Бременни мами от РУСЕ 2012г.

  • 28 327
  • 231
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Здравейте и аз да се запиша термина ми е на 14 юли, но ми се струва в най скоро време да се пръкнем Simple Smile
Леглото си го поръчах от нета от магазин Пакостник, количката ще си я взема от мола, а всичко останало от Джъмбото, казаха ми и за макаронената, иначе дисагите за болницата си ги взех от доналд дък наистина е евтино там Simple Smile
Няма да си избирам екип, но съм си нагласила 400лв за всеки случай...

Пропуснах да кажа на ЖК ходя при д-р Бисер Пейчев във втора поликлинка, много съм доволна от него, много отговорен лекар, за моя голяма жалост не изражда, но какво да се прави..

# 46
  • Мнения: 2
Здравейте, терминът ми е 2 септември, какви са впечатленията на раждалите мами от новото ни АГ, мисля да не избирам екип, да родя нормално при когото се падна. Чувам, че всички масово ги слагат на окситоцин, мога ли да го откажа, както и че масово се прави епизотомия, с две думи какво е отношението и как протича самото раждане? Някой има ли идея за педиатър, аз съм от Дружба. Има ли някой раждал в Тутракан наскоро и имате ли представа как протичат нещата там?
Знам само едно, пациентът има право да откаже всичко,което не желае, специално питах за клизмата Simple Smile, която преди е била задължителна и никой не те е питал искаш или не искаш, ако си ходила в тоалетна, няма да ти правят Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 092
krassymira не мога да сравня новото и старото АГ, защото в старото не съм влизала. Впечатленията ми от новото обаче са много добри - всички бяха изключително внимателни. Не съм била с избор на екип. Колкото до окситоцина питай лекар.
 MuMKaTa и аз бях при Бисер Пейчев. Моите впечатления от него също са положителни

# 48
  • Мнения: 55
Благодаря за отговорите, напоследък и аз все така се случва че разбирам за познати, които са при Пейчев и са доволни, аз лично не съм ходила при него до сега. MuMKaTa, дано е така, мен клизмата толкова не ме притеснява, правили са ми веднъж преди операция, не беше нещо особено и не ми беше неприятно, но е въпрос на личен избор и е хубаво да го имаме като възможност, както и за всяко друго нещо, което се случва с нас в болницата.

# 49
  • Мнения: 1 092
17 юли 13.00ч (вторник) - Ден на отворените врати в МБАЛ Русе и представяне на ЛЛЛ - с предварително записване на тел 082/ 887 511 или otvorenivratiag@hospitalruse.org; местата са ограничени

# 50
  • Мнения: 43
Здравейте момичета!
И аз съм с по-скоро добри впечетления от новото родилно. е , естествено имаше и някои дразнещи мед.сесрти но се преживяват.Аз родих при док.Атанасов и съм много доволна.За оксетоцина не знам дали е практика, но аз лично ако раждам някой ден отново ,категорично  ще искам да нямам вливания.Клизмата мисля че ако кажеш че не желаеш няма да е проблем.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 35
Здравейте, аз също съм от Русе.
Терминът ми е на 25 септември, сега съм в 29 седмица Simple Smile

Хубаво е, че има темичка за русенските майки и можем да обменим опит тук Simple Smile

Поздрави на всички !!!

# 52
  • Мнения: 18
И аз се присъединявам към темата, ще я следя с интерес  Hug

# 53
  • Мнения: 0
И аз се включвам в групичката.Следя темата с интерес.От Русе съм и ми предстои второ раждане ....с операция,тия дни.Ще споделя мнение след това.Термина ми е на 8.08,но понеже ще е секцио пак и ще се случи по рано може би към 1-2 август.Поздрави на всички от мен .Simple Smile

# 54
  • Мнения: 18
anelia 7304, пожелавам ти едно здраво бебче - манекенче  и бързо възстановяване   bouquet
Ще чакаме новини  Hug

# 55
  • Мнения: 0
Благодаря,
peace123, и аз ти пожелавам лека бременност. Simple Smile Hug

# 56
  • Мнения: 135
Здравейте!
Много се радвам колко много мами се събрахме, трябва да вземем да се запознаем Simple Smile Аз родих скоро и ако мога да помогна с информация съм насреща. Иначе само хубави неща мога да кажа и за АГ-то и за персонала. Бях се подготвила за съвсем различно отношение и останах приятно изненадана. На всички бъдещи мами- лека бременност и раждане Simple Smile   bouquet  bouquet

# 57
  • Мнения: 55
На мен ми предстои, много ще се радвам както да се запознаем, така и да чуя как е минало в АГ-то Simple Smile

# 58
  • Мнения: 96
Здравейте! Аз също родих в новото АГ и съм много очарована от него! А за раждането случих и на екип-изцяло женски ( не че има значение)-държаха се повече от добре с мен! Ако някой има въпросчета с радост ще отговарям! Лека за сега! Hug

# 59
  • Мнения: 1 310
Момичета, честити и здрави бебоци!  bouquet
Моля, когато имате възможност разкажете как мина всичко - от приемането, какво следва в предродилна /клизми, тонове.../, появяването на бебето /дават ли го на майката, гривната с номера пред вас ли я сложиха/, кога ви донесоха бебето, в стаята при вас ли е бебето, колко жени са в стая, за избор на екип предварително ли се плаща или кога, и накрая - нещо, което приятно ви е впечатлило.
Благодаря предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт