Спорт за 4+ момиченце от Варна.

  • 2 069
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Балета е хубаво за занимание и според мен, но при нас опита претърпя неуспех. Бях записала дъщеря си, която също е на 4+, на балет в Огледало в Мол Варна, но след няколко урока се отказах да я водя. Дали тя е по-разсеяна или й беше безинтересно, но нямаше смисъл повече да ходим. След една почивка на хотел в Хисаря, в който имаше басейн, забелязах, че на нея много й харесва във водата и изобщо не я е страх. Буквално с уговорки излизахме от големия басейн, а в детския й беше скучно. Искаше да учи да плува и се забавляваше. Като се върнахме потърсих във Варна басейн, където мога да я водя с учител по плуване, но за съжаление, не открих нищо за зимния сезон. Надявам се през лятото да има къде да я запиша, защото може би плуването ще е нейния спорт.

# 16
  • Мнения: 448
Ами така е, и аз не бих водил детето, ако не го влече. Ще се намери спорта в който е добра, а на вас щом ви се плува, това си е добре за град като нашия.

# 17
  • Мнения: 2 751
ЗУМБА  Peace
Във Варна доколкото знам е доста добре развита зумбата за деца.
Аз водя тук, в Аофия, искам да ти кажа, че децата се чувстват прекрасно-хем се натоварват, хем се забавляват, хем се учат да танцуват  Peace

Общи условия

Активация на акаунт