Бременни мами от РУСЕ 2012г.

  • 28 358
  • 231
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 96
 peti4ka85 изражда ме доктор Матеева, Иванова, акушерките Гогова и Узунова-безкрайно съм им благодарна за чудесното отношение и до ден днешен се радвам, че попаднах на тях! Не съм избирала екип понеже моя наблюдаващ гинеколог не дава смени там - Д-р Кунев за което много съжалявам! Избора на екип струва 900 лв., а само на доктор - 200 лв. Това, че горепосочените ми се паднаха на смяна просто го намирам като дар от Бога, иначе за избора на екип просто отиваш в АГ-то или в кабинета на док. които си избрала и обясняваш за какво става въпрос и така! Надявам се, че съм била полезна...Ако имате въпроси съм насреща  Hug

# 91
  • Мнения: 14
Някой да е чувал да се провеждат някакви лекции за бременни в Русе? Ако да, къде и кога? Thinking

# 92
  • Мнения: 0
http://zavasroditeli.com/12/%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80/

Освен това и Ла лече лига провеждат лекции на тема кърмене датите ги публикуват в сайта им.

# 93
  • Мнения: 1 092
ЛЛЛ ОКТОМВРИ 2012
27 октомври, събота, 10:30ч., Кафе-Библиотека BH (ул. "Добруджа" №4), Ла Лече Лига среща, тема: "АБВ на кърменето"

# 94
  • Мнения: 14
Е, ако не съм родила до 26.10 ще дойда на лекцията, защото имам много въпроси относно кърменето Simple Smile
А да питам вече родилите мами, от къде си купувате памперси (какви) и други ежедневни неща, в смисъл къде са най-евтини? Аз живея в Родина, но сме с кола и не ми е проблем ако е другаде магазина.

Някой беше писал цени за избор на лекар и екип. Кога се плаща преди или след раждането и къде?

Мале аз само въпроси задавам Simple Smile Не ме мислете за безотговорна, моля ви, просто досега не смеех да мисля за такива работи, все си мисля, че е рано.

# 95
  • Мнения: 96
pravdi4ka, памперсите са най-евтини в Доналд Дък, олиото си го купувам от Щастливото бебе-мокрите кърпичкии и тях от Щ.бебе! Има Доналд Дък в Родина! Относно плащането мисля, че е преди раждането-за заплащането става въпрос! Ако има нещо друго-питай, насреща съм и обичам да обяснявам! Hug Hug Hug Късмет Hug

# 96
  • Мнения: 14
Здравейте,

А къде останаха магазини Щастливото бебе? Аз знаех един в блока на Воден, но сега там е Доналд Дък. И в Родина видях, че в блока на Данца е Доналд Дък 2, мисля че и на Борисова зад сградата на Приста Ойл пак има Доналд Дък, ама сега пък Щ.бебе ми се губи Simple Smile

# 97
  • Мнения: 83
Има един до Американското пазарче в пресечката и един на кръстовището до големия пазар-посока "Борисова".Аз от там си купувах памперси и единствените пюрета,които харесваше сина ми.

# 98
  • Мнения: 1 092
За "щастливо бебе" се сещам още един, точно до родилното е, до рампата за колите
Инъче и аз купувам от "Доналд Дък" повечето неща
Е, ако не съм родила до 26.10 ще дойда на лекцията, защото имам много въпроси относно кърменето Simple Smile

Ако нещо извънредно стане има и телефони, на които винаги могат да ти отговорят по конкретния въпрос

# 99
  • Мнения: 1 270
Цоп и аз тука  Mr. Green
Правдичка как си? Още ми важи поканата за торта  Joy

# 100
  • Мнения: 14
Здравей,

Хайде другата седмица след вторник да си направим среща Simple Smile Иначе на 02.11 съм на лекар и хем нямам търпение да я видя беболинка, хем ме е страх, че кистата ще е пораснала  Cry

Иначе сме добре, даже малко занимания имам тука за тия дни!
Вие как сте? Има ли и други желаещи за срещата?  lalalala

# 101
  • Мнения: 1 270
Когато кажеш, аз съм на линия.Не се притеснявай за кистата ще видиш, че всичко ще е наред  Peace

# 102
  • Мнения: 0
 Има ли и други желаещи за срещата? - аз да питам каква среща Wink

# 103
  • Мнения: 14
Ами за другата седмица: сряда или четвъртък, на кафенце и тортички. Все още не сме уточнили час, ден и място. Ще се съобразим с всички желаещи Simple Smile

# 104
  • Мнения: 96
ЗА СРЕЩАТА-АЗ СЪМ ЗА!

Общи условия

Активация на акаунт