Аз хипохондрик ли съм?

  • 4 965
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Благодаря на всички за милите думи!Колко е добре, когато човек "поговори" с хора,които го разбират!!!Още веднъж благодаря за милите думи!!!

# 16
  • Мнения: 1 844
Здравейте,
не отлагайте консултацията с психолог, а ако той прецени, ще ви препрати към психиатър за назначаване на коректно лечение с антидепресанти. Психотерапията ще ви помогне. Недейте да пренебрегвате състоянието си, за да можете да се радвате на живота и да бъдете пълноценна, щастлива майка.
Ако това ще ви успокои, в днешно време огромна част от хората имат вашия проблем.
Хубавото е, че всичко това е поправимо. Peace

# 17
  • Мнения: 1 765
mamaNiki83, не си хипохондрик. Имаш симптоми на паническо разстройство. Аз друго се учудвам - айде лекарите в бърза помощ се случва да са груби и изнервени, но някаква си аптекарка да си позволява да ти чете конско - това вече е върхът. Shocked Как тъй ще вразумява някого без да го познава? Rolling Eyes
Моята приятелка преживя такъв гърч от температура на малкия си син, знам, че и при нея имаше такъв страх от вдигане на температура. Веднъж ми беше казала, че все едно е видяла детето си да умира в ръцете и, когато се е случило. Така, че тези травмиращи събития са довели до разклащане на нервите ти и до повишена тревожност. А тревожността си има и вегетативни симптоми - треперене, сърцебиене, изпотяване, задух, чувство на замайване и на прималяване, изтръпване на крайниците. Те са много неприятни, но отшумяват. Посети темите за паническо разстройство. Трябва да имаш предвид, че отначало антидепресантите може да не подействат - трябва да се намери точното лекарство, от което човек се чувства добре, а за това са нужни няколко посещения при психиатър.

Общи условия

Активация на акаунт