Пъзели 24

  • 48 902
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, момичето от магазина на Едука каза, че няа да получават всичко с този камион, ама не знам дали ще получат другите неща по късно или няма изобщо.

# 46
  • Мнения: 1 163

Нели не се заблуждавай от картнката. Аз го видях за първи път точно такъв и докато не си го купих не мирясах. Сега съм го наредила до полвината и съм го качила на секцията ту го почвам ту ме изнервя и спирам. Няма по противен пъзел от тоя даже замислям да го разваля и въобще да не го поглеждам.  ooooh! ooooh! ooooh! Така на пъзел не съм се ядосвала.

# 47
  • Мнения: 87
Зори, хубав е пъзелът макар и сребърния ефект Simple Smile
Тези кафета май и преди ги обсъждахте, че не са като на картинката newsm78

# 48
  • Мнения: 1 163
Зори, хубав е пъзелът макар и сребърния ефект Simple Smile
Тези кафета май и преди ги обсъждахте, че не са като на картинката newsm78
Никак не са. Във галерията на Ментолка и на Зори мисля че има реални снимки на кафетата аз лично се подлъгах да ги купя точно па тая картинка която е показала Нелито.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Зори, браво, много е хубав  Peace ,
Представям си колко е труден... аз продължавам да се мъча с един друг блестящ  Wink, направо разногледа станах, не ми е интересно  Crazy
Кафетата наистина ги обсъждахме, вече няколко пъти  Peace

# 50
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
След едномесечно редене най сетне завършихме "Сватба в Кана" на Равенсбургер. Сега ще лепим и ще ви го покажа. newsm47 Прочетох за лепилата и въпросът ми е променят ли се цветовете на пъзела при нанасяне върху лицевата страна? Отдолу слага ли се някаква подложка при нанасянето на този вид лепило и тя залепва ли за пъзела?  Или после залепен се слага подложката? newsm78
 Може ли да ми препоръчате някой друг за редене с 2000 или 1500 части на такава тема (различен от Тайната вечеря). Иска ми се нещо с много хора, но пак от някой художник. Прегледах линковете които са на 1 страница от темата. Има ли и други места  за пазаруване дето не са посочени там? Много питанки се събраха, извинете ме ,   Blushама нали ми е за начало Grinning

# 51
  • Мнения: 87
Прочетох за лепилата и въпросът ми е променят ли се цветовете на пъзела при нанасяне върху лицевата страна? Отдолу слага ли се някаква подложка при нанасянето на този вид лепило и тя залепва ли за пъзела?  Или после залепен се слага подложката?

Не се променя цвета, идеята на лепилата, който се нанасят върху лицевата страна е един вид да ги консервира. Аз по принцип обръщам пъзела и го мажа с Ц200 и после слагам един картон върху него. Може и обратното- мажеш картона и го лепваш за гърба на пъзела Peace

# 52
# 53
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
ето я моята гордост
http://mad65.snimka.bg/hobby/p-zel.654211

# 54
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
големи красоти  Hug
завиждам ви благородно, че в близките месеци не се очертава да мога да редя  Sad

# 55
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Мърморанче, MAD65, БРАВО на вас!  Hug

 Пъзелите ви са страхотни!

# 56
  • Мнения: 241
Здравейте. Заменям този пъзел, за горски, планински, морски, цветя или есенен пейзаж със слънце (слънчево усещане), без снежни върхове в задния план. Може да е с по-малко части. Пъзела е разпечатан и подреден, но не се вписа в стаята. Ако някой има "излишен" кръгъл пъзел, съм насреща.  Peace

# 57
# 58
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

О, този е страхотен Heart Eyes

# 59
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Ай, Блу, много е хубав, и аз искам такъв... Blush И трамваите си ги бива.  Peace
Зори, много труден този Париж, но явно е ефектен. Grinning  Търпелива си.  Hug
Мърморанче,  страхотен Ню Йорк,  Peace На коя фирма е, че нещо го проспах това?  newsm78
MAD65, браво, заслужава си да се гордееш с него.  Grinning

Аз продължавам да гледам, да ви се радвам и да ви насърчавам.  Peace  Да видим до кога ще издържа и накрая ще зарежа всичко и ще се метна на пъзела дето ме чака... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт