Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars - Тема 2

  • 52 227
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Може ли линк към промото,че не ми се рови в youtube Blush
http://www.youtube.com/watch?v=ODlDtqz-DeA  и канадското( по-добро е) http://www.youtube.com/watch?v=OdInoOXHM9E&feature=related

# 16
  • Мнения: 181
Благодаря! Hug
Интересно изглежда,ама да видим...Малко остана до края на сезона,време е да започнат да разкриват нещата малко по малко....Дано има някакво развитие в следващия епизод,че вече...

# 17
  • Мнения: 0
Благодаря! Hug
Интересно изглежда,ама да видим...Малко остана до края на сезона,време е да започнат да разкриват нещата малко по малко....Дано има някакво развитие в следващия епизод,че вече...

И дано ни спестят драмата на Ария, че вече се дразня... Не е лошо да се разбере нещичко за Тоби все пак. И никаква Мая, че ми се гади...

# 18
  • Мнения: 181
Цитат
И дано ни спестят драмата на Ария, че вече се дразня... Не е лошо да се разбере нещичко за Тоби все пак. И никаква Мая, че ми се гади...
Ооо,да...Определено!Дано наистина се разбере нещо за Тоби,на мен ми е много тъпо,че така са решили сценаристите за него...По-добре да бяха махнали Езра....или Мая...най-добре Мая.Мнооого ме дразни,ама много.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Аз пък много си харесвам Езра.Страшно ми е красив Heart Eyes А Тоби с това счупено лице още ми е чудно как са го избрали Mr. Green Малко гадно звучи така,но предпочитам да гледам красиви актьори Laughing

# 20
  • Мнения: 2
Аз пък много си харесвам Езра.Страшно ми е красив Heart Eyes А Тоби с това счупено лице още ми е чудно как са го избрали Mr. Green Малко гадно звучи така,но предпочитам да гледам красиви актьори Laughing

Хахахахх съгласна съм. Не харесвам и Езра, но го предпочитам като външност пред Тоби. Имам чувството, че лицето му не може да изрази емоция. Никакви мимики не виждам по лицето му - изненада, тъга, щастие... нищо

# 21
  • Мнения: 0
Аз пък много си харесвам Езра.Страшно ми е красив Heart Eyes А Тоби с това счупено лице още ми е чудно как са го избрали Mr. Green Малко гадно звучи така,но предпочитам да гледам красиви актьори Laughing
Така е, но ми писна вместо разкрития и екшън да ги гледам с Ария и драмите им. А Тоби може да е грозен, но поне не е бъзльо. Пък Спенсъровица не е първа убавица и си тичат. А ако трябва да кажа кой ми е грозен и не ми се гледа - Кейлъб. Някакъв ми е много изсухлен.

# 22
  • Мнения: 181
Аз пък много си харесвам Езра.Страшно ми е красив Heart Eyes А Тоби с това счупено лице още ми е чудно как са го избрали Mr. Green Малко гадно звучи така,но предпочитам да гледам красиви актьори Laughing
Така е, но ми писна вместо разкрития и екшън да ги гледам с Ария и драмите им. А Тоби може да е грозен, но поне не е бъзльо. Пък Спенсъровица не е първа убавица и си тичат.
Mr. Green Mr. Green newsm10
Вярно,че Тоби е грозничък,ама го предпочитам пред Езра....не заради външния вид,а просто заради характера,ролята и т.н.Езра ми е....малко...страхлив и с тая драма около връзката му с Ария...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Езра не го раздава като най-големият мъж Mr. Green ,но поне вкарват малко романтика.Стоят ми много добре на екрана с Ария Simple Smile
Ааа,за Кейлъб не давам лоши думи Laughing Много си го харесвам,особено в първи сезон.Страхотна химия с Хана,най-вече в периода преди да се гаджосат супер сериозно.Сега и той го раздава супер добричък,а аз си харесвам и лошите момчета Mr. Green

# 24
  • Мнения: 181
Оооо,Кейлъб ми е любимец и на мен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 0
Е, него само аз не го харесвам май. Като цяло от мъжете ми харесва само този Рен ли беше доктора, много ми е сладък. Всичките другите имат по нещо дето не им е наред. Ноел нещо са ми ужасни очите и веждите му, Кейлъб си го нахраних, Езра малко на селско ергенче но е сладък, Джейсън имаше нещо кофти в лицето, брадичката му,  този новия Холдън ми е съвсем невзрачен, харесваше ми онзи Алекс на Спенсъровица  дето беше първото "законно" гадже, ама нещо го издухаха. Не впечатлява много с мъже PLL. А от мацките Емили ми най-харесва, дано както в книгата се усети и си хване някой сладур.

# 26
  • Мнения: 181
На мен пък от момичетата Хана ми харесвай най-много.А Алекс беше сладур,да.Той всъщност много прилича на момчето,което играе главната роля в "Монте Карло"(от подписа на Лятна буря)Не съм чела...може и един  и същ човек да са Laughing Laughing
Новия Джейсън е сладур също.А този,който играеше Джейсън в предния сезон-не ми харесваше.

# 27
  • Мнения: 0
Хана също е хубавичка, има много красиво лице, но Ем е някакви дива и екзотична мацка, Между другото Алисън беше страхотна с черна коса, руса е съвсем обикновена. Съжалявам, обърнах го малко на конкурс за красота. Живях две години в Америка и смея да кажа, че красиво е едно на 200 момичета.

Последна редакция: сб, 04 фев 2012, 18:44 от Ralitsa86

# 28
  • Мнения: 2
А Алекс беше сладур,да.Той всъщност много прилича на момчето,което играе главната роля в "Монте Карло"(от подписа на Лятна буря)Не съм чела...може и един  и същ човек да са Laughing Laughing

Различни хора са.
На мен лично от момичетата ми харесва най-много Шай Митчъл (Емили). Иначе в сериала съм фен на Хана определено.

# 29
  • Мнения: 0
Стария Джейсън повече ми харесваше,както и ми харесва и Иън,макар да го мразим всички  Mr. Green
От момичетата най-много ми харесва Хана,Емили и Спенсър ии...абе всички  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт