Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 32

  • 26 661
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 753
Аз, отново имам проблем...обаче, с публикуването...при вас, как е?
Дали е от нета ми....или форума, цял ден съм...така, едвам пуснах ..темата! newsm78
...и нета ми го спираха..два пъти, днес... Naughty

Аз виждам добре - за разлика от канал Д тук излъчването е много добро....
За публикуването - малко тромаво, но то при мен винаги е така.....

# 16
  • Мнения: 4 381
Отникъде не е добре...да гледам, ужас? newsm78
Мамче, дай си линка ..ти, откъде ...гледаш? Praynig

# 17
  • Мнения: 36 753
Актрисата, която играе ролята на Шукран - и тя много добра...много истинска изглежда...

От тук....http://www.startv.com.tr/canliyayin.aspx

# 18
  • Мнения: 4 381
Благодаря....пак съм, окъснялата..... hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 36 753
Пробвай и на бедавато.... - при мен и там върви.....

# 20
  • Мнения: 36 753
Кралице за какво си говорят Джезми и Шукран.....мей, че се и поскараха накрая.....

# 21
  • Мнения: 4 381
Да, Шукран го постави на място....той, започна да се извинява...да не му обръща внимание, за онова...дето, днес е чула.....историята му със Саадет.....опитваше се да се.....оправдава, че е имал право....да знаех, какъв кусур имах, само да знае.....че тя, демек е потърсила...другия мъж...и тя го довърши, много ми хареса....той я догони, да й се извини....после ще видим, целият..разговор че е...важен, много! Явно и Джезмито, държи...на Шукран! Ти ако си искал, си можел...не да проваляш живота на всички....но, на теб това положение.....ти харесва, доволен си от...това, да не искаш да простиш....просто ти е по-лесно да приемеш, че в живота на всяка жена...както, каза..днес, винаги имало по още един мъж, затова! Най-малкото, заради това че ти е родила...две прекрасни деца, приеми че срамът....я е погубил, че си я разкрил...а, не това че...ти си имал...кусур, някакъв...като мъж!.newsm78

# 22
  • Мнения: 36 753
Този със шарената риза да не е съпруга на Шукран.....

# 23
  • Мнения: 36 753
Туляй - голямата дъщеря на Шукран май е в къщата на Джезми.....

# 24
  • Мнения: 36 753
Хайде започнаха да им изнасят багажа на Шукранови.....Малката защо не се обади на майка си.... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 36 753
Ох майката на бурак голяма досадница....Май само си нмира работа, да ги безпокои....

# 26
  • Мнения: 36 753
Селчук как действа като из засада....Подслушва Орхан да не би да говори с Букет....

# 27
  • Мнения: 36 753
Кралице в киното случайно ли са заедно или Орхан разбра, че ще ходят на кино....

# 28
  • Мнения: 4 381
Кралице в киното случайно ли са заедно или Орхан разбра, че ще ходят на кино....
Не, Букет се обади...че иска да го види, дори и за малко...и онзи, чу....разговора  ..но, явно не е разбрал...че за малко се видяха, че после питаше...къде е! И я заплашва, че ...това което прави, ще я довърши...каква майка си, че дори пред него...сина им, има предвид...не се спираш да се виждаш с него....и още, че такава като нея...майка на това дете, негова жена...дето не знае какви ги върши, сега...няма да приеме обратно...в дома си, ще ти го върна...за тези неща, да знаеш....остави ме на мира, вече..не мога да повярвам, че се правиш на този, дето му ...правят, това което ти...най-добре, умееш..нали, Селчук? Ти, не видя ли....молбата ми за развод, махни се от пътя ми...изчезни от живота ми...вече, Селчук...че, небивалиците които...говориш,, няма да ме накарат....да се почувствам, виновна....ясна ли, бях...newsm78

# 29
  • Мнения: 36 753
Кралице ти позна. Юсуф ги покани в неговата къща....Но къде им е багажа. Щукран когато чете онзи лист спомена нещо за Бейкоз.....

Общи условия

Активация на акаунт