Подвързии и разделители за книги

  • 29 918
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 512
Много са сладки книгоразделителите, които си правила, особено първите с момиченцата.
Ето това е интересно:

# 61
  • Мнения: 3 215
peperuda333, благодаря. Всъщност вторто е обратната страна на същите книгоразделители.
Това, което си показала е много идейно. Ще експериментирам при първа възможност  Peace
 

# 62
  • София
  • Мнения: 6 219
и на мен страшно много ми харесаха разделителите   bouquet

# 63
  • Мнения: 3 215
Vanya_I, благодаря ти!  bouquet

# 64
  • Мнения: 512
Искам да ви се похваля, какво сътворихме с майка ми за около час и половина вчера. Аз кроях, тя шиеше и резултата е много приятен. Купих цветето и дантелата. Останалото са парчета плат. Малко е мека подвързията, като я използвам малко, ще видя дали е удобна. Grinning На първата снимка е облечена върху книгата, по която мерихме.






# 65
  • Мнения: 330
Страхотни са peperuda333 , Old Sport ! Heart Eyes

TheBlackWidow, от кой продавач купуваш кученцата? Flutter
http://www.ebay.co.uk/itm/Sesame-Street-Elmo-Scheduler-Book-Orga … sh=item20c2f71953 това е сладко, но е много мъничко.

# 66
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не са кученца.  Mr. Green Монстъри са, дори си имат характер. Синият се казва Лилифур, а кафявият Уолфур.
Кyпувам ги от Etsy.

# 67
  • Мнения: 330
 Laughing прощавай за обърквацията, мязат ми на кученца, ама какво ли разбирам аз от чудовища Blush Мислех, че са от Ибей, като предишните подвързийки от 1-2 страница  Wink

# 68
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
В интерес на истината и сама можеш да си ги направиш. Те са си от чист губер със сложени копчета за очета. Simple Smile
Аз просто нямам шевна машина под ръка.  Mr. Green А и тоя горе ми е спестил и уменията по шевно изкуство.

# 69
  • Мнения: 330
И това е вариант Wink, ама пуст мързел, а и с шевната машина не съм експерт, но колко му е де...не е като да кроя гащи на кучето Laughing

# 70
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Привет от мен!
Искам да ви се похваля с новите си придобивки - подвързии. Краси създава много красиви неща и благодаря на Nezito, че подсказа това...
Тази подарих на моята любима братовчедка
а тази подарих на моята прекрасна дъщеря - в розово

На младите момичета подарих и по едно калъфче за телефон
Тези подвързии са за мен  Embarassed Embarassed Embarassed

Благодаря ти, Нези, че сподели с нас за красивите неща, които създава Краси   bouquet  bouquet  bouquet

# 71
  • Мнения: 330
Страхотни са, Мария.Ч. Особено много ми харесват розовите Heart Eyes Би ли споделила цени? За колко време ги изработват или ги има налични? Rolling Eyes Ако се притесняваш да не е реклама, може и на ЛС Wink

# 72
  • Мнения: 6 515
Ехааа,Мария ,страхотни са !!! Heart Eyes Много се радвам ,че си успяла да се свържеш с Краси и да си харесаш подвързии. Не че има начин да не си харесаш де! Mr. Green То и аз всеки път като отида при нея си тръгвам с по нещо . Wink

# 73
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Уникални са просто подвързиите. Много, много топлина лъха от тях и Нези е права, че удоволствието от четенето се удвоява.
Damaris, с удоволствие ще споделя тук всичко за Краси, за да имат възможност повече хора да се докоснат до творбите й - цената на подвързиите е 18 лв за брой, а на калъфите за телефон - 10 лв/бр.
Относно сроковете за изпълнение - различно е. Зависи дали има налични готови или платове за изработката им... Аз много бързах и въпреки всичко се сдобих с прекрасни подвързии.
Нези сподели по-рано в темата профилът на Краси във фейсбук и оттам се свързах с нея   bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 43
Нези, много са хубави подвързиите на Краси. Бих искала да направя подарък на дъщеря си с нещо толкова красиво. Аз нямам регистрация в facebook.com. Има ли възможност да ми пратите на личната някакви други координати за връзка с Краси (адрес или телефон)? Благодаря предварително Simple Smile
Мария Ч., твойте подвързии са изключително красиви.

Общи условия

Активация на акаунт