова (наистина много ме впечатли) има ли блог за Нова Зеландия, както е за Австралия, или само отделните статии в сайта Иде ли  newsm78
Чела съм само "Книга за България", другите не съм, но приятелка ми препоръча авторите като цяло. Може би трябва да видя поне една от другите им книги. "Книга за България" ми хареса много, чудех се какво ли може да ме изненада, след като толкова съм чела за България и съм работила в туризма... Но авторите разказват за по-непопулярни места, наистина с доста подробности, по много сърдечен според мен начин.

А на мен например "По пътя на Ганг" на Илия Троянов не успя да ми допадне. Четох я до средата, все се каня все пак да я довърша, може би с друг поглед...

# 18
  • Мнения: 17


Здравейте някой да има случайно тази книга в електронен вариант?

Мерси

# 19
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Анеда,  в Замунда има някакви електронни книги, но въобще не знам как става тегленето от там.


Иначе забелязах, че съм фен на Издателство Колибри, харесват ми преводите им, кориците, шрифта, разделителите, които слагат във всяка книга, всичко. Поразгледах сайта им, и попаднах на още пътеписи. Някой чел ли е нещо от тях  newsm78

http://www.colibri.bg/books.php?kat=7

# 20
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Я да побутна малко темата да не се загуби из форума  Blush

Сега ще поръчам "6 години в Канада", само ще се разровя пак из темата от кое издателство беше


анякой чел ли е това http://www.helikon.bg/books/89/163804_kamino-de-santiago.html

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 21:28 от радос

Общи условия

Активация на акаунт