И Априлската дружина първи късметчета вече има!

  • 37 022
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
Цоп и от мен в новата темичка!Страхотна както винаги!

Не съм писала отдавна, но си ви чета постоянно!Не знам за вас мамчета, но аз май изпадам в зимен сън:) Спя като мечка!Вече взех да се плаша! Crazy

Добре дошли на новите попълнения!

# 16
  • Мнения: 44
Добра вечер!
Нека тази тема е изпълнена с топли и радостни новини, на фона на студеното и мрачно време!
Beni мерси за труда!  bouquet

Добре дошли на новите мами!

Belanka можеш да си купиш и сушени червени боровинки. Обикновено се намират на места, където продават ядки и в големи вериги магазини. Тях можеш и така да хапваш и на чайче. Мен ме оправиха за 2 дни точно от цистит. От тогава регулярно набивам  Peace

Hadji и моя корем така. Миналата седмица пухенката я закопчавах, а сега по-скоро ще я спраскам и сама не мога да се справя, та муж ми ме закопчава. До няколко дни предполагам, че съвсем няма да се побера в нея.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 71
Бени, много е сладурска темата както винаги, благодаря ти!   bouquet
: Значи 160 майки сме се записали и ето че подължават и още попълнения.  Hug Добре дошли!!!

Майчета, имате ли впечатления от тази количка? Харесва ми, а незная с това кормило колко ще е удобна, дали ще става за по голямо бебе и дали пада до долу...ще се радвам, ако от някъде имате отзиви за нея Praynig   Scorpio Cangaroo  http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=5689&cat=66

# 18
  • Мнения: 0
Да ни е честита новата темичка  и да споделяме повече положителни преживявания тук !

# 19
  • Мнения: 6
Anichka, Satori- благодаря ви, дано да се оправя

# 20
  • Мнения: 1 765

Майчета, имате ли впечатления от тази количка? Харесва ми, а незная с това кормило колко ще е удобна, дали ще става за по голямо бебе и дали пада до долу...ще се радвам, ако от някъде имате отзиви за нея Praynig   Scorpio Cangaroo  http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=5689&cat=66

С това кормило ми прилича на Peg Perego, но трябва да я пробваш дали е маневрена на място и дали ти е удобна. На мен на Peg Perego ми е удобно кормилото, но всяка от нас има различни предпочитания. На една може да й хареса, на друга - не. Важно е ти какво мислиш.

# 21
  • Мнения: 71
Добро утро на всички!
anichka.bs благодаря ти! Иска ми се да разбера и дали е здрава, но като гледам не е от много масовите, та може и да няма отзиви за нея.
Момичета, днес бях на ЖК и моята гинеколожка горещо ми препоръчва 2ра градска болница вместо Майчин дом, когато раждането ще е без избор на екип. Моля ви, който е ходил в деня на отворените врати в 2ра градска  да даде повече информация какво е научил за там. Аз там съм раждала преди 8години , но все пак след толкова време е различно. Ако имате информация и за нормално и за цезарово сечение как стои въпроса там.

По отношение на името на бебето мъжът ми казва така: Аз давам второто име на бебето, а ти първото. Може да го използвате, ако мъжът ви има претенции Laughing

Последна редакция: пт, 03 фев 2012, 10:09 от laguna

# 22
  • Мнения: 528
Здравейте!
И аз да се запиша в новата тема.Предната само я четях , но не можех да пиша.Бях в болница с много болезнени контракции и скъсяване на шийката.Кой знае колко не успяхме да овладеем контракциите.Пак ги имам, е не чак толкова чести и само някои са с болка.Шийката я закрепихме на 25мм, което не  е страшно за 31 г.с.Сега трябва да лежа в къши поне още 3-4 седмици.Добре че времето е ужасно и изобщо не изкушава за разходки  Simple Smile
Щастлива съм , че успяхме да стигнем до клиниката в Тутракан и се уговорих вече за раждането с доктора,който исках.Всъщност той е единствения доктор , който подкрепя естественото раждане след секцио.Тук в Русе на никой не му се занимава да те изражда нормално… всеки казва след секцио не може.Как е в София и др. градове?Има ли други мами , които са раждали с операция и сега им предстои нормално раждане.Лесно ли намерихте доктор? И предишното ми раждане трябваше да завърши естествено,но просто на док явно не му се чакаше повече, смяната му свършваше, почнаха да му звънят от частния му кабинет…. И при 10см разкритие ме убеди да подпиша, че раждането не напредва и се губят тоновете, та ме оперираха…..Може и така да е било, но в такъв момент човек е толкова притеснен и само се моли всичко да свърши благополучно.
Малко дълго стана, но нали не съм писала отдавна, та исках да споделя.
За името -колебаем се между 2 и както някой беше писал вече, надявам се като видя бебето  решението само да дойде Laughing


# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Добро утро и от мен!!!

Бени, благодаря ти, че отново се погрижи да си имаме прекрасна нова тема.  Hug  Heart Eyes Нека я изпишем само с хубави новини и радостни вълнения.

Доста нови мамчета има. Добре сте дошли!

Около мен нищо ново, чета ви, но няма какво да пиша. Чакам си мъжлето да се върне и по другата седмица да посетим док, да си видим бебчето. Колко ли е пораснал вече, малкият ми сладък мъж.

Да споделя с вас, че онзи ден се престраших и се качих на кантара  Grinning. Не се бях теглила сигурно месец. Приятно се изненадах, направо не можех да повярвам, че съм качила само 2 кг. от предишното ми теглене. Но както има периоди в, които не качвам много, така имам и такива в които мога да кача за няколко дни, няколко кг. Здраве да е.

Щях да пиша още нещо, но забравих.... Хайде хубав петък от мен!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, и аз да се запиша в новата темичка Simple Smile

БЕНИ   bouquet  bouquet  bouquet

Днес си взех изледванията (кръв и урина) противно на очакванията ми изследванията са перфектни. Хемоглобина ми е 121, което си е направо учудващо, защото откакто съм бременна почти не ям никакво месо и храни садържащи желязо. Явно таблетките Малтофер Фол, който дъвча вършат работа Simple Smile
Нашия бебок много мърда и въпреки че коремчето ми е малко, когато изкарам повече часове на крак започва да ми тежи.

Пожелавам приятен ден на всички мамиии Simple Smile

# 25
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета  Hug
sladuranata_ и на мен от онзи ден ми изписаха точно тези таблетки и доктора каза поне месец да ги вземам. Хемоглубина ми беше паднал на 108.
laguna така на външен вид ми изглежда добре количката, но за съжаление друго не мога да кажа, понеже нямам опит Wink бих те посъветвала да я изпробваш в някой магазин, а ако няма точно същата, някоя от сходен вид ...и аз така мисля да направя с тази, която съм харесала, дори онзи ден я видях в Хипо и мисля, че ми допада. А мисля да я поръчам по интернет, защиото този цвят който харесахме е намален 80 лв., а в магазините...няма такова нещо.
Хубав ден на всички newsm10...имам да чистя, ама после съм като труп, май няма да е всичко наведнъж...

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 340
И аз да направя записче Simple Smile
Благодарности на грижовната ни Бени за хубавата темичка   bouquet
Здравейте нови и "стари" мами дано малкото оставащо ни време го прекараме без тревоги и с малко болежки.
Може да потърсите сок от червена боровинка в био магазин или в големите хипермаркети където има био щанд. Аз също съм доволна от Уринала.
При мен малчо беше много слабо активен до 29г.с. т.е. вчера и какво му стана снощи хем бях радостна, че го усещам толкова често хем трудно заспах. Но се събудих с огромна усмивка. До сега шаваше 1-2 пъти в седмицата, сега явно се престраши и си ме ритка редовно Simple Smile
Стискайте палци за утре се каня да си пътувам до ВТ, дано не вали че е страшнооооо направо.

# 27
  • София
  • Мнения: 601
Viliandar и мен така Начев ме постресна тази сутрин. Хормона съм го закрепила на около 1 - 1,2 в последните месеци, затова ми каза че ще се видим направо 45 дни след раждането Shocked Даде ми инструкции кога да пия л-тироксина, в случай че кърмя и на колко да намаля дозата веднага след раждането Thinking Аз понеже все още си ходя на работа и нямам много време да мисля за раждането, а то си остава много малко време всъщност.

За количката, аз от няколко месеца съм си избрала модела, обаче пусто никъде не я намаляват. http://www.abc-design.de/bg/produkti/trikolki/cobra.html Гледам и в наши и в чужди сайтове и все излиза около 800 лева. Мислех, че като мине Нова година, поне модела 2011 ще го намалят, но не.  Sad

За имената, понеже не знаем полът предварително и трябва да изберем име за момиче и за момче. За мъжкото име нямаме колебания, обаче за женското се чудим между две имена. Накрая ще вземе бебето да се роди на цветница и да ни обърка всички планове  Laughing

# 28
  • Мнения: 0
Добро утро и хубав ден на всички!

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 50
Айде и от мен добро утро и лек ден...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт