Пепел от Рози по БТВ- 3

  • 57 882
  • 783
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 840
На мен пък ми харесва как иначе силния и властен Решат Яшаран започва да трепери и да се мазни пред бащата на Мелтем
А колкото до селим мога само да кажа че е един страхливец който не може да се оправи сам в нито една ситуация.Той е големия провал на Решат.

# 706
  • Мнения: 0
Джолева и аз не ям почти нищочко и борбата с кг е направо жестока,но поне очите ни да са пълни пък стомасите празни..е малко плодове няма да ни навредят,с напредването на възрастта вече и кг започват да скачат за съжаление,не съм от дебелите но поне се старая да запазя фигурата си и то с много упражнения и с плодове и зеленчуци иначе кантарчето се вдига рязко. Joy Joy Joy Joy

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 39
Милият Ердоан пусна сълзица мамин златен той, та чак и на мен ми стана мъчно Mr. Green

А какво ще кажете за Мукито как се вреди да цукне Керим по бузките Joy Joy Joy Да не остане по назад, знай тя знай  Naughty
Еми  най после и на Мукадес да и провърви Joy Joy Попречиха и да наднича през ключалката,сега поне една целувка да си открадне
Peace
Керимчо хич не остана доволен от целувката. Joy Joy
 PeaceСелим ми изглежда много слабохарактерен,все някой друг взема решенията вместо него, а той се оставя много лесно да го водят,да го манипулират...

# 708
  • Мнения: 0
Мукито си е хвърлила око на К. и явно си флиртува с него. Simple Smile
След такава мазна целувка от страна на Мукадес,Керим май трябва бързичко да изтича до банята да се измие... WhistlingМного и се иска на горката женичка и флирта вече е налице,но дали ще я огрее.. Thinking Joy Joy Joy

# 709
  • Мнения: 109
Мукито си е хвърлила око на К. и явно си флиртува с него. Simple Smile
След такава мазна целувка от страна на Мукадес,Керим май трябва бързичко да изтича до банята да се измие... WhistlingМного и се иска на горката женичка и флирта вече е налице,но дали ще я огрее.. Thinking Joy Joy Joy
Ние се шегуваме, но Мукито по-скоро иска да се покаже колко е пекана, че държи нещата под контрол, за това се държи така с Керим. Висша форма на лицемерие, тя ги умее нещата.

# 710
  • Мнения: 14 840
Мукадес след брака си с Рахми  е свикнала тя да командори всички в къщи, да се слуша нейната дума. Сега обече след като заживяват заедно с Керим и Мерием тя може би усеща една несигурност,защото досега лесно се е справяла с Рахми и Фатма но в Керим и най вече в Мерием тя вижда заплаха за лидерската си позиция в семейството.
И ако тя е била водеща фигура до сега то сега осъзнава че трудно ще се наложи над Керим и Мерием.Знахарката е уман ,интелигентна и оправна жена и Мукито осъзнава че тя ще и бъде голяма пречка да си разиграва коня както до сега

# 711
  • Мнения: 0
Ама Муки и тя да не остане назад, как направо насила го целуна... Laughing
Направи ми впечатление докато Мерием разказваше на Фатма за Керим и Ф. спомена, че познава добре Мустафа, че се него е опознала живота...тогава ми стана малко смешно, та какъв живот е било това, в селото, с овцете, но въпреки това мога да я разбера донякъде, на нея това и е било достатъчно, искала е само спокоен, скромен живот с мъжа си.

Вурал и Ердоан ми бяха много жалки, когато ги давах в ареста и след това в затвора. Наистина както казахте, след като видя затворническия животи особено след като онзи затворник нарече Вурал "сладкишче"(или нещо подобно)  Mr. Green на момчето му се изпари смелостта и чувството за вина излетя в небето... Wink

А в края на серията Рахми като загуби Мурат и Фатмагюл си пролича безпомощността им. Фатма в този миг бе за мен като детенце изгубило майка си сред тълпата, незнаещо къде се намира, въпреки че окуражаваше Мурат и тя се чувстваше като него.

Да споделя и едно мое мнение за Рахми: Когато Бог му е отнел възможността да е напълно нормален човек, той му е дал изключително добро сърце и като че ли и розови очила. Много ми става топло на душата като гледам как говори за Фатмагюл, неговата малка сестричка. Как хубаво разказваше на Керим за малкото момиченце, което като пингвинче е ходило все след батко си...нямам думи. Чудесна игра от страна на актьора! smile3501
 

# 712
  • Мнения: 640
Снощи се смях най-много на физиономиите на Керим, когато Мукито му налети. Хем учуден, хем ядосан, хем стреснат. Joy Joy Joy

# 713
  • Мнения: 109
Милият Ердоан пусна сълзица мамин златен той, та чак и на мен ми стана мъчно Mr. Green

А какво ще кажете за Мукито как се вреди да цукне Керим по бузките Joy Joy Joy Да не остане по назад, знай тя знай  Naughty
Grinning Тъкмо пишех за Мукито, не пропуска възможност. А Ердоан се разплака от безсилие. По-интересно ми стана ситуацията за Вурал. Той се луташе, и търсеше изкупление за вината си, но от този арест се уплаши, и едва ли ще каже нещо.
Скрит текст:
Така ще се намрази още повече, загуби битката със себе си.


И аз си мисля, че няма да каже нищо, още щом се хлопна вратата на килията. Дори в затвора изнасилвачите са най мразени

И все пак Вурал се издигна едно стапало над Яшарановите, той поне си изчисти съвестта пред Карим, каза му истината, макар и заради собствените си угризения. И така освободи и Карим от големия товар. Олекна му на Керим, вече може да погледне Фатмагюл в очите.

# 714
  • Мнения: 0
Мукадес след брака си с Рахми  е свикнала тя да командори всички в къщи, да се слуша нейната дума. Сега обече след като заживяват заедно с Керим и Мерием тя може би усеща една несигурност,защото досега лесно се е справяла с Рахми и Фатма но в Керим и най вече в Мерием тя вижда заплаха за лидерската си позиция в семейството.
И ако тя е била водеща фигура до сега то сега осъзнава че трудно ще се наложи над Керим и Мерием.Знахарката е уман ,интелигентна и оправна жена и Мукито осъзнава че тя ще и бъде голяма пречка да си разиграва коня както до сега

Да, определено Керим и Мерием ще й бъде невъзможно да командори, още в по предната серия, Керим й каза "нищо не прави вече без мое знание иначе ще стане лошо" . На Муки номерцата няма да минават пред Керим

# 715
  • Мнения: 0
Е как след като го целуна леля му тя да остови нещата ей така,веднага и светна червената лампичка че точно сега е момента да лепне една целувка на Керимчо..ами харесва си го женицата Laughing...като се завъртя чевръсто тънката си снага и огромните ц.....ци #Crazy и хоп в автобуса дори му помаха за довиждане  love001.Керим наистина се стресна,че кой ли би го направил особенно когато един човек ти е неприятен.....едва ли ще хареса Мукито при положение,че още не се е освестил от станалото и положението в което е изпаднал.. ooooh!

# 716
  • Мнения: 0
Малко доза красота  newsm03

# 717
  • Мнения: 0
Прекрасни са и двамата!!! Благодаря ти ferina тези снимки разведриха обстановката във форума!!! Hug Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 0
Ваня ето още малко разведряване  Heart Eyes

Кралят и кралицата на бала  Flutter

# 719
  • Мнения: 630
Здравейте, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт