Има ли фенове на The good wife (Добрата съпруга)3

  • 42 624
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 631
"Фирмата" не е ли по Джон Гришам, дето има игрален филм с Том Круз и не помня в гл.женска роля коя актриса беше?

# 16
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
ПП Някой да е гледал сериала "Фирмата" и има ли отзиви за него?
Този и аз го чакам с нетърпение, най-вече заради неустоимия южняк в главната роля Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 6 210
"Фирмата" не е ли по Джон Гришам, дето има игрален филм с Том Круз и не помня в гл.женска роля коя актриса беше?
Същия филм, да, но тв сериите ще са нещо като продължение. Джон Гришам е сценарист, заедно с още един известен...., забравих му името, но е писал за доста адвокатски сериали.

# 18
  • Мнения: 862
Не мога да ги разбера защо превеждат 3та,4ра и 5та серия, когато първите две са непреведени  newsm78
И аз смятам, че щеше да е хубаво да запълваме времето до новата серия на Добрата съпруга с нещо друго адвокатско. Накрая ще го гледам с англ. субтитри, поне да видя дали ще ме грабне.

Diabolichno, ти гледала ли си нещо от Фирмата?

# 19
  • София
  • Мнения: 6 268
Успях и аз да изгледам последната серия на СЪпругата, много ми хареса, ама много са ми кратки сериите SadSadSad И сега да чакаме още седмици до следващата.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 020
Здравейте, момичетаHug
От миналата седмица се зарибих по сериала
и преди малко изгледах последната серия на
втори сезон. В момента тегля сериите от трети
сезон и нямам търпение да почна да гледам, че
втори сезон свършва на много стратегическо
място.

# 21
  • Мнения: 9 144
В интервю днес Арчи казва, че ФБР-агентката /Jill Flint/ от 1-ви сезон ще се появи отново в края на този сезон, а също, че през март ще ни покажат съпруга на Калинда.

# 22
  • Мнения: 1
Не мога да ги разбера защо превеждат 3та,4ра и 5та серия, когато първите две са непреведени  newsm78
И аз смятам, че щеше да е хубаво да запълваме времето до новата серия на Добрата съпруга с нещо друго адвокатско. Накрая ще го гледам с англ. субтитри, поне да видя дали ще ме грабне.

Diabolichno, ти гледала ли си нещо от Фирмата?
Започнах да гледам първата серия преди време, но не ме грабна особено. Малко скучновато и нищо оригинално. Актьорите са готини, но само това не ми е достатъчно.

# 23
  • Мнения: 1
В интервю днес Арчи казва, че ФБР-агентката /Jill Flint/ от 1-ви сезон ще се появи отново в края на този сезон, а също, че през март ще ни покажат съпруга на Калинда.
Точно и аз го четох и бързах да споделя за съпруга на Калинда, но ти си ме изпреварила.Simple Smile

# 24
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
охх, не, не мога Joy Joy Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 2 020
Еее, ама много чаках и Даян да потанцува.  Laughing

# 26
  • Мнения: 886
Хоп и аз тук. Все повече ме кефи Илай.  Heart Eyes
Колкото до Фирмата гледах първите два епизода- скучновата работа. В  замунда ги имаше с превод, после ги свалиха. Гледам че сега го качват в арена, имаше и превод, но не ме грабна достатъчно и го зарязах.

# 27
# 28
  • Мнения: 9 144
Последната серия потвърди наблюдението ми, че този сезон е отделен доста сериозен бюджет за гост-звезди.

# 29
  • София
  • Мнения: 230
Уау, доста изненадващ обрат за Уил! Все си мислех, че ще се отърве...И сега какво? Това ли е краят на "Локхарт-Гарднър"? И...дали не е началото на "Локхарт-Флорик"?  Crazy Flutter
На Алиша бе дадена поверителна папка за Калинда...хммм  Thinking- дано това значи, че в съвсем скоро време ще научим нещо повече за нея!
Продължава да не ми харесва как използват Илай в този сезон...сюжетната линия с онази PR-ка е тъпа  Tired

Общи условия

Активация на акаунт