Подвързии и разделители за книги

  • 29 919
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 330
neli mar4, много е хубавааааааа! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
ОХ, тези книги, които имам от България са с различен формат и нито една подвързия не им става. Sad
Не мога да намеря и шита такава и не искат да ми правят по зададен размер. Аман вече!  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 6 515
Много обичам да обличам книгите ,които чета ,но не и с хартия,найлонови подвързии и вестници. Напоследък си купувам страхотни подвързии за книги и така удоволствието от четенето ми става двойно. Ето първата ми подвързия-                                                          Тази купих за мъжа ми -                                         Тази е на дъщеря ми-                                                      Тази е най-новата ми подвързия,любима ми е-                                              

# 33
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
    НезиHug Heart Eyes!!!

 За подвързиите ти нямам думи. Изискани и красиви!

# 34
  • Мнения: 4 569
Нези, от сайт ли са поръчвани?

Няма ли кой да ни научи как сами да си правим?

# 35
  • Мнения: 3
Може да се купят и в магазини за бижута. Веднъж се разочаровах обаче. Отидох в един магазин в центъра на София да видя, какви подвързии предлагат, че се водиха авторски. За съжаление се оказа, картинките бяха копирани от детски книжки. Разбирам такова нещо, ако се прави за лична употреба, но да се продава като авторско?

Ето как се правят:) :
http://www.youtube.com/watch?v=DljqDf9eUf4

# 36
  • Мнения: 4 292
Много красиви подвързии, браво момичета. Аз се сдобих с чудесна подвързия за джобни книги или тефтер, подарък от Кети от Dvergen Artz.  Heart Eyes Моята е тази. На живо е много хубава.
Поръчах си още една, този път за стандартни книги и нямам търпение да видя резултата. Мисля, че ще се пристрастя към подвързиите от пачуърк, обмислям да снабдя и киндъла.

# 37
  • Мнения: 330
Я колко красоти сте показали Heart Eyes. С видеото на magic_girl може да потренирам за ръчно изработване на някоя подвързийка. Запалих се Crazy...да видим доколко ще ми държи ентусиазмът Laughing

# 38
  • Мнения: 6 515
Нези, от сайт ли са поръчвани?

Няма ли кой да ни научи как сами да си правим?
Не ,не са поръчвани от сайт. Шие ги едно страхотно младо момиче,което има фризьорски салон близо до нас.  Heart Eyes Аз лично до сега не съм видяла да има две еднакви,гарантирано са авторски. Peace   Ето още малко подвързийки  Wink
Скрит текст:
url=http://snimki.be//][/url]
 

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 18:12 от nezito

# 39
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
 Неси има ли начин да ми ушие и на мен? Ще си платя разбира се. Единствения проблем е че освен нея ще ангажирам и теб да ми го пратиш насам.

# 40
  • Мнения: 6 515
Неси има ли начин да ми ушие и на мен? Ще си платя разбира се. Единствения проблем е че освен нея ще ангажирам и теб да ми го пратиш насам.
Не ми е проблем да ти пратя ,но не знам дали ще ти хареса ... Всеки път са различни ,не знам какво ще ти допадне.

# 41
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
     Нези, нямаш милост. И без това се чувствам слаба и отпаднала, сега съвсем ми прималя от скрития текст.  Confused

# 42
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Така като гледам, всички ми харесват. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 4 292
Уау, Нези, прекрасни подвързии! Ако не е тайна, на какви цени работи момичето? Аз също бих си поръчала.

# 44
  • Мнения: 3
Да се върна малко към разделителите - ползвам предимно сувенири от екскурзии, но все по-рядко се намират интересни. Явно повечето хора предпочитат да си купят бутилка алкохол за спомен отколкото нещо свързано със книга... Всъщност силно казано "за спомен" след като я изпият бутилката Wink Та, затова предпочитам разделителите.

Общи условия

Активация на акаунт