Бременни мами от РУСЕ 2012г.

  • 28 330
  • 231
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 43
Здравейте,

Моят термин е 11.11.2012 и дай боже ще си имаме момиченце. Интересува ме провеждат ли се още такива представяния на АГ-то, ще ми е много интересно да отида на такова. някъде прочетох, че е всеки втори вторник от месеца, което означава, че би трябвало на 11.09 да има такова. Благодаря предварително, ако някой има информация.

Здравей Правдичка ! Отворени врати на АГ-то  има все още, само че е със записване.Това е номера на родилното-082887511 . Леко бременеене и раждане !  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 14
Благодаря ти много!

Искам да попитам има ли някой, който да е бил при д-р Шишкова и да е раждал при нея. Тя ми следи бременността, но каза че е рано да говорим за раждане, а аз искам да знам дали ще трябва да търся друг лекар, в случай, че тя не се уговаря с родилки, ако не е планово раждане.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2012, 08:57 от pravdi4ka

# 77
  • Мнения: 1 092
pravdi4ka наистина е много рано сега да говорите за раждането. Все пак има  още близо 3 месеца. До тогава ще се ориентираш

# 78
  • Мнения: 0
Здравей  pravdi4ka аз родих при д-р Шишкова ,но тя беше на смяна не съм се уговаряла с нея или др. нямах претенции ,но бях много доволна ,че тя ми се падна много ми помогна психически успех

# 79
  • Мнения: 14
Здравейте, някой има ли списък с нещата, които трябва да се носят в родилно? И освен това знаете ли дали се използват за нашите си бебета или с каквото дойде? Какви документи са необходими и от къде се вземат?

# 80
  • Мнения: 43
Документите са - лична карта, последни изследвания, картончето с кръвната група.От направление за раждане няма нужда, на мен не са ми искали.Иначе нещата за бебето ги смесват,но ако си стои при тебе бебето ,можеш да даваш на сестрата като го сменя да слага от твои памперси.Иначе останалите неща които трябва да си носиш са-ношница , чехли, тоалетни пренадлежности, превразки.За бебето- спирт за пъпа, олио , мокри кърпи, памперси.Това са основните неща, иначе можеш да провериш в нета има подробни списъци , по които да се водиш Simple Smile

# 81
  • Мнения: 0
 Здравейте, момичета Simple Smile да се включа и аз в русенската тема ! Предния вторник ходих да разглеждам АГ-то, ами какво да ви кажа - болница, но действително са създали някои и други всъщност нормални за европа удобства! Аз до колкото разбрах от познати, които родиха скоро там памперсите и кърпичките, които си носим си стоят под твоето бебче и се ползват само за него, на обиколката не сме питали точно за това. Иначе екскурзоводките-акушерки бяха много мили, усмихнати и отзивчиви, силно се надявам и докато раждаме да е така ... ама все си мисля, че ще е на късмет, едва ли всички са така! За списък с документи наблегнаха освен на гореопоменатите да имаме поне 2 слушания на тонове на бебче и да си ги носим.
 pravdi4ka гледам че искате да организирате русенска среща в форума с ноемврийки, ако измислите нещо пиши и тук, че там ми е трудно да ги изчитам редовно, а иначе съм силно ЗА. Simple Smile
 

# 82
  • Мнения: 2
Здравейте, някой има ли списък с нещата, които трябва да се носят в родилно? И освен това знаете ли дали се използват за нашите си бебета или с каквото дойде? Какви документи са необходими и от къде се вземат?
Спокойно можеш да вземеш на бебчо най-хубавите кърпички и памперси, защото те си соят в неговото легълце и като си даваш бебето за тоалет даваш и кърпичките и памперс и сесрите слага твоите неща на твоето бебе.Съвет от мен искай да си с бебето в една стая, ако ще си плащаш Simple Smile

# 83
  • Мнения: 14
Здравейте,

А какво означава ако ще си плащам? Не са ми ясни условията и в кой случай мога д асъм в една стая с бебето и в кой - не?

# 84
  • Мнения: 96
Има ВИП стаи които са-мисля, че 60 лв.-нощувка-просто разликата е в самостоятелния санитарен възел-тоалетна и баня! Няма друга разлика! Аз родих Април месец, т.е. скоро-ако някой има въпроси съм насреща Simple Smile Hug

# 85
  • Мнения: 1 310
Сам ли си в тези ВИП стаи? Кога казваш, че искаш да си там? Предварително ли се плаща? В тези 60 лв влиза ли храна?
Иначе по колко родилки са в стая? Благодаря предварително, bocinka.    bouquet

# 86
  • Мнения: 96
Здравей, Пипи Дългото чорапче! Във ВИП стаята си сама, а в обикновената сте по две майки, има и една или две стаи със по едно легло! Няма значение във каква стая си-храна ти се дава, но аз лично не съм я опитвала, защото ми носеха от вкъщи! Ще се радвам да съм полезна! Hug

# 87
  • Мнения: 0
 bocinka, кой те изражда, ти ли си го избра, знаеш ли колко струва и как се процедира при избор на лекар? Иска ми се да си избера но не съм решила още кой, нуждая се от някой търпелив доктор, който да не гледа само как по бързо да свърша, а по скоро искам да изляза от там с колкото се може по малко травми ... Понеже консултацията си я водя при Кунев, нямам наблюдение върху лекарите, които израждат и сега ще ми е трудно да ги обиколя всичките Simple Smile та дайте някой съвет, най ми е важно отношението в случая ! Мерси предварително Stuck Out Tongue

# 88
  • Мнения: 14
А ако не си във ВИП-стая не може ли бебето да е при теб?

# 89
  • Мнения: 0
 Бебетата си стоят при майките пожелание, независимо от стаята. Удобството на VIP стаята е главно самостоятелната баня.

Общи условия

Активация на акаунт