Къде срещна МЪЖА/ЖЕНАТА?

  • 44 504
  • 273
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 010
Вече 9 години... си говорите  Wink

# 256
  • Мнения: 654
С мъжа ми се сгаджихме на купон на вила по повод 8- ми декември, на село с име като моето. Преди това се познавахме около 2 години, но и двамата имахме хора до себе си. В един момент, на събиране на два курса, се оказахме свободни, и свързващото звено на двата курса отишла да подушне на любимия, че съм свободна. Останалото, както казват, е история, а свързващото звено ни стана кума..

# 257
  • Мнения: 4 708
В чат в интернет, навремето имаше "мирк", ако някой се сеща, там си говорехме известно време, после среща, уж нямахме такива намерения, ама те 10 години вече сме заедно.

# 258
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 243
на днешния ден, на купон - рожден ден на мой колега, който се оказа негов съквартирант (студенти бяхме). уж на майтап, уж за една вечер и .... вече 17 години Heart Eyes 

# 259
  • Мнения: 161
Първо в интернет, след време в заведение с общи познати без аз да знам, че това е човека от "Интернет" и след това вече на банкет за Нова година

# 260
  • Мнения: 4 589
На представянето на филма "Деня на независимостта" през 1996 год. Аз отидох с моя приятелка,те работеха заедно. Чудех се къдеда седна, седнах до него, а не до неговият приятел и после на купон и от дума на дума вече 17 год сме заедно.

# 261
  • София
  • Мнения: 1 010
Ей, хора!
"17 години, 17 години..."

Това е нечовешко! Как го правите?!
Някои от нас, ако закърпят година-две, се радват до небесата.

# 262
  • Мнения: 2 286
Ей, хора!
"17 години, 17 години..."

Това е нечовешко! Как го правите?!
Някои от нас, ако закърпят година-две, се радват до небесата.
no и аз това се питам, на мен даже и 10 ми се виждат много...
Ние сме заедно 4години и все едно е цяла вечност. Не, че планувам да се разделяме, но ми е много, много странно. А винаги точно това съм искала! Heart Eyes (дано съумея да го запаза Praynig )

# 263
  • Мнения: 768
Хе, ние чукнахме 23 години откакто се срещнахме и оттогава все сме заедно. Търпение му е майката  Grinning.

# 264
  • Мнения: 4 589
Пепеляшка, hailie разликата е в мъжете. Тези от едно време, честни, любящи и всички младоци сега.

Аз имам колежки на по 30-35г. които от години не могат да си намерят свестен мъж.

# 265
  • Мнения: 2 286
nikolina-pikolina, не съм съгласна. И тогава е имало лекета, и сега има свестни.
Тук, мисля, че е най-вече "на който каквото му е писано" Thinking .

# 266
  • София
  • Мнения: 1 010
Всъщност, като си дам сметка колко от хората и преди, и сега са щастливи с половинките си - май няма разлика...

# 267
  • Мнения: 7 001
Ние ще направим 1 година след няколко дни. Много, много го обичам и не искам никога да се разделяме.
Дано и след 10, 20, 30 и т.н. години е така.  Heart Eyes

# 268
  • София
  • Мнения: 1 010
Ео, толкова е чудесно! Желая ти все така прекрасни изживявания с избраника на сърцето ти.

# 269
  • Мнения: X
Да си кажа и аз/нищо,че вече съм се излагала в една подобна тема/-в един култов Пловдивски клуб-"Найлона"-седяхме на съседни маси.Аз чаках едни дружки,той беше с приятел...и като ми дойдоха дружките,се оказа,че се познават и се събрахме на една маса.После продължихме на домашен купон,народа се изпонапи и аз от "зор заман" отидох да си говоря с него/че преди това приятелките ми го бяха налазили и яко го ухажваха,та чак тогава успях и аз да се "вредя"/....по някое време настана масов бой и се изнесохме от купона,като аз даже и името му не запомних-само русата коса и зелените очи.На другата сутрин ми се яви на работното място/бая зор беше видял да ме проучи и намери/,вечерта пихме кафе,заведе ме у тях...и вече 13 години половина сме заедно....

Общи условия

Активация на акаунт