Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars - Тема 2

  • 52 275
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Аз съм в стачка, няма да гледам новия епизод.  Crossing Arms Кои се оказаха брат и сестра?

Няма да изтървеш много Laughing
Скрит текст:
Спенсър и Джейсън

# 61
  • Мнения: 54
Много ти благодаря  Hug
Планирам да гледам само последния от сезона, но продължавам да си ви следя. Ще видим как ще се развият нещата...  Crazy

# 62
  • Мнения: 2
Много ти благодаря  Hug
Планирам да гледам само последния от сезона, но продължавам да си ви следя. Ще видим как ще се развият нещата...  Crazy

Да, ако стане нещо тоооолкова интересно и изумително ще се чуе в темата Laughing

# 63
  • Мнения: 181
Цитат
Да, ако стане нещо тоооолкова интересно и изумително ще се чуе в темата Laughing
Ама едва ли ще стане нещо подобно в близките месеци.... ooooh!Все си мисля,че и в края на сезона нищо няма да разкрият.Нали ще правят трети сезон,ако разкрият сега кой е А...какво ще остане за новия сезон?Но аз няма да имам нерви да гледам и 3-ти сезон,ако нещата се развият така.

# 64
  • Мнения: 54
Когато свърши първи сезон, аз бях силно разочарована. Нищо не се разбра в него, грам нищичко! почнах втори да си губя времето, и сега с такива трепети очаквам развръзката, че само вие ме разбирате. Накрая може и бащата на Спенсър да е убил Алисън, за да се окаже Джейсън единственич законен наследник на бабата... Вече тотално изперколясах.

# 65
  • Мнения: 0
Казват,че ще си си останем в шок последния епизод...  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 181
Казват,че ще си си останем в шок последния епизод...  Mr. Green
Да...и най-вероятно ще е така,защото А ще се окаже някой,който просто е.....невъзможно да бъде А.Много негативно съм настроена към това LaughingНакрая ще стане пълна безсмислица.

# 67
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Бях прочела в интернет кой е А (според книгата) Ако и във филма е така, ще останете разочаровани или поне аз се разочаровах. Но няма да публикувам тука, за да я има интригата  Mr. Green
Сега си пускам новия епизод, да видя как дата се оказаха брат и сестра тези двамцата!

# 68
  • Мнения: 2
Бях прочела в интернет кой е А (според книгата) Ако и във филма е така, ще останете разочаровани или поне аз се разочаровах. Но няма да публикувам тука, за да я има интригата  Mr. Green
Сега си пускам новия епизод, да видя как дата се оказаха брат и сестра тези двамцата!

Сценаристите отдавна обявиха, че А. в книгата и в сериала са различни хора. Съответно Мона отпада като вариант Wink

# 69
  • Мнения: 292
Казват,че ще си си останем в шок последния епизод...  Mr. Green

защото сигурно пак няма да разкрият кой е А  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 54
Казват,че ще си си останем в шок последния епизод...  Mr. Green

защото сигурно пак няма да разкрият кой е А  Mr. Green
Joy Joy Joy
Тогава вече ги отписвам, и ще правя гладна стачка! Спряха толкова хубави сериали след един сезон, а този ще ми се върти в екрана, без да има никакви развръзки.  Naughty Нема да стане тая работа  Joy

# 71
  • Мнения: 0
Казват,че ще си си останем в шок последния епизод...  Mr. Green

защото сигурно пак няма да разкрият кой е А  Mr. Green
Joy Joy Joy
Тогава вече ги отписвам, и ще правя гладна стачка! Спряха толкова хубави сериали след един сезон, а този ще ми се върти в екрана, без да има никакви развръзки.  Naughty Нема да стане тая работа  Joy
И аз си мисля,че няма да разберем кой е А!
Между другото сериалите не ги спират ,щото те искат,а заради рейтинга.Докато Лъжкините е най-гледаното шоу по Ей би си фемили  Peace

# 72
  • Мнения: 2
Наясно сме, че е заради рейтингите, но и в крайна сметка спряха много хубави сериали, които имаха много повече бъдеще и вероятно щяха да претърпят развитие, за разлика от Лъжкините примерно.
В момента Алкатраз затвърждава това ми мнение, докато спряха например Work it, защото обиждал транссексуалните, а реално няма нищо такова и има много други сериали, които обиждат по един или друг начин дадена социална група. Наясно съм с разликата в жанровете между двата. А за Необикновено семейство ме е яд най-много може би. За други примери не се сещам, но американците разбират от сериали, колкото аз от плетки   bouquet

# 73
  • Мнения: 0
Така е.Да не започваме темата мен колко ме е яд за някои сериали...  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 54
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639938.new#new
 Laughing Laughing Laughing
Тука вече може да си излеем душата  Laughing

Скрит текст:
Споделете, които сте чели книгата... Какъв е бил мотивът на Мона да убие Алисън, че ми стана интересно?

Общи условия

Активация на акаунт