Нарекох те Фериха ~ 102 ~''Приказката Фемир започва от ДНЕС!"

  • 28 693
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
  Това е целия текст на статията,която орязах снощи за Седеф Шахип и искахте да видите пълния текст за да направите сравнения м/у актрисата и героинята й :
"Sedef Şahin'in, Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu karakterini canlandırıyor. Cansu'nun Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı 'Emir'e aşkı uğruna yapamayacağı kötülük yok. Cansu, Emir için Feriha'ya yapmadığı kötülüğü bırakmıyor. Dizinin fanatikleri de Feriha ve Emir'in birlikte olmaması için elinden gelen herşeyi yapan Cansu'dan nefret ediyorlardı.

Sedef Şahin, katıldığı 'Burada Laf Çok' programında, ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Cansu gibi kötü bir karakteri canlandıran ve yaptığı rolle herkesin ondan nefret etmesini sağlayan Sedef, programı seyreden izleyicilerin övgü dolu sözlerini aldı. Sedef Şahin, programda twitter sayesinde Cansu'yla arasındaki farkları takipçilerine anlatabildiğini ve çok olumlu tepkiler aldığını söyledi. Şahin, "Dizi bşlayıp bitene kadar geçen 3 saatte benden nefret ediyorlar, sonra beni sevmeye devam ediyorlar" dedi.

İzleyiciler, Burada Laf Çok programı yayınlandığı sırada sosyal paylaşım sitelerinden genç oyuncu Sedef Şahin'e olan sevgilerini yazıya döktüler.

İşte Sedef Şahin için atılan o twitler:

- Sen ne kadar iyimişsin @sedef_sahin !!!

- Cansu'ya nefretimden @sedef_sahin 'i sevmeye vakit bulamıyordum. Bu gece gerçek Sedef'i tanıdım,olağanüstü biri. Artık çok seviyorum. Simple Smile

- Sedef Şahin çok cana yakın ve çok ilgili hayranlarına karşı, kendisini çok seviyoruz Simple Smile

- Gercekten hayranlarina oyle candan davrandinki cok dogaldin @sedef_sahin ♥

- Bana ablamisin gibi geldin seni cok sevdim Simple Smile twiter iyiki var sedefle cansuyu ayirt edebiliyoruz gercekten cok tatlisin Simple Smile @sedef_sahin

- Program bitti yaa ama çok güzeldi sedef şahin farkıyla Simple Smile

- @sedef_sahin bız cansuyu sewmıyoruz sedefım hele o mesut abının programında arayan bı hayranın wardı ablacım dedın ya orda bıttım Simple Smile

- @sedef_sahin mrbb sedeff senii sewiyorummm

- Bu gecenin Mesut Yar'daki konuğu @sedef_sahin harikaydı çok beğendiik Simple Smile Gerçekten oyunculuğun hakkını veriyor..

- @sedef_sahin ya inanmiyom cok tatliydinnnn:)"

В сериала АФК Седеф Шахин олицетворява ролята на Джансу. Няма злина, която тя да не е способна да направи от любов към Емир - олицетворен от Чаатай Улусой. Заклетите феновете на сериала ненавиждат Джансу - тя извършва всичко, което й дойде под ръка само и само Емир и Фериха да не бъдат заедно.

С участието си в предаването 'Burada Laf Çok' ("Многото приказка е тук/ Тука има много приказки/Тука приказката върви") Седеф Шахин потвърди колко е добра като актриса.  Седеф, която подкрепя изпитващите непоносимост към ролята й и злата героиня Джансу, получи от зрителите на предаването думи, изпълнени с овации (възхвала, комплименти). Благодарение на Туитъра на токшоуто Седеф Шахин можа да обясни (на последователите на Туитъра на предаването) каква е разликата й с Джансу и каза, че е получила много положителни реакции.  "Когато започне сериала в продължение на 3 часа докато свърши ме мразят, а после продължават да ме обичат." каза тя.

Ето туитовете към Седеф Саин:
-Колко си била добра!! @Седеф Саин

-Не мога да намеря време от омразата към Джансу да обичам Седеф. Тази вечер опознах истинската прекрасна Седеф. Вече много я обичам.

-Седеф Саин е много сърдечна и много се интересува от феновете си, много я обичаме.

-Много искрено се държа с феновете си, много си естествена.

-Сякаш си моя "кака", много те обичам. Добре, че е Туитър, че да различим Седеф и Джансу, наистина си много сладка.

-Предаването свърши, но беше много хубаво, защото и Седеф Саин беше там.

- @Седеф Саин ние не обичаме Джансу, но нали имаше една фенка, която се обади на Месут, еее там вече свърших.

-Здравей Седеф, много те обичам.

-Тази вечер гостът на Месут Яр - Седеф Саин беше страхотна. Отдава заслуженото на актьорството.

-@Седеф Саин - не мога да повярвам,. Беше много сладка.


Брейй, сега ми стана интересно какво толкова е казала Седеф, че всички фенове са я заобичали! Thinking

# 16
  • Мнения: 2
Да ни е  чстита  новата  тема newsm51
Тинче  newsm51

# 17
  • Мнения: 13
Привет момичета,

Бурни страсти са се вихрили във форума два дни, та каквото и да  кажа ще се повторя и потретя, всеки е прав със своето мнение, възгледи и сценарии, та нали затова сме тук, за да може всяка от нас да сподели какво мисли, чувства и изживява  Hug Едно само ще кажа, Фери по-щастлрива и сияеща не съм я виждала досега, прекрасна е!

Благодаря за новата тема, прекрасна както винаги, Тинче!



Хубав ден ви желая , в очакване на серията - бомбата!

# 18
  • Враца
  • Мнения: 791
Мен ме е страх че ако избухне тази бомба ще ми се напука екрана  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 2 449
  Неси, това е извадка в текст от това интервю,което ти пусна в предната тема,защото придружаващата снимка е от него Thinking

# 20
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Търсеща , здравей   Hug

Да,  права си , че Фери не сме я виждали толкова щастлива  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 9
  Неси  Hug Hug Hug би ли погледнала това,което пуснах,защото е  newsm78 newsm78 newsm78
Мери  Hug Hug, преведох туитовете към Седефката. Забавих се, защото търсех преведеното от Ферда(всичко да е на едно място)  Peace

На снимката пише : С една и съща риза  Peace

 Само че попаднах и на това.Поснато е от момичето,което е на снимката пусната от мен на Аху по-горе:
Скрит текст:
Tugce Vargin
Hazal-Elden Yar Olmaz !
Момичето до Аху на снимката е Туче Варгън и май работи в Медия Япъм  Peace
Това, което е постнала, е име на песен

# 22
  • Мнения: 2 449
  Има ли сред нас някоя с музикална култура и познания, за да ни каже нещо за автора и заглавието на музикалния съпровод в сцената от последния фрагман,когато Емир пита:"Ще се омъжиш ли за мен?"
   Мисля,че не е избрана никак случайно,а изпълнението е на голям симфоничен оркестър.

# 23
  • Мнения: 2 449
  Неси ,погледни й Туитъ,не мисля,че е песен,а е написано преди 18 часа,но от незнание на език се допускат много грешки и може наистина да е написано в определен контекст на по-преден пост в профила й.

# 24
  • Мнения: 180


Меги, това още като излезна втория фрагман го уточнихме. Че явно тези сцени са веднага след като отиват в хижата. Simple Smile
Радост привет.Аз си мисля,че показват последователноста от момента в който Е отива в къщата на К,Г отива в портиерския дом и разбира за събитията там и вече действията на Е.Може би се прави паралел с това,че Г казва на Е и той действа Peace

# 25
  • Мнения: 180
Привет момичета,

Бурни страсти са се вихрили във форума два дни, та каквото и да  кажа ще се повторя и потретя, всеки е прав със своето мнение, възгледи и сценарии, та нали затова сме тук, за да може всяка от нас да сподели какво мисли, чувства и изживява  Hug Едно само ще кажа, Фери по-щастлрива и сияеща не съм я виждала досега, прекрасна е!

Благодаря за новата тема, прекрасна както винаги, Тинче!



Хубав ден ви желая , в очакване на серията - бомбата!
Привет Simple Smile

# 26
  • Мнения: 21 201
Благодаря за поредната уютна тема.

# 27
# 28
  • Мнения: 9
Рал, здравей  Hug

  Неси ,погледни й Туитъ,не мисля,че е песен,а е написано преди 18 часа,но от незнание на език се допускат много грешки и може наистина да е написано в определен контекст на по-преден пост в профила й.
Мери, погледнах й туита. Аз си мисля, че много харесва песента и затова е написала заглавието й, но ако написаното от нея не е заглавието на песента, нямам си и на идея какво иска да каже/намекне.

# 29
  • Мнения: 21 201
Когато утрото отърси от себе си росата
и сълзите се изпарят от него съвсем,
дъждът отново, ще се промъкне от далечината
и, ще направи деня свеж и променен.
А щом вятърът се реши да тършува из планината
и после намачка цветята с поглед непозволен,
тогава, ще се намръщят дори дърветата в долината
и, ще размахат към него пръст разгневен.
И ако тишината се загуби по пътя към реката,
и от разсеяност потъне мълчешком,
водите нека отнесат надалеч горчивината,
и да поканят слънцето мижешком.
И дали любовта, ще изпълзи от лехата,
или само на пръсти, ще наднича с поглед запленен,
а може би звездите това, ще разкажат,
като напишат в небето думичка и за мен.
А чувствата, ще се разпалят от Луната
и, ще се нагорещят, като огън несравнен,
при, което, ще събудят добротата на Земята,
за да посеят обичта в новият Ви ден.

Заповядайте. Hug


Общи условия

Активация на акаунт