90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 171

  • 27 620
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
ореховите ядки в плодовия ден нали са 100 гр. правилно съм разбрала.Защото сега като си претеглих 100 гр ами те не са никак малко.Та викам да питам дали не съм разбрала погрешно.
arturika заедно сме с теб и на мен и е първи плодов.Успех и дано успеем Peace

# 16
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Ехей, как сте днес.
Досега тичахме в снега с хлапето, шейната и кучето - голям купон. С голямо задоволство отбелязвам, че се чувставам значително по-енергична, а и някак олекнала - тичането ми се удава по-добре. Пък и малко калории заминаха безвъзвратно.  jump

След малко - боб.  eat

# 17
  • под Витоша
  • Мнения: 185
LorryM - напротив - в никакъв случай не трябва да се гладува, тъй като тогава  се забавя метаболизма и започват да се складират запаси! Когато се храниш  с достатъчно режимна храна - организмът не се стресира и започва да "си дава килцата" по-лесно! Иначе с глад можеш да смъкнеш, но йо-йо ефекта ти е гарантиран след края на диетата и връщането към норм.хранене !!

# 18
  • Мнения: 7 914
LorryM, не е вярно, че трябва да гладуваш. Хапвай по-прости храни, докато се заситиш. Спазвай 3-те хранения.

mera_99, да взема да мина на орехи, че 100 гр. лешниците ми се виждат много малко. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 488
Не трябваше ли да се изпише първо старата тема? Що пишете тук?
ЛориМ, ми ти баничка за закуска?  newsm78 Що не хапна плод? Спазвай си часовете, за да има ефект. То си има причина за тези часове.

Аз съм на белтъци днес. Мислех да е риба, но ще ми се размине днес. Мъжа още го няма да отидем да пазаруваме. Ще са яйца и салата, или кашкавал и салата.

На мен 100 гр ядки в плодовия ми се виждат доста. Някъде четох, че трябва да са 50 гр. За най-добър ефект пропускайте ядките, ако можете. Аз вчера изядох 25 гр бадеми. Преди ядях по 50.

След последната 4-ка съм -700гр. Общо за 20 дни - 4.6 кг. Ми добре е, доволна съм!

Последна редакция: сб, 04 фев 2012, 13:30 от ~ Extraordinary D ~

# 20
  • Мнения: 5 062
De Ja Vu, не, не може след два месеца. Трябва да са три. Описано е на първа страница това.

LorryM, не трябва да се яде много малко. Яденето е докато се заситиш, отново на първа страница го пише. За да има резултати, се спазват предписанията на режима. Гладуването води до йо йо ефект. А има доказателства( снимките в първия пост), че с негладуване се постигат резултати.

Аз за обяд си направих гювече, което така се сви, че накрая дояждах с месце. Смесих белтъците, ама като ми е толкова акъла и не предвидих, че ще се свие, аз съм си виновна. Довечера марули с кисело мляко пък дано да се размърда кантара.

# 21
  • Мнения: 13
Тинки БЛАГОДАРЯ и от мен за новата тема  newsm51

Днес съм на плодчета до сега един фреш, след малко една плодова салатка и за вечеря пак пл. салата, много вода и чай.
Лек и минус ден!!!!!!!!!

# 22
  • Мнения: 2
Да се запиша и аз в новата темичка Hug
Вчера плодовия мина много леко, само с две хранения (да не повярва човек, че ми липсва апетит)
О: 4кивита
В: Салата
Резултата -700гр.  bowuu

Днес белтъчен:
З: Киви
О: Салатка и пилешка пържолка
 Party

# 23
  • Мнения: 1 572
Пак да питам - морковите като са скорбялни зеленчуци в кои дни са режимни???????

# 24
  • Мнения: 1 700
Морковите са всеки ден. Simple Smile

Тинки, благодаря за темата!  bouquet

# 25
  • Мнения: 76
Привет мацки.И аз имам -100 гр след ВХ.Днес съм на плодове но довечера ще излизаме с приятели на кръчма,мамка му и късмет Mr. GreenМисля да хапна някаква салата и към обичайната вода да добавя и ракийка.

# 26
  • Мнения: 0
Тинки мерси за темата!    bouquet

Днес с пълна сила усетих какво е емоционално хранене. Умирам за нещо сладко и ужасно калорично. Имах изпит, който мина доста по-зле от очакваното и се нервирах и натъжих. Излязохме с приятелки, които си хапнаха прилично сладкиши. Аз обаче не се дадох, ядох си сиренето в кутийка  Laughing
Имам въпрос. Отдавана някъде бях чела, че ако накиснеш сиренето в топла вода част от мазнините падат. Вярно ли е това? Гледах в магазина и нямаше обезмаслено сирене, а не ми се обикаляше да търся. Та се зачудих дали по този начин има ефект?
Поне днес получих похвала, че съм отслабнала. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Морковите са зеленчуци с ниско съдържание на скорбяла, така че се ядат всеки ден.

# 28
  • Мнения: 16
Привет Simple Smile
Днес  отново закъснявам с обяда .... тестото за пица не се е размразило Sad

Взех си и едно шоколадче, което не знам колко е добро Simple Smile
Уж четох какво съдържа, но всички са еднакви ...
Mоето е Noir Madagascar със 60% какао, съдържа: какаова маса от Мадагаскар, захар, какаово масло, емулгатор, слънчогледов лецитин, естествен ванилов аромат, 60% какао... и може да съдържа следи от глутен, ядки и мляко ...

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Яж филия с нещо - лютеница, маслини, мед, а пицата остави за вечеря.

Общи условия

Активация на акаунт