Kak приемат татковците бебчетата?

  • 3 134
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
Нашият татко от самото начало и много смел и навит на всичко. Щом ни взе от Шейново моментално разгони бабите като преди това заяви , че не желае да му се дава акъл за бебето. Справя се с всичко, само дето не кърми Laughing

# 16
  • Мнения: 1 930
По цял ден сме сами с Преско, но вечер..аз едва се докопвам до него.
Много ми помага мъжо, сменя памперси, вечер го къпе( аз досега не съм го правила, вече 2 месеца и половина само татко му).
Събота и неделя го забавлява доста, докато аз чистя къщата.
Вечер, след баня основно той го приспива.
Когато му казвам" Мерси" за нещо, което е свършил вместо мен, ме гледа учудено и казва.."бе ти добре ли си"
Помага, много.... Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 46 520
По принцип през деня я гледам аз, вечер и почивните дни мъжа ми.

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Докато Рони беше по-малка, помагаше страшно много.Сега се случва доста по-рядко Thinking.Май стана по-уморен, по-изнервен и не е както беше преди.Сега най-много да смени един памперс.И да я изкъпе в банята.

# 19
  • Мнения: 2 047
 В началото само той се грижеше за нея - памперси, къпане, приспиване. Аз само я хранех и то не винаги. Може би гледаше да ме отмени доколкото може, за да си почивам повече. И досега е така, но мен ми става вече неудобно.

 Баща ми напр. е от другия тип - като бебета не се занимавал много с нас, защото го е било страх, че сме били крехки.  Crazy Сега обаче му връчвам бебето-внуче и хич не ме интересува.  Laughing да се учи.

# 20
  • Мнения: 528
Нашия тати щом се прибере още не се е събул отива първо нея целува за добър вечер и ако случайно съм на близо мене.Даже забелязвам че сутрин като излиза за работа по някога ме забравя.Ако е будна си говори с нея люлее на шезлонга и се смеят заедно.ТАкава хубава картинка с асамо.Той си я къпе само по веднъж е дал на бабите да я изкъпят.Той си я маже и си я облича.Когато през уикенда си е в къщи сменя памперси облича я за вънка даже и закуска в леглото ми прави.Помага ми в  newsm28 newsm79,ако нещо е на кеф за чистене.ако леко се скарам на бебата че си лапа ръцете той на мене ми се кара да не се карам на съкровището му.Затова много си го  txtloves

# 21
  • у нас
  • Мнения: 660
Нашия тати не беше от големите помощници,най-много да изкапеше малката или да я изведе на разходка,но сега откакто съм отново бременна,таткото е друг човек--готви,грижи се за малката,когато е в къщи,даже в кухнята взе да се задържа все по-често newsm10 Направо не мога да повярвам,но пу пу пу пу да не го урочасам,да е все така Two Hearts

# 22
  • Мнения: 2 000
Помага. Абе понякога се опъва, но аз повикам малко и той свършва, което му кажа  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 629
Помага и се грижи за бебето наравно с мен. През уикендите той став ас бебо, а аз си отспивам - той така иска, защото аз съм ставала с бебето през седмицата  Hug Сменя памперси, къпе, разхожда, играят си. Щеше да ми е кофти, ако не беше така, но има много семейсва, в които татковците не са такива. Така че чеовек знае и 2 и 200.

Аз на твое място бих казала на мъжа си колко зле се чувствам от това, че не се грижи за бебето. Мисля, че той трябва да е наясно какво преживяваш ти

# 24
  • София
  • Мнения: 1 057
Много ми помага - сменя памперси, къпе го всяка вечер, играе с него, след като се върне от работа. Безкрайни благодарности за нашия татко.

# 25
  • Мнения: 2 910
Гласувах със " Само, когато има нужда ", тъй като, ако трябва да се смени памперса вика мен. Като бебе не я хранеше, само веднъж му връчих лъжицата, за да види защо съм се изнервила и как се храни злоядо дете  Close
Помага ми с къпенето, занимава се с нея, играят си, лятото често излизаха двамата да се разхождат, ноооо има още какво да се желае Laughing

# 26
  • Мнения: 3 698
Лора има двама родители и двамата се грижим за нея-обичаме я, играем си заедно, сменяме памперси и я разнасяме нощем, когато плаче. Таткото помага на мен, а аз на него, за да се чувства слънчицето ни добре! Peace

# 27
  • Мнения: 132
Помага ми много, още от първите дни, за което съм му много благодарна!!! Hug
Лошото е, че много често се налага да работи и у дома вечер и няма много време.

# 28
  • Мнения: 1 555
Помагаше отначало много, но сега вече не толкова! Е като трябва да изляза някъде се гледат, но това се случва рядко защото няма време

# 29
  • Мнения: 191
как си приема бебо ли ами не престава да я гушка  Hugда я целува ,помага ми и се радва като я къпим заедно даже и се спуска да сменя памперси и да мие дупето  PeaceАБЕ НЯМАМ ДУМИ ТО ЛЮБОВ МЕЖДУ ТЯХ ДАЖЕ ЗАПОЧВАМ ДА РЕВНУВАМ Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт