Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 4

  • 45 801
  • 796
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
И аз ходих в Леда. То голям проблем беше запазването на часа. Все нямаше часове като се обадя. Естествено не мога да си планувам нещата и да запазя за след месец затова като се обадих втори път ми се съобщи, че няма да може да ме вземе в срока на ваучера и ако толкова ми е спешно да отида у тях  #Crazy Как ще ходя по чужди домове  newsm78 В крайна сметка се разбрахме за след срока, за да не ми изгорят парите. Отидох и като цяло беше любезна жената. Но от тук насетне нищо общо с медицински педикюр за какъвто ми беше ваучера. Претупа ме доста набързо. Дори не ми почисти краката като хората. Изломоти нещо от сорта, че не е хубаво да се чистят прекалено много с кюрета и пила  newsm78 После ми показа някакви лакове да избера цвят. Нафраска го набързо и още на същия ден ми се обели. Не съм доволна и не бих повторила нито с ваучер, а какво остава за регулярни цени  Naughty

# 736
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не вярвах, че ще стане, но днес ми отказаха резервация за двама в Тони 2000. Щяхме да ходим само с мъжа ми - толкова ли не намериха две места?! В Грабо има допуснато видимо оплакване от клиент за претупано обслужване.
Последният път като ходихме, поръчахме 4 различни пици. На един сервитьор дадохме заявката, втори и трети ни ги донесоха и хал хабер си нямаха какво всъщност ни сервират. Просто си разделихме на око кой, каквото хареса на външен вид. Тъй като имаше много хора, беше шумно /вярно стояхме от страната на детския кът/, но чух и сервитьор да се оплаква, че "имало пак някакви ваучери и било лудница". Това беше през юли и закупените ваучери от офертата бяха около 200 бр. В сегашната оферта бройката е близо 500 вече и явно няма как да я изпълнят като качество, а е още активна и се купува. Вече съм с едно на ум за такивав масовки.

# 737
  • Мнения: 282
Аз се обадих сутринта за резервация в Тони 2000, нямаше проблем да отидем към 19-20 часа за вечеря. И по това време поне половината, ако не и повече, маси бяха празни. Учудващи са просто тези превземки за резервация, при положение, че толкова често пускат ваучери и явно нямат наплив от клиенти.

# 738
  • Мнения: 1 781
Днес се обади на Тони-то в Кършияка,нямаше проблем,но докато бяхме там всичко стана изведнъж фул и все с ваучери.А пиците да кажа хич не ми харесаха Crossing Arms Naughty

# 739
  • Мнения: X
Айде и аз да кажа за Тони 2000,че оттам се връщаме......значи,ние поне останахме доволни от пиците-бяха топли/не претоплени,със сигурност ни ги направиха докато чакахме-доста при това,нищо,че имахме резервация и знаеха,че ще идем/ и никак не бяха лоши...но,останалото беше пълен ужас-като се почне с разговора по телефона-от другата страна ми говореше една мома на "ти",през цялото време се караше с някой ....,а явно и той не и оставаше длъжен-щото беше невъобразима какафония фонова.....Днес с пристигането бяхме посрещнати с криви погледи,нямаше запазена маса/казаха ни да си намерим къде да седнем/,после случихме най-киселия и крив сервитьор който съм срещала в не толкова краткия си живот и опит .....почакахме доста за менюто,после за бирите,за айряна/който не беше и разбит както трябва/,после за пиците......накрая и за сметката......Та,може и щото бяхме доста изгладнели и изнервени да са ни са видели хубави пиците.......Оценката ми е 3/10(заради детския кът и размера  на пиците).Единственото ми успокоение е че отношението не беше криво само към клиентите с ваучери-на съседните маси/не обичам да зяпам...ама то при толкова чакане,няма начин да не забележиш какво става наоколо/,беше също така зле положението-даже имаше и изпускане на нервите и размяна на реплики......абе,нещо не им е на добре"управлението"......явно.
За разлика от таз вечершното изживяване-вчера ходихме да си оползотворим ваучерите за сандвичи във "Файв кафе"-оценката ми е 10/10-и сандвичите и обслужването и всичко беше перфектно.

# 740
  • Мнения: 2 382
За Леда преди имаше много добри отзиви, но за едното момиче. Я кажете от коя сте доволни и от коя не и коя какъв педикюр прави, че май са им разделени функциите.
Аз съм си запазила час за утре ( без ваучер), ако е толкова зле, да не си губя времето, че всяка минута ми е разчетена Praynig.

# 741
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
В Тони-то аз повече не се лъжа да сядам. Naughty
1 път с ваучер за крилца седнахме с компания.Поръчвахме и други неща.Знам,че кухнята не им е на ниво и пак там се набутахме.Крилата бяха ок,но порциите на останалите неща са намалели чувствително,а сачът,който поръчахме,беше повече от гаден-нарязани на много едро зеленчуци и по 1 пържола,отново цяла.Върхът на сладоледа беше една цяла червена печена чушка пльосната директно от буркана направо на сача ей тъй. Crazy Сервитьорите са на настроение и винаги са много заети. Цените им не съответстват с намалените грамажи и повече нямам намерение да сядам там при никакви обстоятелства.

# 742
  • Майничка
  • Мнения: 12 691
Досега два пъти съм ходила в Леда и съм доволна. Беше една слабичка, русолява мома, около 40-годишна и двата пъти. Първият път откупих ваучера от съфорумка, беше около абитуриентските и имаше свободни часове едва за след седмица. Вторият път си запазих без проблем час за следващия ден, но около обяд. Ходих специално за медицинския педикюр, от него съм доволна, работеше чисто и бързо. Лакирането единия път го претупа експресно, че май имаше друга клиентка, за маникюр, но аз си носех книжка и спокойно си изчаках да изсъхне.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Досега два пъти съм ходила в Леда и съм доволна. Беше една слабичка, русолява мома, около 40-годишна и двата пъти.

И мен ме обслужваше тази жена.

# 744
  • Мнения: 54
В салон Богиня си ходя на кола маска и без ваучер и съм доволна.Бях и на маникюр и педикюр с ваучер,.Маникюра издържа само 3 дни,а педикюра 2 седмици.Лаковете не са с някакво супер качество,иначе момичето е много внимателно.
Какви са цените без ваучер?

# 745
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Някой търсеше почистване с Рейнбол
http://grabo.bg/plovdiv/osnovno-pochistvane-s-rainbow-na-polovin … 53720526/?dc=9077

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
В неделя по обед и ние посетихм тракийското Тони, естествено след резервация.Поръчахме 4 пици, чакахме близо час, а  заведението беша празно.Сервитьора обърка пиците и вместо поръчаните от нас ни натресе някакво бягащо пиле ( вкуса на месото беше ужасен).По някое време го викнахме все пак да смени пепелника и не  с лошо му казах, че е объркал пиците и са ужасни.Той само погледна с празен поглед и не каза нищо.Можеше поне да се извини за грешката , защото макар и с ваучер все пак плащам за това ,което съм поръчала Naughty

# 747
  • Мнения: 177
За салон Богиня мога да кажа цени на кола маска без ваучер-крака 8 лв.,ръце 5 лв., мишници 3 лв.

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 789

Ейй тая оферта много ми харесва. Ама се чудя за 15лв. с какво качество ще ми изчистят апартамента и дали ще се наврат и в ъгълчетата, където е най-големия прах...
Някой има ли отзиви?

# 749
  • Майничка
  • Мнения: 12 691
... Ама се чудя за 15лв. с какво качество ще ми изчистят апартамента и дали ще се наврат и в ъгълчетата, където е най-големия прах...
Някой има ли отзиви?

За 15лв. ще ти изтупат килим до 10 кв.м Mr. Green
Цялостното почистване е 49лв., доколкото виждам.

Общи условия

Активация на акаунт